Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Allegro za Konto dla Młodych lub 100 zł za Konto Dziecka w PKO BP.

20 zł do Allegro za skuteczne polecenie aplikacji IKO banku PKO BP

6 komentarzy / opinii
20 zł do Allegro za skuteczne polecenie aplikacji IKO banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w formie bonu do Allegro
Uczestnik Obecny użytkownik aplikacji IKO w PKO BP
Po drodze Wystarczy polecić aplikację IKO wybranej osobie i dopilnować, by znajomy aktywował ją w wymaganym czasie.
Bank PKO BP płaci 20 zł za każde skuteczne polecenie aplikacji IKO. Na dodatek nie wymaga od polecającego i poleconego praktycznie niczego więcej poza tym, by była ona aktywna u obu osób promocji w dniu przekazywania premii.

PKO BP zwraca się do swoich klientów następującymi słowami:

Zachęć bliskich i znajomych do korzystania z banku bez wychodzenia z domu. Za każde skuteczne polecenie aplikacji IKO możesz wygrać e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Sprawdźmy, kto może się ubiegać o nagrodę i co musi zrobić, by ją zdobyć.

Propozycja dla klientów indywidualnych

Szansę na nagrodę mają posiadacze kont osobistych w PKO BP (nie dotyczy korzystających z oferty Inteligo) z pełną zdolnością do czynności prawnych i możliwością korzystania z aplikacji IKO.

Osoba, której polecisz aplikację IKO, do dnia rozpoczęcia promocji, czyli do 21 kwietnia 2020 r., nie może posiadać tej aplikacji w PKO BP.

Regulamin nie mówi o innych ograniczeniach czy wykluczeniach. Zawiera jedynie informację, że akcja trwa do 31 maja 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano 5000 sztuk.

Kilka ruchów, by zdobyć nagrodę

Działania niezbędne do zgarnięcia premii sprowadzają się do weryfikacji kilku danych i dopilnowania, by osoba, której polecisz korzystanie z IKO, aktywowała aplikację.

Start
 • Krok 1

  Zweryfikuj i ewentualnie uzupełnij bądź zaktualizuj swoje dane osobowe takie jak: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny w serwisie internetowym iPKO. Przydatne wskazówki znajdziesz w tym miejscu.

 • Krok 2

  Sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej (jeśli nie, to wyraź taką zgodę). Jak to zrobić, możesz sprawdzić tutaj.

 • Krok 3

  Skorzystaj z funkcji Poleć IKO znajdującej się w aplikacji IKO i rekomenduj korzystanie z niej wybranej osobie.

 • Krok 4

  Dopilnuj, by osoba, która otrzymała od Ciebie sms-a polecającego, pobrała i aktywowała do 31 maja 2020 r. aplikację mobilną IKO. Ważne, by aplikacja została powiązana z numerem telefonu, na który wysłałeś sms z rekomendacją.

 • Informacja

  Do dnia przekazania Ci nagrody, zarówno Ty, jak i osoba rekomendowana, musicie posiadać aktywną aplikację IKO, a Ty dodatkowo nie możesz odwołać wspomnianej wyżej zgody.

 • Premia

  Nagrodę bank wyśle powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO do 31 lipca 2020 r.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

PKO BP nie stawia ograniczeń co do liczby poleceń, które możesz wysłać. Za każdą skuteczną rekomendację obiecuje 20 zł do wykorzystania na Allegro. Informacje na temat sposobu realizacji nagrody znajdują się na stronie tego portalu.

Nagrody będą przyznawane według kolejności spełnienia przez uczestników promocji wszystkich warunków akcji.

Informację o wyczerpaniu puli bonusów bank zamieści na stronie internetowej promocji.

Co prawda przyznana Ci premia podlega opodatkowaniu, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank ustanowił nagrodę dodatkową na rozliczenie z urzędem skarbowym. Ty nie zobaczysz tych pieniędzy, ale nie będziesz musiał nic więcej robić poza cieszeniem się z bonusu. Bank zajmie się wszelkimi formalnościami przed fiskusem.

Szybkie 20 zł do Allegro

Największym problemem, by zdobyć premię, będzie chyba znalezienie osoby, która nie korzystała dotąd z aplikacji IKO. Najlepiej, by był to klient PKO BP, który nie był dotąd przekonany do nowoczesnej bankowości. Namawianie kogoś, kto nie współpracuje jeszcze z PKO BP, wydaje nam się mało racjonalne, bo zakładanie rachunku to wiele zachodu, a bank nie przewidział żadnej premii dla poleconego. Bonus jest niewielki, więc nie bardzo będziesz miał się czym podzielić, by skusić kogoś do nawiązania relacji z PKO BP.

Rozejrzyj się wśród znajomych lub rodziny, może znajdziesz osobę, która ma rachunek w tym banku i nie odkryła jeszcze walorów bankowości mobilnej. Opisaliśmy je szczegółowo w analizie aplikacji IKO.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Daria
Gość

Jest aktualnie promocja z premią za otwarcie konta w PKO np. w programie poleceń?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Daria

Niestety obecnie w PKO BP nie ma programu poleceń kont osobistych.

Odpowiedz

M
markos98
Gość

Dobrze rozumiem że premia jest tylko dla polecającego apke? Trochę lipa..

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@markos98

Niestety tak, tylko polecający zgarnie nagrodę.

Odpowiedz

R
Rozgarnięty
Gość

Dobrze to rozumiem, że polecony musi jak najszybciej aktywować apkę, bym dostał premię?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Rozgarnięty

Tak by było najlepiej. Regulamin mówi, że o przyznaniu nagród decyduje moment, gdy Ty i polecony wypełnicie wszystkie warunki regulaminu. Może się więc zdarzyć, że jak znajomy będzie zwlekał z aktywowaniem aplikacji, to w tym czasie wyczerpie się pula nagród.

Pamiętaj, że do chwili wypłaty nagrody, zarówno Ty jak i polecony musicie mieć cały czas aktywne IKO.

Odpowiedz