Lampa bakteriobójcza UV o wartości 449 zł i 50 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
Lampa bakteriobójcza UV o wartości 449 zł i 50 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Lampa bakteriobójcza firmy Sanogama o wartości 499 zł + 50 zł w formie e-kodu do Biedronki.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Warunki aktywności wymagają dokonywania przelewów, zapewnienia wpływów na rachunek oraz wykonywania transakcji w styczniu i w lutym 2021 r.
W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas możesz otrzymać niecodzienną (ale jakże aktualną) nagrodę – lampę bakteriobójczą Sanogama o wartości 449 zł! Jest też nagroda dodatkowa – 50 zł na zakupy w Biedronce. Wymagania są całkiem proste, ale jest jeden "haczyk" – konto w tej promocji będzie mogło otworzyć wyłącznie 1000 osób!

Spółka Hagen, organizator akcji specjalnych dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, co pewien czas zaskakuje oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i potrafi je atrakcyjnie przedstawić. Właśnie tak jest w przypadku najnowszej promocji, która odbywa się pod hasłem "Ochrona bez barier" i potrwa do 19 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych rejestracji.

Nagrody? Lampa Sanolight UV TH-UVC-10 firmy Sanogama. Jak czytamy na stronie producenta, emitowane przez nią światło ultrafioletowe "niszczy różnego rodzaju mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie".

Do tego uczestnicy mogą się ubiegać o kolejny bonus w postaci e-kodu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja „Ochrona bez barier" adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Wymagana aktywność

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Start
 • Krok 1

  Do 19 stycznia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 1000 zgłoszeń.

  Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 19 stycznia 2021 r.

 • Krok 3

  Do 26 stycznia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty. Na realizację tej czynności masz 7 dni po otrzymaniu przesyłki z "debetówką".

 • Krok 4

  W styczniu 2021 r. spełnij warunki otrzymania lampy:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Krok 5

  Wiadomość o zdobyciu nagrody rzeczowej otrzymasz do 15 lutego 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. W celu jej odbioru, do 21 lutego 2021 r. kliknij w otrzymany w wiadomości link i zaloguj się na stronie organizatora. Podaj tam adres, na który ma zostać dostarczona nagroda.

 • Premia

  Lampa zostanie wysłana do Ciebie przesyłką kurierską do 28 lutego 2021 r.

 • Krok 6

  W lutym 2021 r. zrealizuj następujące warunki aktywności, by otrzymać e-kod do Biedronki:

  • wykonaj przynajmniej 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Premia

  Wiadomość o otrzymaniu bonusu w postaci e-kodu otrzymasz najpóźniej 26 marca 2021 r., zaś do 31 marca 2021 r. organizator udostępni Ci go w wiadomości SMS.

Mission complete!

Warto wiedzieć

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima).

Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje kartą

W promocji możesz wykonać jedną lub kilka transakcji na łączną kwotę min. 300 zł. Uznane zostaną płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, także te z wykorzystaniem Google Pay czy Apple Pay.

Wyjątki? Transakcje Blik, PayU, Przelewy 24 itp., a także płatności wykonane w punktach o wskazanych w regulaminie kodach MCC (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne).

Wszystkie nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, są zwolnione z podatku dochodowego, w związku z tym nie ciążą na Tobie żadne obowiązki wobec urzędu skarbowego.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

A może wolisz 250 zł premii gotówkowej? Sprawdź szczegóły alternatywnej promocji:

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Ciekawa propozycja

Interesująca (i cenna!) nagroda, proste warunki i bardzo ograniczona (nawet jak na promocje BNP Paribas) pula uczestników – to najważniejsze cechy najnowszej akcji Konta Otwartego na Ciebie. 50 zł do wykorzystania w Biedronce będzie miłym uwieńczeniem uczestnictwa w tej promocji.

Chętny? Nie warto zwlekać!

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Remiq
Gość

BNP Paribas od pewnego czasu prowadzi w tym samym czasie dwie promocje, jedną z nagrodą pieniężną a drugą bardziej wyszukaną. Testują pewnie co schodzi, a co nie.

Odpowiedz

C
choco
Gość

Spóźnili się z taką nagrodą co najmniej o pół roku

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@choco

W Redakcji odnieśliśmy podobne wrażenie. To nie zmienia jednak faktu, że nagroda jest mimo wszystko cenna ?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Michał Radzimiński

Fakt, 500 zł. Tylko jak ją upłynnić? Olx?

Odpowiedz