Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

25 zł na Allegro za darmową pożyczkę do 3000 zł na platformie pozyczkaplus.pl

Publikacja:
25 zł na Allegro za darmową pożyczkę do 3000 zł na platformie pozyczkaplus.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 25 zł na Allegro
Uczestnik Osoba, która nie wzięła dotąd pożyczki na platformie pozyczkaplus.pl
Po drodze Warunkiem otrzymania premii gotówkowej jest spłacenie pożyczki w terminie.
Przedstawiamy dowód, że pożyczanie pieniędzy może nie generować żadnych kosztów, ale wręcz przynosić wymierne korzyści materialne. Decydując się na pożyczkę do 3000 zł z terminem spłaty 30 dni, możesz otrzymać 25 zł na Allegro, oczywiście pod warunkiem, że oddasz pieniądze w terminie. Propozycja dostępna tylko 28 października 2021 r.

Pierwsza „chwilówka” absolutnie za darmo to nic nadzwyczajnego, taką pożyczkę ma w swojej ofercie wiele pozabankowych firm pożyczkowych. Te, które chcą się wyróżnić, przyciągnąć do siebie klientów, oferują więc premię pieniężną za pożyczenie u nich pieniędzy! Brzmi to wręcz nieprawdopodobnie, ale taka jest prawda – oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, a na dodatek dostajesz premię – w tym przypadku 25 zł do wykorzystania na Allegro.

Organizatorem akcji „Plus do Twoich zakupów”, dostępnej tylko 28 października 2021 r., jest TUSUMI sp. z o.o.

Najpierw pomyśl, potem zdecyduj

Czujemy się w obowiązku zwrócić Twoją uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii związanych z pożyczkami.

Pamiętaj, niezależnie od tego, jak atrakcyjne wydają Ci się warunki oferty, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, a preferencyjne warunki obowiązują tylko w ściśle określonych przypadkach. Przeważnie oznacza to obowiązek spłaty należności w określonym czasie i terminowego regulowania kolejnych rat.

W razie opóźnienia utracisz preferencyjne warunki i musisz się liczyć z koniecznością poniesienia wszelkich opłat związanych ze „standardową” pożyczką w danej firmie. W sytuacji, gdy opóźnienie będzie znaczące, a Ty będziesz unikał kontaktów z pożyczkodawcą, sprawa może trafić do sądu, a następnie do komornika, co będzie oznaczało dla Ciebie bardzo wysokie koszty.

Decydując się na udział w akcjach związanych z zaciąganiem długu, musisz działać bardzo rozważnie i roztropnie, po pełnej analizie swojej sytuacji finansowej.

Kto może wziąć pożyczkę z premią?

Uczestnikiem promocji może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca numer PESEL oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. która nigdy wcześniej nie zaciągała żadnego zobowiązania na platformie pozyczkaplus.pl.

W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy zajmowały eksponowane stanowisko polityczne w  rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Wykluczenie dotyczy też osób, które blisko współpracowały z takimi osobami bądź są członkiem ich rodziny.

Spełnienie warunków nie oznacza automatycznie, że otrzymasz pożyczkę, a tym bardziej bonus. Decydujące znaczenie ma wynik badania Twojej zdolności kredytowej, sprawdzenie, czy nie figurujesz w rejestrze dłużników i wywiązanie się przez Ciebie z warunków promocji.

Niezbędne działania do zdobycia bonusu

Wymagane działania sprowadzają się dosłownie do kilku ruchów:

Start
 • Krok 1

  28 października 2021 r. utwórz swój profil i złóż wniosek o pożyczkę na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym wybrać kwotę pożyczki (jako że będzie to Twoja pierwsza pożyczka, jej wartość musi być z przedziału 200 - 3000 zł), czas jej spłaty (dla nowego klienta maksymalnie 30 dni) i wyrazić zgody marketingowe na:

  • przetwarzanie i udostępnianie Twoich danych osobowych w celach marketingowych przez organizatora;
  • przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym telefonicznie.
 • Krok 2

  Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej (powinno się to stać najpóźniej 3 listopada 2021 r.) zawrzyj stosowną umowę.

 • Informacja

  Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em na podany numer telefonu, a pieniądze trafią na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy najpóźniej w ciągu 24 godzin (czas przepływu pieniędzy zależy od banku, w którym masz konto, godzin sesji międzybankowych).

 • Krok 3

  Spłać zaciągnięte zobowiązanie najpóźniej w wyznaczonym w umowie pożyczki terminie spłaty, jednak nie wcześniej niż 3 dni przed nim.

  Uwaga:

  • w tytule przelewu wpisz dane według wskazówek otrzymanych od organizatora;
  • pieniądze na uregulowanie długu nie mogą pochodzić od innego pożyczkodawcy, w tym z pożyczki refinansującej.
 • Informacja

  Organizator poinformuje Cię o zdobyciu nagrody do 3 grudnia 2021 r. Wiadomość otrzymasz na adres e-mail lub numer telefonu podany we wniosku o pożyczkę.

 • Premia

  W ten sam sposób jak wiadomość o zdobyciu bonusu do 17 grudnia 2021 r. otrzymasz e-kod o wartości 25 zł do wykorzystania na Allegro.

Mission complete!

Bardzo istotne kwestie

Możliwość zdobycia premii za pożyczenie pieniędzy to sytuacja, która nie zdarza się często, więc zwracamy Ci uwagę na kilka kwestii, które są niezwykle ważne dla tego, by udział w tej akcji zakończył się pełnym sukcesem.

Potwierdzenie konta bankowego

Potwierdzenia konta bankowego, na które ma być dokonany przelew pożyczki, możesz dokonać na dwa sposoby:

 • ekspresowo – korzystając z aplikacji Kontomatik;
 • standardowo – wykonując przelew kwoty 1 grosza z własnego rachunku bankowego.

Badanie zdolności kredytowej

Portal pozyczkaplus.pl nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Przy ocenie kredytowej Twoje dane będą sprawdzane w:

 • Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej;
 • Kaczmarski Group;
 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej;
 • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

Rachunek do spłaty pożyczki

Numer rachunku bankowego, na który będziesz zobowiązany spłacić zadłużenie, znajdziesz w swoim profilu klienta. Możesz skorzystać z przelewu natychmiastowego (od razu otrzymasz potwierdzenie rozliczenia pożyczki) lub wykonać przelew „standardowy”.

Nie ma znaczenia, czy pieniądze zostaną przekazane z Twojego konta, czy rachunku osoby trzeciej ani to, czy zrobisz to w bankowości elektronicznej, oddziale banku, czy na poczcie. Ważne, by dotarły na czas do odbiorcy i przelew był wypełniony zgodnie z instrukcjami zawartymi w Twoim profilu klienta.

Utrata premii

W razie przekroczenia terminu spłaty utracisz prawo do premii oraz zwolnienia z opłat związanych z pożyczką. Będziesz wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy wraz ze wszystkimi kosztami, tj.: prowizjami, opłatami i odsetkami, stosownie do kwot wskazanych w symulacji zawartej w umowie pożyczki.

Prawo do premii pieniężnej utracisz także wtedy, gdy:

 • podasz nieprawdziwe lub nieprawidłowe dane osobowe;
 • wycofasz zgody na przetwarzanie danych osobowych w trakcie trwania umowy pożyczki;
 • odstąpisz od umowy pożyczki lub złożysz jej wypowiedzenie.

Wspomniane okoliczności nie pozbawią Cię jednak możliwości korzystania z pożyczonych środków.

Kilka słów o nagrodzie

Otrzymany voucher o wartości 25 zł będziesz mógł wykorzystać podczas zakupów w serwisie Allegro. Zasady płacenia kodami opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Bonus zwolniony jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niego rozliczać z fiskusem.

Szybka pożyczka, szybka premia

Regulamin szczegółowo opisuje zasady udzielenia pożyczki i kwestie związane z jej terminową spłatą. Precyzuje też, kiedy najwcześniej możesz oddać pieniądze, by nie stracić premii.

Raz jeszcze prosimy – zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, rozważ wszystkie plusy i minusy, dobrze się zastanów, byś nie wpędził się w niepotrzebne kłopoty.

Co sądzisz o tego typu ofertach? Chętnie poznamy Twoją opinię. Daj nam znać w komentarzu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
F
Filip
Gość

Jest 29 pazdziernik a na stronie pożyczki wciąż pokazują baner z reklamą ekodu allegro. Czy to oznacza, że promocja została przedłużona?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Filip

Myślę, że to kwestia aktualizacji danych na tej stronie. Jeśli złożysz dziś wniosek, możesz już nie otrzymać bonu.

Odpowiedz