Canal+ online na 6 miesięcy z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa filmowa w BNP Paribas. W konkursie do wygrania wycieczka do Hollywood!

Publikacja:
Canal+ online na 6 miesięcy z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa filmowa w BNP Paribas. W konkursie do wygrania wycieczka do Hollywood!
Czas trwania
Cel (zysk) Dostęp do Canal+ online na 6 miesięcy (o wartości 534 zł) + nagrody w konkursie.
Uczestnik Nowy klient Banku BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą, wpływy na konto, realizacja zadania konkursowego.
Nie raz byliśmy już zaskakiwani nagrodami w akcjach specjalnych dotyczących produktów Banku BNP Paribas. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Visa filmowa można zdobyć dostęp na 6 miesięcy do Canal+ online z Netflixem (wartość 534 zł). Ponadto czekają atrakcyjne nagrody w konkursie, najważniejszą z nich jest 2-osobowy wyjazd na 4 dni do Hollywood!

Promocja "Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas"

Współorganizatorami akcji są spółka Hagen i Bank BNP Paribas.

Równolegle trwa konkurs "Przygoda jak z filmu", który zorganizowała wspomniana spółka. W tym przypadku bank ma status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie akcje trwają do 31 grudnia 2023 r., przy czym w promocji obowiązuje limit 10 tys. zgłoszeń do udziału w niej.

Możliwe jest wzięcie udziału w promocji i w konkursie, albo tylko w jednej z tych akcji.

Co możesz zyskać?

W promocji do zdobycia są 2 kody umożliwiające bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu Canal+ z Netflix (Plan Standard), każdy o wartości 267 zł każdy.

W konkursie przygotowano dwa rodzaje nagród.

Nagroda pierwszoplanowa - jest nią zaproszenie dla laureata i osoby towarzyszącej na wyjazd do Hollywood w rekomendowanym terminie 17-21 kwietnia 2024 r. (lądowanie w Polsce 22 kwietnia 2024 r.). Pakiet obejmuje bilet lotniczy na trasie Warszawa – Los Angeles – Warszawa; 4 noclegi w hotelu 4-gwiazdkowym w Los Angeles; pełne wyżywienie podczas 5 dni pobytu w tym mieści; opiekę rezydenta w trakcie podróży i podczas 5 dni zwiedzania Los Angeles z przewodnikiem; bilety wstępu do 2 filmowych parków rozrywki; ubezpieczenie OC/NNW.

Laureat wraz z wybraną przez niego osobą towarzyszącą jest zobowiązany w terminie 30 dni od ogłoszenia wyników konkursu przedstawić organizatorowi dokumenty umożliwiające wjazd na teren USA (szczegóły są opisane w regulaminie).

Organizator przygotował 2 nagrody pierwszoplanowe, wartość każdej z nich wynosi 42 tys. zł.

Nagrody drugoplanowe:

 • 15 x mini projektor filmowy Prixton Cinema (każdy o wartości 798,27 zł);
 • 50 x maszyna do popcornu Create Popcorn maker retro (478,47 zł);
 • 30 x kod do platformy „VOD Green Film Festival” (110,70 zł). Kod jest ważny 3 miesiące od daty jego aktywacji, należy go wpisać przed obejrzeniem wybranego filmu;
 • 3 x jednorazowa wizyta laureata na planie serialu lub filmu, która odbędzie się w Polsce do końca 2024 roku (199 zł).

Wyboru nagrody, o którą chce się walczyć, trzeba dokonać na etapie przystępowania do konkursu i od tej decyzji zależy zadanie konkursowe, które trzeba będzie zrealizować.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, posiadająca PESEL i dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o konto osobiste, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych. Przystępując do udziału w tej akcji, nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas ani (współ)posiadaczem ROR w tym banku od 1 października 2022 r.

Regulamin konkursu wymaga, by jego uczestnik posiadał konto osobiste w BNP Paribas wraz z Kartą Visa filmowa oraz dostępem do aplikacji mobilnej.

Co musisz zrobić?

Możliwe jest wzięcie udziału w obu akcjach lub tylko w jednej z nich.

Droga do zdobycia dostępu do Canal+ online
 • Krok 1. Do 31 grudnia 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 31 grudnia 2023 r. (pamiętaj o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając niezbędne dane personalne oraz akceptując wszystkie zgody marketingowe.

  Na tym etapie decydujesz, czy chcesz wziąć udział tylko w promocji, czy może spróbujesz także zawalczyć o nagrody w konkursie. Przystępując do konkursu, określasz też nagrody, o jakie chcesz walczyć.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Visa filmowa

  Także do 31 grudnia 2023 r., korzystając z linka otrzymanego na podany adres e-mail (zobaczysz go także na ekranie po wysłaniu zgłoszenia), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Visa filmowa i usługami bankowości elektronicznej, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Zawarcie umowy odbywa się za pomocą unikalnego kodu sms w systemie Autenti.

  Pamiętaj, by dane we wniosku były identyczne z tymi, które podałeś na etapie rejestracji w promocji!

 • Krok 3. Aktywuj kartę debetową

  Aktywuj kartę debetową Visa filmowa w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z karty

  Do końca pierwszego miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę ramową z BNP Paribas, wykonaj otrzymaną kartą min. 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

  Uznane zostaną płatności (w tym Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, SwatchPay, Xiaomi Pay) w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wykluczone są transakcje Blik, inne płatności wykorzystujące systemy podmiotów trzecich, np. PayU czy Przelewy24 oraz transakcje w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (np. hazard, przekazy pieniężne).

 • Premia. Odbierz pierwszy kod do Canal+ online

  Po spełnieniu powyższych wymagań, do 10. dnia kolejnego miesiąca po ich zrealizowaniu otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu Ci nagrody.

  Nagrody będą wysłane przez spółkę Hagen w wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Ciebie w formularzu przystąpienia do promocji w ciągu 5 dni roboczych od daty wysłania informacji o przyznaniu bonusu.

  W obu przypadkach obowiązuje zasada, że gdyby termin spełnienia obowiązków przez organizatora przypadał w sobotę lub dzień wolny, to będą one zrealizowane w pierwszym dniu roboczym po tym terminie.

  Kod można wykorzystać wyłącznie w serwisie Canal+ online w terminie do 31 grudnia 2024 roku. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z niego jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie Canal+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie CANAL+ online) oraz numeru Karty Visa filmowa.

 • Krok 5. Spełnij dodatkowe warunki aktywności

  Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy ramowej

  • wykonaj przynajmniej 4 kolejne transakcje bezgotówkowe kartą debetową; kwota nie ma znaczenia;
  • zapewnij wpływy na ROR w łącznej wysokości min. 1000 zł.

  Niedozwolone są wpływy z innych rachunków uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank (również tych zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku przejętym przez BNP Paribas) i wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

 • Premia. Odbierz drugi kod do Canal+ online

  Drugi kod, którego zasady wykorzystania są identyczne jak pierwszego, otrzymasz na identycznych zasadach jak pierwszy.

Mission complete!

Przykładowo: podpisanie umowy ramowej w październiku oznacza, że 4 transakcje kartą musisz zrealizować do końca listopada, a kolejne 4 płatności i wpływy zapewnić do końca grudnia 2023 r. W tym przypadku informację o przyznaniu Ci pierwszego kodu do Canal+ online otrzymasz do 11 grudnia 2023 r. (10. dzień miesiąca przypada w niedzielę) a drugiego do 10 stycznia 2024 r.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Reguły udziału w konkursie są następujące:

Droga do wygrania nagród w konkursie
 • Krok 1. Do 31 grudnia 2023 r. zgłoś chęć udziału w konkursie

  Do 31 grudnia 2023 r. wyraź chęć udziału w konkursie i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Uwaga: W konkursie można wziąć udział dwa razy, przy czym za każdym razem trzeba się zarejestrować w opisany wyżej sposób. W przypadku ponownej rejestracji uczestnik może ubiegać się o nagrodę innej kategorii niż ta wskazana podczas pierwszego zgłoszenia. Przykładowo: jeśli podczas pierwszej rejestracji zaznaczyłeś chęć ubiegania się o nagrodę pierwszoplanową, to podczas drugiego zgłoszenia masz prawo ubiegać się o wybraną przez siebie nagrodę drugoplanową.

  Jeśli zgłoszenia do udziału w konkursie dokonałeś przy okazji przystępowania do promocji i nie chcesz walczyć o drugi rodzaj nagrody, pomijasz ten krok.

  Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz potwierdzenie jego wysłania na ekranie komputera oraz w postaci e-maila i sms-a, przesłanych na adres email i numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym.

 • Krok 2. Zrealizuj zadanie konkursowe

  Zadanie konkursowe, które musisz wykonać, uzależnione jest od wybranej przez Ciebie nagrody.

  W przypadku ubiegania się o nagrodę pierwszoplanową należy odpowiedzieć na pytanie „Jaką rolę i dlaczego chciałbyś zagrać w hollywoodzkiej produkcji?”

  Walczący o nagrody drugoplanowe mają przed sobą odpowiedzi na następujące pytania:

  • mini projektor filmowy Prixton Cinema - „Jaki jest według Ciebie najlepszy film do oglądania z przyjaciółmi i dlaczego?”
  • maszyna do popcornu Create Popcorn maker retro - „Jaki film najlepiej pamiętasz z dzieciństwa i dlaczego zapadł Ci w pamięć?”
  • kod do platformy „VOD Green Film Festival” - „Jaki dokument lub wywiad chciałbyś/chciałabyś nakręcić i dlaczego?”
  • jednorazowa wizyta na planie serialu lub filmu - „Jaki serial według Ciebie powinien mieć swoją kontynuację i dlaczego?”

  Nagrody będą przyznawane przez Komisję Konkursową, która oceni nadesłane wypowiedzi według kryterium najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

  Realizacja zadania konkursowego musi stanowić przejaw osobistej twórczości uczestnika, nie może godzić w dobra osobiste organizatora, banku ani naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności praw autorskich lub prawa do znaków towarowych, logo, wzorów przemysłowych i innych oznaczeń stanowiących własność intelektualną, dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Możliwe jest zdobycie dwóch nagród - pierwszoplanowej i drugoplanowej.

  Laureaci zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu im nagrody w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Stanie się to do 31 stycznia 2024 r.

  Zdobywcy nagrody pierwszoplanowej oraz nagrody drugoplanowej w postaci wizyty na planie serialu lub filmu otrzymają ponadto szczegółowe informacje o konkretnej dacie oraz miejscu jej zrealizowania.

  Nagrody rzeczowe zostaną przesłane przesyłką kurierską, o ile ich zdobywca przekaże organizatorowi do 9 lutego 2024 r. adres, na który mają być przekazane. Posłuży do tego link do specjalnego formularza, który znajdzie się w mailu z wiadomością o wygranej.

  Kod dostępu do platformy „VOD Green Film Festival” będzie przekazany w SMS-ie na numer telefonu podany w formularzy zgłoszeniowym.

  Zdobywcy nagród nie muszą się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Organizator dopełni niezbędnych formalności za tych, którzy wygrają wycieczkę do Hollywood lub nagrody rzeczowe. Pozostałe bonusy nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto osobiste objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pablo
Gość

Mam pytanie, kod jest dla nowego użytkownika, czy to znaczy że muszę dwa razy się rejestrować i tworzyć nowe konto no ta samą kartę Visa?

Odpowiedz

B
Błażej
Gość
@Pablo

Pytasz o tworzenie drugiego konta w serwisie, by wykorzystać drugi kod? Nie, to nowe konto musi być tylko przy korzystaniu z pierwszego kodu, ten drugi dopisujesz do swojego konta. To chyba działa tak, jak w Bezcennych Chwilach. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Pablo

Opis

"Warunkiem niezbędnym do skorzystania z niego jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie Canal+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie CANAL+ online) oraz numeru Karty Visa filmowa."


Na starym koncie nie dodasz najwyraźniej, a w nowym jak podasz swoje dane już istniejące w systemie Canal+ online, to zostaniesz zidentyfikowany jako stary klient


Moim zdaniem nie kwalifikujesz się do promocji

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

Chyba że "dane" to tylko nowy email i hasło. W końcu PESELU nie wymagają chyba...

Wtedy powinno być ok. W każdym razie potrzebne jest nowe konto.

Odpowiedz