7,5% do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku (dawniej Getin Banku)

Publikacja:
7,5% do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku (dawniej Getin Banku)
Czas trwania
Cel (zysk) 7,5% w skali roku dla nowych środków (przez 92 dni, do 300 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz EKO, któremu między 9 a 24 września 2023 r. nie kończy się okres podwyższonego oprocentowania w ramach poprzednich edycji.
Po drodze Konieczne jest posiadanie lub otwarcie indywidualnego EKO, wyrażenie zgód marketingowych i wpłata nowych środków.
Mimo niższych stóp procentowych VeloBank kontynuuje promocję Elastycznego Konta Oszczędnościowego na niezmienionych warunkach. Jeśli wpłacisz na ten rachunek "nowe środki", otrzymasz 7,5% przez 3 miesiące dla kwot do 300 tys. zł. Z oferty skorzystasz do 24 września 2023 r., nie musisz przy tym zakładać konta osobistego!

Promocja "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" (edycja 9/2023)

Organizatorem kolejnej edycji promocji na EKO jest VeloBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Aktualna edycja potrwa do 24 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Oprocentowanie 7,5% w skali roku dotyczy nowych środków do 300 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące (dokładnie 92 dni kalendarzowe). Nadwyżka ponad 300 tys. zł do 400 tys. zł objęta jest stawką 6% w skali roku.

Czy możesz skorzystać?

W obecnej edycji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci VeloBanku (dawniej Getin Banku). Warunkiem jest posiadanie w tej instytucji EKO, a także wpłacenie na rachunek oszczędnościowy tzw. nowych środków. Jest jednak pewne obostrzenie: z oferty specjalnej nie mogą skorzystać osoby, którym między 9 a 24 września 2023 r. skończy się okres podwyższonego oprocentowania naliczanego w poprzednich edycjach tej akcji.

Wskazówka Bankonautów: Jeżeli posiadasz Konto Oszczędnościowe dostępne w starszej ofercie dawnego Getin Banku, powinieneś je przekształcić w EKO, aby skorzystać z promocyjnych odsetek. Operację możesz przeprowadzić telefonicznie, online lub w oddziale.

Co musisz zrobić?

Droga do 7,5% w skali roku w VeloBanku
 • Krok 1. Do 24 września 2023 r. otwórz EKO na stronie banku (jeśli jeszcze go nie posiadasz)

  Jeśli nie posiadasz jeszcze Elastycznego Konta Oszczędnościowego, do 24 września 2023 r. otwórz je na stronie banku.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych (i nie odwołuj ich). Jeśli jako obecny klient nie jesteś pewien, czy Twoje zgody są aktualne, możesz to łatwo sprawdzić w bankowości internetowej w UstawieniachZgody marketingowe.

  W promocji biorą udział wyłącznie EKO jako rachunki indywidualne. Jeżeli w trakcie trwania promocji zmienisz je na konto wspólne, bank natychmiast przestanie naliczać podwyższone oprocentowanie!

 • Krok 2. Również do 24 września 2023 r. wpłać tzw. nowe środki

  Również do 24 września 2023 r. wpłać na EKO nowe środki.

  Nowe środki zdefiniowane są jako nadwyżka ponad saldem na Twoich rachunkach oszczędnościowych w VeloBanku na dzień 6 września 2023 r. Bank uwzględnia tutaj nie tylko saldo Elastycznego Konta Oszczędnościowego, ale również wszystkie Twoje pozostałe konta oszczędnościowe, lokaty, rachunki przejściowe i IKE.

  Jeżeli dotąd nie korzystałeś z usług Getin Banku lub VeloBanku, to ustalenie, jaka część objęta będzie promocyjnym oprocentowaniem, nie nastręcza żadnych trudności: będzie to każda kwota wpłacona w okresie promocji.

  Pamiętaj, że do 300 tys. zł będzie obowiązywało oprocentowanie 7,5% w skali roku.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Przez kolejne 92 dni nowe środki będą oprocentowane na poziomie 7,5%.

  W trakcie promocji bank aktualizuje stan nowych środków każdego dnia. Oznacza to, że w tym okresie możesz wciąż dopłacać kolejne środki. Choć będą one oprocentowane odpowiednio krócej, i tak coraz wyższa suma oszczędności będzie efektywnie pracowała na Twój zysk.

  Informację o saldzie początkowym, wysokości nowych środków i dacie, od której Twoje pieniądze pracują w ramach promocji, znajdziesz w zakładce Szczegóły dotyczącej Twojego EKO w bankowości internetowej i mobilnej.

Mission complete!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku

 • Oprocentowanie
  7% / 6,3%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł / do 400 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów zakładających EKO online.

Ważnym wyróżnikiem konta jest fakt, że nie zapłacisz za przelewy wewnętrzne przez bankowość elektroniczną.

Po upływie 3 miesięcy oprocentowanie Twoich oszczędności spadnie do poziomu standardowego. Jeśli Cię ono nie zadowala, proponujemy, byś poszukał ciekawej oferty oszczędnościowej, sprawdzając ranking kont oszczędnościowych.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" - edycja 9/2023
 • Tabela oprocentowania

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos