Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Samochód MINI Hatch 3 door oraz vouchery zakupowe – w sumie 4044 nagrody – do zdobycia w konkursie Blue Media i Visy

3 komentarze / opinie
Samochód MINI Hatch 3 door oraz vouchery zakupowe – w sumie 4044 nagrody – do zdobycia w konkursie Blue Media i Visy
Czas trwania
Cel (zysk) 4044 nagród - od voucherów o wartości 100 zł, aż po samochód osobowy Mini Hatch 3 door.
Uczestnik Posiadacz karty Visa korzystający z systemu płatności elektronicznej Blue Media.
Po drodze Należy opłacać rachunki w systemie płatności elektronicznej Blue Media, korzystając z karty Visa i odpowiedzieć w ciekawy sposób na pytanie konkursowe.
Opłacanie rachunków z pewnością nikomu nie sprawia przyjemności. Jednak czynność ta może wydać się milsza, gdy uświadomisz sobie, że wybierając płatność kartą Visa przez system płatności elektronicznej Blue Media, możesz wygrać jedną z atrakcyjnych nagród – samochód osobowy MINI Hatch 3 door albo vouchery zakupowe o wartości od 100 do 10 tys. zł.

Na co dzień z przyjemnością korzystamy z telefonu, Internetu, telewizji i wielu innych usług. Niestety w końcu przychodzi dzień, kiedy za to wszystko trzeba zapłacić. Wtedy przydają się różnego rodzaju narzędzia i programy lojalnościowe pozwalające odzyskać część należności (tzw. moneyback). Na ogół są to niewielkie kwoty, a tymczasem w konkursie „Opłaca się opłacać kartą Visa”, przygotowanym przez Brainstrom sp. z o.o. na zlecenie Blue Media SA przy współpracy z Visa Europe Management Services Limited sp. z o.o., do wygrania są od razu duże pieniądze.

4044 nagrody

W puli są 4044 nagrody. Oto one:

 • samochód osobowy MINI Hatch 3 door;
 • 3 vouchery o wartości 10 tys. zł do Media Expert;
 • 40 bonów po 1000 zł do wykorzystania na cyfrowe.pl;
 • 4000 voucherów o wartości 100 zł do home-you.com.

Akcja trwa do 10 października 2020 r. i sprowadza się do tego, by używać karty Visa do opłacania rachunków w serwisie płatności elektronicznej Blue Media i udzielić ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Znasz już nagrody i ogólne założenia zabawy, czas więc przejść do omówienia szczegółów.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych (konsumenci), jak również prowadzące działalność gospodarczą, o ile ich udział w akcji nie ma związku z działaniami biznesowymi.

Ważne, byś miał do opłacenia faktury u jednego z poniższych podmiotów:

 • Cyfrowy Polsat S.A.
 • ITI Neovision S.A. (CANAL+)
 • M. Informatyka Sp. z o.o. Sp.k.
 • Netia S.A.
 • Orange Polska S.A.
 • P4 Sp. z o.o.
 • Polkomtel Sp. z o.o.
 • UPC Polska Sp. z o.o.

Zaznaczmy od razu, że w formularzu konkursowym, o którym napiszemy za chwilę, musisz podać numer telefonu i adres e-mail zgodne z tymi, które wpisujesz przy dokonywaniu płatności. Jeśli Twój dostawca usług nie wymaga przekazania e-maila, nie możesz wziąć udziału w konkursie.

Co zrobić, by zdobyć nagrodę

W gronie laureatów znajdą się ci, którzy będą opłacali swoje rachunki w odpowiedni sposób i udzielą niebanalnych odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Start
 • Krok 1

  Do 10 października 2020 r. opłać choć jedną fakturę za usługi wymienionych wyżej podmiotów, używając karty Visa w systemie płatności elektronicznej Blue Media. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to przez e-BOK, w aplikacji mobilnej, korzystając z linka wysłanego w wiadomości e-mail lub w sms-ie, czy w jeszcze inny sposób oferowany przez dostawcę usług.

 • Krok 2

  Przejdź do formularza konkursowego i odpowiedz na pytanie: „Płacę on-line kartą Visa ponieważ…”. Twoja wypowiedź nie może być dłuższa niż 200 znaków. Wysyłając ją, musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Pamiętaj, że numer telefonu i adres e-mail w formularzu muszą być zgodne z tymi podanymi w opisie płatności.

 • Informacja

  Do każdej zapłaconej faktury możesz dodać jedną odpowiedź. Tak więc, im więcej rachunków opłacisz w ramach konkursu, tym Twoje szanse na zdobycie nagrody będą większe.

 • Premia

  Wyłonienia zwycięzców dokona Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatora, organizacji Visa i podmiotów, których faktury mogą być opłacane w ramach konkursu. Oceniane będą adekwatność, oryginalność i kreatywność odpowiedzi. Decyzja jury zostanie podjęta w ciągu 60 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu, a jej ogłoszenie na stronie internetowej nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od chwili wskazania laureatów.

Mission complete!

Bądź czujny!

To, że znajdziesz się w gronie zwycięzców, nie oznacza jeszcze, że otrzymasz nagrodę. Musisz jeszcze zareagować na kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail ze strony organizatora.

Próba połączenia telefonicznego będzie podejmowana dwukrotnie. Także dwa razy zostanie wysłana wiadomość elektroniczna, a Ty będziesz miał po każdej z nich 3 dni robocze na odpowiedź.

Organizator zastrzegł w regulaminie, że samodzielnie wybierze formę kontaktu. W przypadku, gdy nie uda się go nawiązać, nie otrzymasz nagrody.

Zasady odbioru samochodu zostaną ustalone indywidualnie z jego zdobywcą, zaś vouchery organizator przekaże w wiadomości e-mail.

Daj sobie szansę

Rachunki i tak musisz zapłacić. Może więc zrobisz to w systemie płatności elektronicznej Blue Media, by dać sobie szansę na jedną z 4044 nagród? Decyzja należy do Ciebie, a my życzymy Ci natchnienia przy udzielaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Maria
Gość

czy taka oplata kartą wiąze się z jakimiś dodatkowymi kosztami?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Maria

W zależności od dostawcy usług płatność kartą przez Blue Media to koszt od 0 do 1,5 zł.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Maria

Płatność dla nju (Orange) pokazuje 1,00 zł opłaty.

Odpowiedz