Wróć

Od 200 do 300 zł za skuteczne polecenie karty kredytowej Citibanku dla jej posiadacza, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji

Od 200 do 300 zł za skuteczne polecenie karty kredytowej Citibanku dla jej posiadacza, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji
Czas trwania Zakończona (16.05.2023)
Cel (zysk) Od 200 zł do 300 zł (zależnie od liczby skutecznych poleceń) dla obecnego klienta. Polecony otrzyma nagrodę w wybranej promocji.
Uczestnik Polecającym może być posiadacz głównej karty kredytowej w Citibanku.
Po drodze Obecny klient musi jedynie przekazać znajomemu link polecający. Polecony powinien z niego skorzystać przy składaniu wniosku o wybraną kartę i zawrzeć o nią z bankiem umowę.
Bank Citi Handlowy wraca z programem poleceń swoich kart kredytowych. Za skuteczne rekomendacje tego produktu możesz zdobyć od 200 do 300 zł premii, w zależności od liczby przekonanych osób. Na osobę poleconą czeka nagroda w jednej z promocji.

Zasady zaproponowane przez Citibank w poprzedniej edycji programu poleceń kart kredytowych nie zostały zmienione. W obecnej (potrwa ona do 16 maja 2023 r.) premia gotówkowa nadal przysługuje tylko obecnemu klientowi banku, który poleci jedną z "kredytówek" z oferty Citibanku znajomemu. Osoba polecona też nie powinna narzekać, bo może wybrać, w której z trwających promocji chce uczestniczyć, by zdobyć przypisaną do niej nagrodę.

Citi Handlowy znany jest ze swej hojności dla wnioskujących o wybraną kartę kredytową, o czym świadczy fakt, że wartość bonusów przekracza często 400 zł (i to znacznie).

Co jest do zdobycia?

Uporządkujmy kwestię nagród.

Polecony otrzymuje premię przewidzianą w wybranej przez siebie promocji karty kredytowej, o ile spełni warunki danej akcji.

Osoba polecająca zgarnie od 200 do 300 zł za każdą skuteczną rekomendację (podpisanie umowy o kartę kredytową i jej aktywowanie przez poleconego). Obowiązuje następująca zasada:

 • 200 zł za pierwszą i drugą pozyskaną osobę;
 • 250 zł za trzecią i czwartą skuteczną rekomendację;
 • 300 zł za piąte i każde kolejne polecenie, które zakończyło się podpisaniem umowy o "kredytówkę".

W regulaminie najnowszej edycji zaznaczono, że obecny klient może zgarnąć maksymalnie 10 premii. Nie jest to łatwe, trudniej przekonać kogoś do wzięcia karty kredytowej niż do otwarcia rachunku osobistego, ale gdyby Ci się to udało, to zyskasz 2700 zł.

Informacje dla nowego klienta

Poleconymi mogą być osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały karty kredytowej w okresie wskazanym w regulaminie promocji, do której przystępują. Jak zawsze wykluczeni są też nierezydenci oraz obywatele i rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Twoje działania

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kartę kredytową w programie poleceń, kieruj się poniższymi krokami:

 • Krok 1.

  Do 16 maja 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową w wybranej promocji na stronie programu poleceń, podając kod polecenia otrzymany od znajomego, i zawrzyj umowę z bankiem Citi Handlowym.

  Na tym etapie wyraź także zgodę na ujawnienie polecającemu tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia przez Ciebie wymagań programu poleceń.

  Uwaga: kod możesz wykorzystać tylko raz!

 • Krok 2.

  Aktywuj otrzymaną kartę poprzez bankowość internetową Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Informacja.

  Spełnij warunki w wybranej przez siebie promocji karty kredytowej, aby otrzymać przewidzianą w niej nagrodę.

Mission complete!

Promocje do wyboru

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych, które są objęte programem poleceń. Zapoznaj się z ich opisem i wybierz tę, która wyda Ci się najatrakcyjniejsza, której warunki są dla Ciebie najłatwiejsze do spełnienia.

Pamiętaj, by podczas składania wniosku o kartę użyć kodu polecającego otrzymanego od znajomego, co powoli mu zdobyć premię za skuteczną rekomendację.

Kryterium dochodowe

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, bank wymaga spełnienia warunków dochodowych. Pracujący muszą być zatrudnieni w aktualnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy oraz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 1200 zł. Prowadzący działalność gospodarczą powinni wykazać dochód w wysokości co najmniej 2500 zł netto oraz udowodnić, że firma istnieje min. 2 lata.

Pamiętaj, że są to ogólne wytyczne, a każda decyzja o przyznaniu „kredytówki” i ustaleniu limitu wydatków wydawana jest indywidualnie.

Promowane karty kredytowe

Warto, byś poznał podstawowe informacje na temat kart kredytowych Citibanku, które uczestniczą w programie poleceń:

Polecaj „kredytówkę” Citibanku

Ciesząc się z nagrody zdobytej „na start”, możesz zachwalać "kredytówki" Citibanku tym, którzy ich jeszcze nie mają, czyli występować w roli polecającego. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz od 200 do 300 zł premii gotówkowej, tak więc bonus „na dobry początek” może być tylko skromnym wstępem do dalszych zysków.

Przeczytaj, co będziesz musiał zrobić, by otrzymać nagrody za polecenie.

Instrukcje dla posiadacza karty kredytowej Citibanku

W tym przypadku nie ma specjalnych wymagań i ograniczeń. Jeśli posiadasz już kartę kredytową Citibanku, nie ma znaczenia, czy to jest Citi Simplicity, czy Citibank-BP Motokarta, możesz szukać chętnych do skorzystania z produktów banku, którzy spełnią warunki przystąpienia do jednej z promocji dotyczących wymienionych "kredytówek".

Konieczne działania

Zastanów się, komu mógłbyś polecić kartę kredytową Citibanku. Jeśli przychodzi Ci ktoś do głowy, ale obawiasz się, że ta osoba nie miała dotąd do czynienia z tego typu produktem, możesz podsunąć jej poradnik o zasadach rozsądnego korzystania z „kredytówki”. Gdy przekonasz znajomego do sięgnięcia po kartę, wykonaj następujące działania:

 • Krok 1.

  Do 16 maja 2023 r. wygeneruj na stronie promocji swój kod polecający. Wystarczy podać dane osobowe, numer telefonu zarejestrowany w systemie banku oraz zaakceptować regulamin programu poleceń i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na jego potrzeby.

 • Krok 2.

  Do podanej daty przekaż kod polecający osobie, której rekomendujesz sięgnięcie po kartę kredytową Citibanku.

 • Krok 3.

  Dyskretnie motywuj znajomego do zawarcia umowy o kartę kredytową Citi Simplicity lub BP Motokartę i jej aktywowania. Zwróć mu szczególną uwagę, by wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dotyczącej spełnienia przez niego wymagań akcji. Jeśli tego nie zrobi, nie otrzymasz premii.

 • Premia.

  Informację o przysługującej Ci nagrodzie znajdziesz w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym znajomy wywiązał się ze swoich obowiązków (podpisał umowę o wybraną „kredytówkę”, wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej i aktywował otrzymaną kartę).

  Bonus pomniejszy kwotę zadłużenia Twojej karty kredytowej lub spowoduje powstanie na jej rachunku nadpłaty. W tej drugiej sytuacji bank nie naliczy z tego tytułu żadnych opłat.

Mission complete!

Dwie dobre informacje

Otrzymanie przez Ciebie nagrody nie jest uzależnione od spełnienia przez poleconego wymagań akcji, w ramach której podpisał umowę o wybraną kartę kredytową. Liczy się sam fakt podpisania przez niego umowy o "kredytówkę" i aktywowania jej w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodajmy, że nie musisz się martwić podatkiem od zdobytej premii. Citibank zajmie się jego obliczeniem (od łącznej kwoty Twojej nagrody) i odprowadzeniem do urzędu skarbowego. Środki na ten cel będą pochodziły z kasy banku, nie uszczuplą Twojego bonusu.

Warto polecać karty Citibanku

Cit Handlowy już od dłuższego czasu prowadzi program poleceń kart kredytowych na niezmienionych warunkach. Obecni klienci mogą liczyć na kilkaset złotych premii, natomiast nowi powinni złożyć wniosek w wybranej przez siebie promocji poprzez stronę programu. Naszym zdaniem "kredytówki" w Citi Handlowym z pewnością są godne uwagi. Ich posiadacze mogą otrzymywać atrakcyjne rabaty, uczestniczyć w loteriach i innych akcjach promocyjnych, a do tego nie płacić za to zbyt wiele. Przekonanie znajomych do sięgnięcia po jedną z nich nie powinno być trudne, tym bardziej, że Citibank organizuje liczne akcje dla nowych klientów.

Od Twojego daru przekonywania zależy, jak wiele zyskasz. Życzymy powodzenia.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji