Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%.

300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%

Publikacja:
300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach + 7% na Koncie Oszczędnościowym.
Uczestnik Osoby, które w okresie od 1 sierpnia 2021 r. do 8 stycznia 2024 r. nie posiadały w Banku Pekao konta osobistego ani lokaty terminowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Pekao kontynuuje swoją promocję z 200-złotową premią gotówkową dla nowych klientów! Otrzymasz ją, jeśli założysz teraz Konto Przekorzystne i w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych. Swoją zdobycz możesz powiększyć, uczestnicząc w promocjach przygotowanych przez organizację płatniczą Mastercard dotyczących programu Bezcenne Chwile.

Akcja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" (edycja 11)

Organizatorem promocji jest Bank Pekao SA. Trwające równolegle akcje dotyczące programu lojalnościowego Bezcenne Chwile przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" trwa do 3 kwietnia 2024 r., Taki sam termin zakończenia ma akcja Mastercarda „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIV", natomiast ta dotycząca szybszego zbierania punktów w Bezcennych Chwilach jest bezterminowa.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 200 zł premii gotówkowej. 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać 150 zł.

Posiadaczom konta osobistego bank proponuje także promocyjną stawkę 7% na Koncie Oszczędnościowym (przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Ponadto, jeśli wybierzesz kartę Mastercard, możesz zdobyć 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Bezcenne Chwile. Będziesz też będziesz szybciej zbierał w nim punkty, a tym samym w krótszym czasie wymienisz je na nagrody z katalogu programu.

Czy możesz skorzystać?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś uczestniczył w promocji, o ile od 1 sierpnia 2021 r. do 8 stycznia 2024 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Uwaga: bank wymaga także, by uczestnik był obywatelem polskim, mieszkał w Polsce i w dniu przystępowania do promocji nie posiadał w Pekao żadnego produktu kredytowego.

Co musisz zrobić?

Droga do 300 zł premii i 7% dla oszczędności w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 3 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne

  Do 3 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay.

  Uwaga: wybierając kartę Mastercard, będziesz szybciej zbierał punkty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

 • Krok 2. Zawrzyj z bankiem umowę o wymagane produkty

  Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

  Uwaga! Jeśli nie uda Ci się z powodów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

 • Premia. Odbierz premię za założenie konta (50 zł)

  Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii gotówkowej. Przelew trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

  Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR lub kartę debetową przed jej przekazaniem, a także gdy wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Identyczna zasada odnosi się do kolejnych bonusów.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj bonusowe punkty w programie Bezcenne Chwile

  Będąc posiadaczem karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao SA, możesz zyskać dodatkowe bonusy w programie Bezcenne Chwile:

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z rachunku przez 3 kolejne miesiące

  W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay.

  Transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane na terytorium Polski w złotych polskich kartą debetową lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uwzględnione.

  Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

 • Premia. Odbierz nagrodę (150 zł) za aktywność

  Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz 150 zł premii. Należny bonus trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7% na Koncie Oszczędnościowym

  Jako posiadacz konta osobistego możesz otrzymać promocyjną stawkę na Koncie Oszczędnościowym (7% w skali roku, przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Mission complete!

Przykład: założyłeś konto w styczniu, więc 50 zł z tego tytułu otrzymasz do 15 marca 2024 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od lutego do kwietnia 2024 r., a premia (150 zł) wpłynie na Twój rachunek do 15 czerwca 2024 r.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas zagranicznej podróży.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Główna różnica między wspomnianymi wersjami rachunku to bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów dla osób, które nie ukończyły 26.r.ż.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę”– edycja 11

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(20 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos