Od 200 do 300 zł za skuteczne polecenie karty kredytowej Citibanku dla jej posiadacza, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji

Publikacja:
Od 200 do 300 zł za skuteczne polecenie karty kredytowej Citibanku dla jej posiadacza, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Od 200 zł do 300 zł (zależnie od liczby skutecznych poleceń) dla obecnego klienta. Polecony otrzyma nagrodę w wybranej promocji.
Uczestnik Nowy i obecny posiadacz karty kredytowej Citibanku.
Po drodze Nowy klient – aktywności wymagane w wybranej promocji powitalnej. Obecny klient – przekazanie kodu polecenia.
Po niewielkiej przerwie Citi Handlowy wraca z programem poleceń swoich kart kredytowych. Za każdą skuteczną rekomendację tego produktu możesz zdobyć od 200 do 300 zł premii, w zależności od liczby przekonanych osób. Na osobę poleconą czeka nagroda w jednej z promocji dla nowych klientów.

Program poleceń "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem – edycja VI maj 2023”

Organizatorem programu poleceń jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 sierpnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Polecony (nowy klient) otrzymuje premię przewidzianą w wybranej przez siebie promocji powitalnej karty kredytowej, o ile spełni warunki danej akcji.

Osoba polecająca (obecny klient) zgarnie od 200 do 300 zł za każdą skuteczną rekomendację (podpisanie umowy o kartę kredytową i jej aktywowanie przez poleconego). Obowiązuje następująca zasada:

 • 200 zł za pierwszą i drugą pozyskaną osobę;
 • 250 zł za trzecią i czwartą skuteczną rekomendację;
 • 300 zł za piąte i każde kolejne polecenie, które zakończyło się podpisaniem umowy o "kredytówkę".

W regulaminie zaznaczono, że obecny klient może otrzymać maksymalnie 10 premii.

Czy możesz skorzystać?

Nowym klientem, czyli poleconym może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która nie posiadała karty kredytowej w okresie wskazanym w regulaminie promocji, do której przystąpi. Jak zawsze wykluczeni są też nierezydenci oraz obywatele i rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, bank wymaga spełnienia warunków dochodowych. Pracujący muszą być zatrudnieni w aktualnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy oraz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 1200 zł. Prowadzący działalność gospodarczą powinni wykazać dochód w wysokości co najmniej 2500 zł netto oraz udowodnić, że firma istnieje min. 2 lata.

Pamiętaj, że są to ogólne wytyczne, a każda decyzja o przyznaniu „kredytówki” i ustaleniu limitu wydatków wydawana jest indywidualnie.

Obecny klient (polecający) musi być posiadaczem dowolnej karty kredytowej wydanej przez Citibank.

Co musisz zrobić?

Oto działania, które musi wykonać osoba przystępująca do programu poleceń w roli poleconego (nowego posiadacza karty kredytowej) oraz uczestnicząca w nim jako polecający (obecny posiadacz kredytówki z oferty Citibanku).

Nowy klient: Droga do nagrody w promocji powitalnej w Citibanku
 • Krok 1. Złóż wniosek o wybraną kartę kredytową na stronie programu poleceń

  Do 31 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową w wybranej promocji na stronie programu poleceń, podając kod polecenia otrzymany od znajomego, i zawrzyj umowę z bankiem Citi Handlowym.

  Wskazówka Bakonautów: Jeśli jesteś nowym klientem, na początek powinieneś zapoznać się z opisem promocji powitalnych i wybrać tę, w której chcesz uczestniczyć. Na stronie promocji znajdziesz informacje o aktualnych ofertach dostępnych w ramach programu poleceń, a ich szczegóły wśród opisów akcji dotyczących kart kredytowych Citibanku.

  Na tym etapie wyraź także zgodę na ujawnienie polecającemu tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia przez Ciebie wymagań programu poleceń.

  Uwaga: kod możesz wykorzystać tylko raz!

 • Krok 2. Aktywuj otrzymaną kartę kredytową

  Aktywuj otrzymaną kartę poprzez bankowość internetową Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w wybranej promocji powitalnej

  Spełnij warunki w wybranej przez siebie promocji karty kredytowej, aby otrzymać przewidzianą w niej nagrodę.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Nagrodę przypisaną do wybranej przez Ciebie promocji powitalnej otrzymasz według zasad opisanych w jej regulaminie.

Mission complete!

Przejdźmy teraz do przedstawiania zadań czekających na obecnego posiadacza karty kredytowej Citibanku, czyli polecającego.

Obecny klient: Droga do 200 zł premii w banku Citi Handlowy
 • Krok 1. Wygeneruj kod polecenia na stronie promocji

  Do 31 sierpnia 2023 r. wygeneruj na stronie promocji swój kod polecający. Wystarczy, że podasz dane osobowe, numer telefonu zarejestrowany w systemie banku oraz zaakceptujesz regulamin programu poleceń i wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na jego potrzeby.

 • Krok 2. Przekaż kod polecenia osobie poleconej

  Do 31 sierpnia 2023 r. przekaż kod polecający osobie, której rekomendujesz sięgnięcie po kartę kredytową Citibanku.

  Dyskretnie motywuj znajomego do zawarcia umowy o wybraną przez niego kredytówkę jej aktywowania oraz wypełnienia warunków aktywności, by zasłużył na nagrodę powitalną.

  Zwróć mu szczególną uwagę, by wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dotyczącej spełnienia przez niego wymagań akcji. Jeśli tego nie zrobi, nie otrzymasz premii.

 • Premia. Poczekaj na nagrodę za skuteczną rekomendację

  Informację o przysługującej Ci nagrodzie znajdziesz w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym znajomy wywiązał się ze swoich obowiązków (podpisał umowę o wybraną kredytówkę, wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej i aktywował otrzymaną kartę).

  Bonus pomniejszy kwotę zadłużenia Twojej karty kredytowej lub spowoduje powstanie na jej rachunku nadpłaty. W tej drugiej sytuacji bank nie naliczy z tego tytułu żadnych opłat.

Mission complete!

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Karta kredytowa Citibank-BP Moto Karta w Citibanku

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Karta kredytowa Citibank World Mastercard w Citibanku

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Przydatne dokumenty

 • Regulamin oferty "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem – edycja VI maj 2023”

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos