Wróć

100 zł do Decathlonu w szybkim konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

100 zł do Decathlonu w szybkim konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) E-karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.
Uczestnik Osoba posiadająca profil na Facebooku.
Po drodze Należy wytypować średni kurs pary walutowej EUR/PLN na 6 listopada 2020 r.
Sytuacja polityczna na świecie oraz rozwój pandemii nie sprzyjają stabilizacji na rynkach finansowych, ale czemu miałbyś nie spróbować i nie wytypować średniego kursu pary walutowej EUR/PLN? Do zdobycia 20 e-kart podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Masz nosa do liczb, a intuicja nigdy Cię nie zawodzi? Znasz trendy, które powodują zmiany kursów walutowych? Wykorzystaj swoją wiedzę i weź udział w naszym konkursie” – tymi słowami Alior Banku zachęca do walki o jedną z 20 kart podarunkowych do Decathlonu. Zadanie tylko z pozoru wydaje się łatwe, przy tak gorącej atmosferze na rynkach finansowych, jaka jest obecnie, przewidzenie kursu EUR?PLN w piątek 6 listopada może się okazać dość trudnym zadaniem.

Kto może zdobyć nagrodę?

Wymagania są bardzo proste. W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polskie obywatelstwo i profil na Facebooku.

Niezbędne działania

Warunki aktywności sprowadzają się do wpisania kilku cyfr znaków na profilu Alior Banku na Facebooku.

Start
 • Krok 1

  Do 5 listopada 2020 r. do godz. 23:59 zamieść pod postem konkursowym swoje przewidywanie dotyczące kursu pary walutowej EUR/PLN 6 listopada 2020 r.

 • Informacja

  Odpowiedź powinna być podana w formie cyfr, np. 4,2860.

  Jeśli trafisz dokładnie w oficjalny kurs ogłoszony na ten dzień przez NBP lub znajdziesz się w gronie 20 osób, które będą najbliżej poprawnej wartości, otrzymasz e-kartę podarunkową do Decathlona.

 • Premia

  Lista laureatów zostanie ogłoszona pod postem konkursowym na Facebooku w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Zwycięzcy otrzymają też wiadomość prywatną od Alior Banku z prośbą o kontakt mailowy i podanie niezbędnych danych, w tym wskazanie numeru telefonu, na który ma być przekazana nagroda.

Mission complete!

To też musisz wiedzieć

Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden typ. Gdybyś podał ich więcej, to zostanie uwzględniony tylko ten najwcześniejszy.

Czas umieszczenia odpowiedzi będzie też decydującym kryterium, gdyby okazało się, że kilka osób podało identyczne przewidywania. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy

Voucher do Decathlonu musisz wykorzystać do 31 grudnia 2020 r., po tej dacie straci ważność.

Spróbuj, nic nie ryzykujesz

Cóż, przewidywanie kursu walutowego przypomina nieco wróżenie, ale czemu miałbyś nie spróbować? Może akurat Twoja propozycja będzie bliska prawdy i zdobędziesz 100 zł do Decathlonu. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz stówę. To jak, spróbujesz?

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji