Podwójne zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie z kartą kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP

Publikacja:
Podwójne zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie z kartą kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Podwójne zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie lub 24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy lub obecny klient PKO BP.
Po drodze Należy być posiadaczem karty kredytowej PKO Mastercard Platinum, zarejestrować ją w Bezcennych Chwilach i wydać nią do końca czerwca min. 2500 zł oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Sięgając po kartę kredytową PKO Mastercard Platinum i wydając nią do końca czerwca min. 2500 zł masz szansę wygrać podwójne zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie lub 24 000 punktów (300 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Brzmi kusząco, ale wspomniana „kredytówka” nie jest dla każdego. Zapoznaj się na spokojnie z tą propozycją.

Korzystanie z karty kredytowej jest przyjemne i wygodne, o ile robimy to rozsądnie i pamiętamy o terminowym oddawaniu bankowi wydanych pieniędzy. A jeśli można jeszcze przy tym zgarnąć nagrodę, to nic tylko się cieszyć. Dlatego jeśli rozważasz wyrobienie karty kredytowej i chciałbyś przy okazji zdobyć jakiś bonus, przyjrzyj się konkursowi "Zdobądź platynowy medal!”.

Czas trwania konkursu, jego uczestnicy i nagrody

Konkurs trwa do 30 czerwca 2023 r. Jego organizatorem jest spółka IQ Marketing (Poland) działająca na zlecenie Mastercard we współpracy z bankiem PKO BP. O nagrody mogą się ubiegać pełnoletni klienci banku PKO BP posiadający kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. 

Pula nagród obejmuje:

 • 18 podwójnych voucherów (każdy o wartości 13 880 zł) na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie dniach 20-23 sierpnia 2023 r. W skład pakietu usług wchodzą: przelot na trasie Warszawa – Budapeszt – Warszawa, 3 noclegi w 4 gwiazdkowym hotelu MGallery Budapest w Budapeszcie; wyżywienie w opcji Full Board (3 posiłki); bilet wstępu I Kategorii na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce (1 sesja dzienna oraz 2 sesje wieczorne); transfery podczas całego wyjazdu klimatyzowanym minibusem; opieka przedstawiciela biura podróży Socentive sp. z o.o., które odpowiada za organizację wyjazdu na zlecenie organizatora konkursu.
 • 100 zestawów po 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile stanowiących równowartość 300 zł.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie posiadasz karty kredytowej PKO Mastercard Platinum i złożysz wniosek o jej wydanie, to zostanie zbadana Twoja zdolność i wiarygodność kredytowa.

Aktywnie używaj karty

A oto, co musisz zrobić, by mieć szansę na zdobycie jednej z nagród:

Start
 • Krok 1

  Zacznij od założenia konta osobistego w PKO BP, np. Konta za Zero lub Konta dla Młodych.

  Jeśli już korzystasz z ROR w tym banku, pomijasz ten ruch.

 • Krok 2

  Do 30 czerwca 2023 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. W tym celu złóż wniosek w serwisie iPKO.

  Jeśli już ją posiadasz, to od razu możesz przejść do Kroku 3.

 • Krok 3

  Także do 30 czerwca 2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę kredytową PKO Mastercard Platinum.

  Jeśli i to masz już za sobą, od razu przejdź dalej.

 • Krok 4

  Także do 30 czerwca 2023 r. zgłoś swój udział w konkursie, odpowiadając w kreatywny sposób na pytanie: „Napisz, za co możemy Ci przyznać platynowy medal?” zawarte w formularzu zgłoszeniowym.

  Odpowiedź musi być w języku polskim, długość nie może przekroczyć 1 000 znaków wraz ze spacjami.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu konkursu, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia oraz ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej (chodzi tylko o potwierdzenie, że jestem posiadaczem promowanej "kredytówki" i wykonałeś związane z nią obowiązki).

 • Krok 5

  Również do 30 czerwca 2023 r. wydaj kartą kredytową Mastercard Platinum min. 2500 zł. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w punktach stacjonarnych czy internetowych.

 • Informacja

  Wyboru najbardziej kreatywnych odpowiedzi dokona jury powołane przez organizatora, które ogłosi swój werdykt do 17 lipca 2023 r. W ciągu 5 dni roboczych od daty wyłonienia laureatów zostaną oni powiadomieni o zdobyciu nagrody w wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

  Warunkiem przekazania nagród jest przesłanie w ciągu 5 dni od dnia otrzymania powiadomienia o wygranej, na adres e-mail wskazany przez organizatora, wiadomości zawierającej skan lub zdjęcie własnoręcznie podpisanego oświadczenia o przyjęciu nagrody wraz z innymi wymaganymi danymi.

 • Premia

  Nagroda w postaci vouchera na wyjazd podlega realizacji na lotnisku w dniu wylotu.

  Punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przypisane do konta laureata do 31 sierpnia 2023 r.

Mission complete!

Przydatne informacje

Wysyłając odpowiedź na pytanie konkursowe, oświadczasz, że stanowi ona przejaw Twojej indywidualnej i oryginalnej twórczości oraz przysługują Ci do niej wszelkie prawa. Nie mogą się w niej znaleźć treści powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne, nawołujące do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, propagujące markę konkurencyjną wobec PKO BP lub Mastercard, czy też naruszające prawa osób trzecich, w tym w szczególności godność, cześć, dobre imię i obyczaje oraz wizerunek. Więcej szczegółów na temat wymagań znajdziesz w części regulaminu konkursu zatytułowanej "Zgłoszenie do konkursu".

Przemyśl dobrze treść, bo możesz wysłać tylko jedną odpowiedź.

Regulamin konkursu nie wspomina o terminie ważności zdobytych punktów. Taka informacja znajdzie się zapewne w wiadomości o ich zdobyciu.

Warunkiem przyznania nagród jest posiadanie aktywnej karty kredytowej PKO Mastercard Platinum w dniu wyłonienia laureatów, a w przypadku zdobywców punktów w Bezcennych Chwilach posiadanie aktywnego konta w tym programie w chwili ich przekazywania.

Dodajmy, że nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Nagroda w postaci punktów nie podlega opodatkowaniu, a zapłatą 10-procentowego podatku od wygranej w postaci voucheru zajmie się organizator, który na ten cel zarezerwował odpowiednie środki.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

Pora wyjaśnić, dlaczego na wstępie zaznaczyliśmy, że ta „kredytówka” nie jest dla każdego. Wynika to z faktu, iż z tą kartą związana jest wysoka opłata roczna, której uniknięcie wymaga spełnienia dość wyśrubowanych warunków.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

PKO BP
 • Karta
  0 zł / 150 zł / 300 zł rocznie

 • Bankomaty
  0 zł / 3%

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  55 dni
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Z drugiej strony, warto wiedzieć, że posiadając „kredytówkę” PKO Mastercard Platinum, będziesz mógł korzystać z pakietu concierge i prestiżowych ubezpieczeń.

Inne propozycje

Jeśli odpowiada Ci karta kredytowa objęta promocją, lecz myślisz o nawiązaniu współpracy z PKO BP, sprawdź, czy trwają aktualnie inne akcje promocyjne dla klientów tego banku. Najlepiej zacząć od otwarcia rachunku, a potem korzystać z innych bonusów.

Temat do przemyślenia

Wizja kilkudniowego wyjazdu do Budapesztu lub zdobycia równowartości 300 zł za wydanie określonej kwoty kartą PKO Mastercard Platinum wygląda naprawdę kusząco. Może więc rozważasz skorzystanie z promocji i rozwiązanie umowy o kartę, gdy tylko zgarniesz bonus. Musimy nieco ostudzić Twoje emocje – rezygnując z „plastiku” przed upływem roku, zapłacisz ułamek opłaty rocznej za „kredytówkę”, proporcjonalnie do okresu, gdy byłeś jej posiadaczem.

Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj, że karta kredytowa ma nie tylko zalety, ale i wady.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos