50 zł do sklepu AniaKruk.pl za limit w koncie w Santander Bank Polska

Publikacja:
50 zł do sklepu AniaKruk.pl za limit w koncie w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do sklepu AniaKruk.pl.
Uczestnik Klient banku mający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest skorzystanie z limitu w koncie.
Za skorzystanie z limitu w koncie w Santanderze dostaniesz 50 zł na zakupy w sklepie internetowym AniaKruk.pl. Ważne, byś zawnioskował o niego online oraz aby jego kwota nie była niższa niż 3000 zł.

W promocjach kredytów gotówkowych najczęstszą formą „nagrody” jest obniżenie prowizji, premie w innej postaci zdarzają się rzadko. Stąd z zainteresowaniem spojrzeliśmy na akcję "Poczuj pełnię lata z limitem w koncie" przygotowaną przez Santander Bank Polska, która trwa do 3 sierpnia 2021 r. Promocja może się skończyć wcześniej, gdyż bank przygotował jedynie 150 nagród.

Kilka słów o uczestnikach promocji

Oferta skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających konto osobiste w Santander Bank Polska, które mają aktywny dostęp do bankowości internetowej Santander online lub aplikacji Santander mobile.

Możesz wziąć udział w tej promocji, jeśli 5 lipca 2021 r. nie miałeś uruchomionego w Santanderze żadnego limitu w rachunku płatniczym, a Twoja zdolność kredytowa zostanie pozytywnie oceniona przez bank..

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Santandera, to sprawdź, co bank ma Ci aktualnie do zaoferowania.

Jak zdobyć 50 zł na zakup biżuterii?

Wymagania sprowadzają się do skorzystania z limitu w koncie:

Start
 • Krok 1

  Zacznij od założenia jednego z rachunków osobistych w Santanderze na stronie promocji. Ten krok pomijasz, jeśli jesteś już klientem tego banku. W takim przypadku od razu przechodzisz do Kroku 2.

 • Krok 2

  Upewnij się, czy masz:

  • wybrany elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
  • wyrażone zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Poza tym nie możesz mieć wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych.

  Przydatne wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz na stronie akcji.

 • Krok 3

  Do 3 sierpnia 2021 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz. Zaakceptuj przy tym jej regulamin oraz wyraź zgodę na kontakty ze strony banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

  Formularz przystąpienia do promocji "Zamawiaj online - zyskuj więcej"
 • Krok 4

  Także do 3 sierpnia 2021 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, przejdź do zakładki Oferta banku i złóż wniosek o kredyt w koncie w wysokości min. 3000 zł.

 • Premia

  Informację o zdobytej nagrodzie oraz e-bon o wartości 50 zł otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji do 3 września 2021 r. Voucher będzie ważny do 31 października 2021 r.

Mission complete!

Co trzeba jeszcze wiedzieć

Wniosek możesz złożyć zarówno w Santander online, jak i w aplikacji mobilnej Santander mobile.

Bon na zakupy otrzymasz tylko wtedy, gdy nie odwołasz udzielonych zgód oraz nie rozwiążesz i nie odstąpisz od podpisanej umowy przed przekazaniem nagrody.

Z otrzymanej premii nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Limit w koncie w Santanderze

Warto, byś poznał kilka informacji na temat produktu, z którego musisz skorzystać, by zdobyć voucher. Jeśli o kredyt w rachunku zawnioskujesz online, a taki jest wymóg regulaminu promocji, to bank nie pobierze od Ciebie żadnej prowizji za jego przyznanie. Kwota limitu nie może być niższa niż 3000 zł, a wysokość kredytu w rachunku, jaką ostatecznie przyzna Ci bank, uzależniona będzie od oceny Twojej zdolności kredytowej.

Pieniądze możesz wypłacić w bankomacie, przelać na inne konto lub zapłacić nimi w sklepie, korzystając z Blika lub karty do konta. Od wykorzystanych środków, za czas korzystania z nich, bank naliczy odsetki w wysokości 7,16%.

Zachowaj rozsądek

Perspektywa zdobycia bonu zakupowego brzmi zachęcająco, ale radzimy, byś zachował spokój i rozsądek. Pamiętaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, najlepiej terminowo, by nie narażać się na dodatkowe koszty czy niepotrzebne nieprzyjemności związane z postępowaniem windykacyjnym.

Uzbrojony w wiedzę o limicie i informacje dotyczące promocji zdecyduj, czy chcesz z niej skorzystać.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos