Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

Darmowe szkolenia na platformie OK, GO! dla zakładających Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao

Publikacja:
Darmowe szkolenia na platformie OK, GO! dla zakładających Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) Bezpłatny dostęp do wybranego moduły szkoleniowego. Kolejne szkolenia można wykupić z 75-procentowym rabatem.
Uczestnik Nowy klient Banku Pekao SA w wieku do 26 lat.
Po drodze Warunkiem otrzymania kodu umożliwiającego bezpłatny dostęp do platformy OK, GO! jest założenie w oddziale banku Konta Przekorzystnego dla Młodych wraz z kartą.
Bank Pekao uznał, że nie każdą nagrodę trzeba przeliczać na pieniądze. I choć da się określić wartość dostępu do platformy szkoleniowej OK, GO!, to jednak nie sposób oszacować znaczenia wiedzy zdobytej dzięki skorzystaniu na niej z bezpłatnego modułu szkoleniowego. Przyjrzyjmy się tej dość niecodziennej promocji.

Punktem wyjścia do zdobycia bonusu w tej akcji jest otwarcie w placówce Pekao SA rachunku Konto Przekorzystne dla Młodych przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat. Później sam wybierzesz, czego będziesz chciał się nauczyć, co będzie Ci najbardziej przydatne w życiu osobistym i zawodowym. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Kto skorzysta ze szkoleń?

Do V edycji promocji „OK, GO!”, która trwa do 31 grudnia 2022 r., zaproszone są pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych.

Regulamin nie mówi nic o okresie karencji.

Załóż konto, skorzystaj ze szkoleń

Przedstawiamy listę działań, które musisz podjąć, by skorzystać z bonusu:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2022 r. odwiedź jedną z placówek banku Pekao S.A. i zawrzyj w niej umowę o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą debetową.

  Musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji, otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych oraz kontakty telefoniczne ze strony banku.

 • Premia

  Nagrodę, czyli kod dostępu do platformy szkoleniowej OK, GO!, otrzymasz w wiadomości sms przesłanej na numer telefonu podany przy zakładaniu konta. Bank prześle kod w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o wspomniane produkty.

 • Krok 2

  Od momentu rejestracji na platformie, będziesz miał 3 miesiące na wybór modułu szkoleniowego. Wybrane szkolenie musisz zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty podjęcia decyzji.

 • Premia

  Na uczestników tej akcji czeka też nagroda dodatkowa - kolejne szkolenia możesz kupić z 75-procentowym rabatem.

Mission complete!

Moduły szkoleniowe

Jak wspomnieliśmy, możesz wybrać jeden moduł szkoleniowy. Ich tematyka dotyczy m.in. biznesu i finansów, marketingu i sprzedaży, zarządzania, rozwoju osobistego. Pełny wykaz tematów znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji.

Po wybraniu szkolenia możesz się w pełni skoncentrować na jego realizacji, nie musisz się martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym - Twoja nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Rachunek przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 r.ż., ale nie skończyły jeszcze 26 lat. Konto Przekorzystne dla Młodych prowadzone jest bezwarunkowo za darmowo. Bezpłatne też jest wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Jako klient Pekao będziesz miał dostęp do programu Galeria Rabatów, w ramach którego możesz zyskać zniżki sięgające 30%.

Bezcenna nagroda

Premia gotówkowa to zawsze bardzo miła i pożądana nagroda za udział w promocji bankowej. Jednak nie zawsze można wszystko przeliczać na pieniądze. Naszym zdaniem nagroda oferowana przez Pekao jest dużo cenniejsza niż nawet kilkaset złotych w gotówce, pozwala bowiem zdobyć wiedzę, nowe umiejętności, które będziesz wykorzystywał w życiu.

Co ważne, bank niczego nie narzuca. To Ty decydujesz, które ze szkoleń wybierzesz, jak poważnie do niego podejdziesz i jak wykorzystasz zdobytą wiedzę. Pamiętaj, że kolejne szkolenia możesz wykupić z 75-procentowym rabatem.

Jeśli nie jesteś przekonany do nagrody w tej promocji, ale podoba Ci się Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao, to sprawdź, czy nie trwa inna akcja specjalna dotycząca tego rachunku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Bieszczadnik
Gość

Słuchajcie, czy ja dobrze kombinuję... Najpierw założyć konto w tej akcji z 200 zł, spełnić grzecznie warunki i odebrać nagrodę, potem zamknąć rachunek i otworzyć go ponownie jesienią w tej akcji... skoro w regulaminie nie ma nic o karencji ?

Odpowiedz

K
Kasja
Gość
@Bieszczadnik

Twój pomysł jest chyba dobry. Przejrzałam oba regulaminy i faktycznie w tym z platformą e-learningową nie ma karencji. Może i ja zrobię podobnie ?

Odpowiedz