1000 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem od Alior Banku

Publikacja:
1000 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem od Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł moneyback + zwolnienie z opłat za kartę do 31 grudnia 2024 r.
Uczestnik Nowy i obecny klient firmowy Alior Banku.
Po drodze Transakcje kartą Mastercard z Plusem, przelewy do ZUS lub US.
Alior Bank przygotował kolejną edycję promocji firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem. Premia ponownie może wynieść nawet 1000 zł. Akcja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów i pozwala na odzyskanie części wydatków na stacjach paliw.

Promocja "Plusy Karty z Plusem" – edycja II

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

W czasie 5 promocyjnych miesięcy możesz zyskać 10% zwrotu wydatków na stacjach paliw, max. 200 zł miesięcznie, czyli łącznie do 1000 zł.

W ramach dodatkowej oferty "Ubezpieczenie PZU za 0 zł" Alior Bank może opłacić za uczestnika promocji składkę ubezpieczeniową za polisę NNW.

Przedsiębiorca, który nie posiadał dotąd żadnej karty debetowej do rachunku firmowego, po podpisaniu w czasie promocji umowy o kartę Mastercard z Plusem będzie zwolniony z opłaty za jej wydanie i korzystanie z niej (także karty dodatkowej) do 31 grudnia 2024 r.

Czy możesz skorzystać?

Oferta adresowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów firmowych Alior Banku.

Jako nowy klient traktowany jest przedsiębiorca, który przed rozpoczęciem promocji (1 kwietnia 2024 r.) nie miał w Aliorze rachunku firmowego. Obecni klienci mogą wziąć udział w promocji, o ile posiadali konto firmowe w dniu rozpoczęcia akcji, ale nie mają dotąd wydanej do niego karty debetowej, a teraz sięgną po wspomnianą wyżej "debetówkę".

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli nie masz jeszcze konta firmowego w Alior Banku, zacznij od założenia go, by zyskać 350 zł na start oraz nawet 1500 zł za aktywność w ciągu roku.

Droga do 1000 zł premii w Alior Banku
 • Krok 1. Do 30 czerwca 2024 r. zawnioskuj o kartę debetową Mastercard z Plusem

  Do 30 czerwca 2024 r. podpisz z bankiem umowę o firmową kartą debetową Mastercard z Plusem.

 • Krok 2. Realizuj warunki aktywności – transakcje kartą i przelewy

  W każdym z 5 miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym zawarłeś umowę o Kartę Mastercard z Plusem, wykonaj:

  • transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł;
  • minimum jeden przelew do ZUS lub US z rachunku firmowego.

  Jeśli nie spełnisz choć jednego z tych warunków, nie otrzymasz premii za dany miesiąc.

 • Krok 3. Płać kartą Mastercard z Plusem na stacjach paliw

  Płać firmową kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw. Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków na paliwo, maksymalnie 200 zł / mies. w ciągu 5 kolejnych miesięcy, licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o kartę. Oczywiście pod warunkiem, że spełnisz wymagania opisane we wcześniejszym kroku.

  Z zapisów regulaminu wynika, że miejsce wykonania transakcji będzie identyfikowane według kodów MCC. Musi to być punkt usługowo–handlowy posiadający jeden z numerów: 5172, 5541, 5542 lub 5983. To bardzo ważna informacja, gdyż może się zdarzyć, że zatankujesz w miejscu, które z racji przeważającej innej działalności będzie określone innym kodem MCC. Na szczęście w Aliorze nie ma problemu z upewnieniem się, czy dana transakcja zostanie objęta moneybackiem. Kod miejsca płatności znajdziesz w bankowości elektronicznej w szczegółach transakcji.

  Promocją nie są objęte hurtowe zakupy paliwa oraz płatności połączone z usługą typu cashback, czyli wypłaty w terminalach POS.

 • Dodatkowy bonus. Przystąp do ubezpieczenia NNW i zyskaj składkę za darmo

  Do 30 czerwca 2024 r. zawrzyj umowę ubezpieczenia NNW w PZU za pośrednictwem Alior Banku.

  Bank zapłaci za Ciebie składkę ubezpieczeniową, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś Kartą z Plusem min. 10 transakcji bezgotówkowych (przykładowo, jeśli w kwietniu spełniłeś ten warunek, to w maju Alior Bank opłaci za Ciebie ubezpieczenie). Promocja dotyczy pierwszej umowy ubezpieczenia i tylko jednej składki.

 • Premia. Odbierz moneyback za płatności na stacjach paliw

  Należną Ci kwotę otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.

  Moneyback otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty Twój rachunek firmowy nie będzie zamknięty ani w trakcie okresu wypowiedzenia.

Mission complete!

Kwestie terminów aktywności wyjaśnijmy na przykładzie zaczerpniętym z regulaminu:

dla Uczestnika Promocji, który zawarł Umowę o Kartę z Plusem w kwietniu 2024 r. tymi 5 kolejnymi Miesiącami rozliczeniowymi są miesiące od kwietnia 2024 r. do sierpnia 2024r

Przyznana Ci premia moneyback oraz opłacenie przez bank składki ubezpieczeniowej mają związek z Twoją działalnością gospodarczą, są więc przychodem podatkowym, z którego musisz się rozliczyć z fiskusem według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Rachunek 4x4

Alior Bank
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 0,50 zł

Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można konfigurować w ramach wybranych pakietów (koszt pakietu to 10 zł / mies.).

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos