Pakiet medyczny na 12 miesięcy + zwolnienie z opłat przez 36 miesięcy z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
Pakiet medyczny na 12 miesięcy + zwolnienie z opłat przez 36 miesięcy z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 12-miesięczny pakiet medyczny Lux Med (o wartości 249 zł) + zwolnienie z opłat przez 36 miesięcy.
Uczestnik Osoba fizyczna, która nie posiadała w Citi Handlowym głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2022 r.
Po drodze Logowanie do bankowości elektronicznej, transakcje kartą.
Najbardziej „promocyjna” karta kredytowa na rynku znów daje o sobie znać, oczywiście w pozytywnym sensie. W najnowszej akcji za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty Citi Simplicity od Citibanku możesz otrzymać pakiet medyczny Lux Med na okres 12 miesięcy. Dodatkowo bank zwolni Cię z opłat za "kredytówkę" aż przez 36 miesięcy.

Promocja „Pakiet medyczny z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Organizatorem akcji jest Bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 28 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą za spełnienie wszystkich warunków promocji jest e-kod uprawniający do zawarcia ze spółką MedicCentre umowy o Pakiet Medyczny Simple HealthCare na okres 12 miesięcy. W jego ramach bez dodatkowych opłat możesz korzystać z konsultacji specjalistów w wariancie podstawowym, panelu badań laboratoryjnych bez skierowania, diagnostyki laboratoryjnej oraz raz w roku z przeglądu stomatologicznego. Konsultacje specjalistów w wariancie dodatkowym możliwe są za dopłatą 89 zł, natomiast dopłata do diagnostyki obrazowej w wariancie podstawowym wynosi 15 zł.

Ze szczegółowymi zasadami wykorzystania nagrody, zakresem i zasadami korzystania z opieki medycznej możesz zapoznać się na dedykowanej stronie internetowej. Termin ważności e-kodu wynosi 3 miesiące, licząc od kolejnego miesiąca, w którym otrzymasz nagrodę, po tym terminie nie będzie już możliwości jego wykorzystania.

Za samo podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity Citibank zwolni Cię z opłaty za jej prowadzenie przez 36 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę.

Czy możesz skorzystać?

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2022 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo z oferty wyłączeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

W przypadku karty kredytowej trzeba się liczyć z badaniem wiarygodności i zdolności kredytowej. Od jej wyników zależy decyzja o przyznaniu (lub nie) "plastiku" oraz wysokość związanego z nim limitu.

Kryteria dochodowe w przypadku Citi Simplicity nie są wygórowane – wystarczy ukończone 18 lat, miesięczny dochód netto na poziomie przynajmniej 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnym miejscu pracy przez okres co najmniej 3 miesięcy. Nieco bardziej rygorystyczne warunki dotyczą przedsiębiorców - miesięczne dochody netto na poziomie min. 2500 zł oraz udowodnienie istnienia firmy od min 2 lat.

Co musisz zrobić?

Droga po pakiet medyczny Lux Med w Citibanku
 • Krok 1. Do 28 lutego 2024 r. wypełnij formularz na stronie banku

  Do 28 lutego 2024 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie banku. Podaj swoje dane, wyraź zgodę na kontakt (e-mail oraz telefoniczny), a następnie poczekaj, aż odezwie się do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi rozmowę, której finałem będzie zawarcie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity; oczywiście pod warunkiem, że bank pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

 • Krok 2. Dostarcz do banku dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni dostarcz wymagany przez bank dokument potwierdzający Twoje dochody. Niezbędne wskazówki, czego bank wymaga zależnie od źródła dochodów, znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji.

 • Krok 3. Aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości elektronicznej

  Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy:

  • aktywuj otrzymaną kartę w serwisie Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile;
  • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.
 • Krok 4. Wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł

  W pierwszym miesiącu po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę Citi Simplicity, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

  Wymagane płatności możesz wykonać główną lub dodatkową kartą kredytową Citi Simplicity. Muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone ani nie zaliczają się do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, płatności związane z hazardem itd.).

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś powyższe warunki, otrzymasz w bankowości internetowej informację o przyznaniu nagrody.

 • Premia. Odbierz e-kod uprawniający do aktywacji pakietu medycznego

  E-kod niezbędny do zawarcia umowy o pakiet medyczny zostanie wysłany w tym samym kanale kontaktu w terminie 60 dni od momentu przesłania wspomnianej informacji.

  Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Zdajemy sobie sprawę, że terminy wskazane w regulaminie mogą się wydawać skomplikowane. By nieco to rozjaśnić, podajemy przykład. Załóżmy, że podpisałeś umowę w czerwcu. W takiej sytuacji do końca lipca masz czas na aktywowanie karty oraz zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Z kolei transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł powinieneś zrealizować w lipcu.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie karty przez 3 lata to rzadkość, gdyż na ogół bank ogranicza swoje wymagania do kwoty 300 zł i tylko przez 12 miesięcy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos