Wróć

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku

3 komentarze / opinie
50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w formie vouchera do Biedronki.
Uczestnik Obecni klienci Citibanku.
Po drodze Należy zawrzeć porozumienie do umowy o kartę kredytową Citibanku o podwyższenie limitu na "kredytówce".
Jesteś klientem Citibanku i korzystasz z karty kredytowej? Sprawdź, czy bank nie zaprosił Cię do udziału w promocji, w której możesz zdobyć 50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na swojej karcie. Oferta teoretycznie jest dostępna do 31 grudnia 2020 r., jednak akcja może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował tylko 3750 nagród.

Citibank nie zapomina o obecnych klientach i od czasu do czasu organizuje dla nich akcje, w których można zdobyć całkiem sympatyczne premie. Czasem wystarczy zalogowanie się do aplikacji mobilnej po dłuższej przerwie, innym razem wykazanie się inną aktywnością. Tym razem bonus przysługuje za podniesienie limitu posiadanej karty kredytowej.

Z najnowszej propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które posiadają dowolną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i zostały zaproszone do udziału w akcji

drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą telefoniczną lub w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini.

Jedyny warunek – podwyższenie limitu

Jeśli zostałeś zaproszony przez bank do akcji, aby zdobyć nagrodę, musisz spełnić jeden jedyny wymóg.

Start
  • Krok 1

    Do 31 grudnia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zadeklaruj podwyższenie limitu kredytu na swojej "kredytówce" na kwotę nie mniejszą niż 5000 zł i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie.

    W tym celu konieczne będzie zawarcie dodatkowego porozumienia do podpisanej umowy o kartę kredytową Citibanku.

  • Premia

    Nagrodę, czyli voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce, otrzymasz najpóźniej w ciągu 30 dni od zawarcia porozumienia o podwyższenie limitu. Bank przekaże Ci bon w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Mission complete!

To też musisz wiedzieć

Musisz wiedzieć, że nagroda zostanie przekazana uczestnikowi wyłącznie wtedy, gdy do dnia jej wydania karta będzie aktywna, klient nie wypowiedział umowy i nie obniżył limitu na karcie.

Voucher ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie po zeskanowaniu ostatniego produktu. Może być wykorzystany kilkukrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków. Termin jego ważności upływa 31 marca 2021 r.

Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych

Trochę żałujemy, że oferta jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych klientów, a kryteria wyboru uczestników nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Być może jednak znalazłeś się w gronie osób, którym bank postanowił ujawnić akcję, jednak nie zauważyłeś tej informacji. Na wszelki wypadek sprawdź więc, czy nie dostałeś od banku zaproszenia do udziału w promocji. Jeśli tak (i jeśli uznasz, że propozycja Citibanku Ci odpowiada), możesz w prosty sposób zyskać 50 zł na zakupy w Biedronce.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
paabu
Gość

Co może znaczyć: "konieczne będzie zawarcie dodatkowego porozumienia do podpisanej umowy o kartę kredytową Citibanku" - zmiana umowy?

Dostałem zaproszenie i mam obecnie limit 5000zł, to o ile muszę podnieść, żeby spełnić warunki?

Otrxymałem mail z linkiem zaproszenia lecz nie było tam żadnej "kwoty zakomunikowanej" .

Odpowiedz

A
Adrian
Gość
@paabu

Musisz podnieść limit o conajmniej 5000 PLN tak mówi regulamin którego swoją drogą nie wysłali ale jest na stronie banku.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Adrian

Ja też nie dostałem regulaminu, więc trochę intuicyjnie zadziałałem na bazie regulaminu z poprzedniej edycji, bo na stronie nowej wersji nigdzie nie było. Miałem limit 3 tysi, bank proponowął mi 13 tys., więc podniosłem sobie na 10 tys. Miałem trochę wątpliwości, ale widzę, że redaktor zdobył regulamin (zresztą pojawił się też na stronie Citi) i faktycznie wymagane jest podniesienie o 5 tys.

Odpowiedz