Wróć

150 zł premii za rozłożenie płatności w hurtowni Eurocasch na raty. Tylko dla klientów firmowych BNP Paribas

150 zł premii za rozłożenie płatności w hurtowni Eurocasch na raty. Tylko dla klientów firmowych BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł na karcie rabatowej hurtowni Eurocash.
Uczestnik Klient firmowy BNP Paribas
Po drodze W hurtowni Eurocash należy dokonać zakupów na kwotę min. 400 zł brutto, zapłacić za nie firmową "kredytówką" BNP Paribas i rozłożyć transakcję na raty na terminalu płatniczym.
Przyzwyczailiśmy się, że nagrodę można zgarnąć za sięgnięcie po konkretny produkt bankowy czy dokonanie płatności w określony sposób. Tymczasem klienci firmowi BNP Paribas mogą otrzymać 150 zł premii za rozłożenie na raty wydatków w hurtowni Eurocash. Co ciekawe, działania trzeba podjąć bezpośrednio na terminalu płatniczym, a nie w bankowości elektronicznej.

Organizacje płatnicze nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla klientów posługujących się kartami z ich logotypem. Mastercard właśnie wprowadził możliwość rozłożenia dokonanej płatności na raty od razu przy kasie, bez żadnych dodatkowych formalności. Jako pierwsi mogą z niej korzystać klienci banku BNP Paribas.

Dotychczas przedsiębiorca, który chciał odroczyć płatność za zakupy, mógł skorzystać z karty kredytowej lub z kredytu ratalnego. Nowa usługa Mastercard łączy zalety obu tych rozwiązań: pozwala skorzystać z finansowania niemal natychmiast, bez potrzeby dopełniania formalności czy czekania na decyzję kredytową, a jednocześnie umożliwia rozłożenie płatności na równe raty, co jest dla klienta rozwiązaniem przejrzystym (zna finalny koszt zakupu) i prostym do zrozumienia.

Usługa „Płać w ratach”

Usługa „Płać w ratach” dostępna jest z poziomu terminalu płatniczego, a skorzystanie z niej zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy podążać za pojawiającymi się komunikatami i zdecydować, czy zakupy rozłożymy na 3, 6 lub 12 równych, miesięcznych rat. Po wyborze jednej z opcji na terminalu wyświetli się kwota zakupu, wysokość pierwszej raty oraz łączna kwota do spłaty. Decyzję o skorzystaniu z finansowania klient potwierdza zielonym przyciskiem. Kredytu udziela bank na określonych przez siebie warunkach finansowych.

Możliwość rozłożenia kwoty transakcji na raty dostępna jest od początku marca w 180 hurtowniach Eurocash Cash & Carry (Grupa Eurocash) w całej Polsce i towarzyszy jej promocja, w której do zdobycia jest 150 zł na karcie rabatowej Eurocash.

Adresaci promocji

Organizatorem trwającej do 30 kwietnia 2021 r. promocji „Płać w ratach” jest firma Albedo Marketing, którą zorganizowała ją na zlecenie Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Do udziału w akcji zaproszeni są klienci hurtowni Eurocash posiadający kartę kredytową Mastercard wydaną przez bank BNP Paribas. Premię otrzyma tylko 500 osób, które jako pierwsze spełnią poniższe warunki.

Jak zdobyć 150 zł?

Działania niezbędne do zgarnięcia bonusu nie wymagają specjalnej aktywności. Możesz je zrealizować przy okazji kolejnych zakupów w hurtowni.

Start
 • Krok 1

  Weź ze sobą kartę kredytową Mastercard wydaną przez BNP Paribas i udaj się do 30 kwietnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) na zakupy do hurtowni Eurocash.

 • Krok 2

  Zrób zakupy za min. 400 zł brutto i zapłać za nie wspomnianą „kredytówką”.

 • Krok 3

  Skorzystaj z płatności ratalnej bezpośrednio na terminalu płatniczym. Wystarczy, że będziesz postępował według pojawiających się komunikatów.

 • Premia

  Nagrodę otrzymasz do 10. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich wymagań regulaminu i musisz ją wykorzystać do 9. dnia kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Przedstawmy sekwencję działań na konkretnym przykładzie. Jeśli zakupy wykonasz w marcu, to premię otrzymasz do 10 kwietnia i będziesz musiał ją wydać do 9 maja.

Dodatkowe informacje

Bonus zostanie przekazany w formie doładowania karty rabatowej hurtowni Eurocash. Jeśli dotąd jej nie posiadałeś, wyda Ci ją kierownik placówki.

Regulamin dopuszcza otrzymanie kilku nagród, o ile spełnione zostaną wszystkie warunki.

Zdobyta premia będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i musisz się z niej rozliczyć z fiskusem w sposób, jaki stosujesz w swojej firmie.

Premia dla otwartych na nowości

Śmiało można powiedzieć, że opisywana promocja to propozycja dla osób, które nie boją się nowinek technologicznych, są skłonne je przetestować. Zamiast zasiadać przy komputerze, by rozłożyć płatność na raty, możesz to zrobić bezpośrednio na terminalu płatniczym. Obecnie mogą z tej możliwości korzystać tylko klienci BNP Paribas i na dodatek tylko w sieci Komputronik i hurtowniach Eurocash. Wkrótce usługa „Płać w ratach” ma zostać wdrożona w innych sklepach i udostępniona klientom kolejnych banków. Czas pokaże, czy będzie się to wiązało z nowymi promocjami.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji