Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł dla nowego i obecnego użytkownika Twisto + nagrody rzeczowe dla najlepszych polecających

50 zł dla nowego i obecnego użytkownika Twisto + nagrody rzeczowe dla najlepszych polecających
Czas trwania
Cel (zysk) Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej + nagrody rzeczowe dla najskuteczniejszych polecających.
Uczestnik Nowi i obecni użytkownicy Twisto.
Po drodze Nowy klient musi zarejestrować się z wykorzystaniem linka otrzymanego od polecającego.
Premie gotówkowe w programach poleceń to standard, tak więc nagrody po 50 zł dla polecającego i poleconego od Twisto za konto internetowe i podpisanie umowy nie robią wielkiego wrażenia. Jest jednak dodatkowa atrakcja – konkurs dla osób, które wykażą się największą skutecznością w rekomendowaniu usług Twisto. Nagroda główna to… użyczenie na 3 miesiące samochodu Tesla 3! I co Ty na taką propozycję?

Programy poleceń stają się coraz powszechniejsze. Przedstawiamy akcję przygotowaną przez fintech Twisto. Oprócz nagród „gotówkowych”, dla osób, które wykażą się największą skutecznością w pozyskiwaniu nowych klientów, przygotowano atrakcyjne bonusy rzeczowe, m.in. smartwatche, iPhone’y i… możliwość bezpłatnego testowania samochodu Tesla 3 przez kilka tygodni.

Obie akcje trwają do 19 grudnia 2019 r. i ściśle się ze sobą wiążą, więc przedstawiamy je w jednym tekście.

50 zł dla poleconego

Osobą poleconą może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadające polskie obywatelstwo. Zadania, jakie stawia przed Tobą regulamin, są następujące:

Start
 • Krok 1

  Do 19 grudnia 2019 r. załóż konto internetowe Twisto i zawrzyj umowę Twisto Free, korzystając z linka otrzymanego od polecającego. Jeśli nie znasz nikogo, kto taki link posiada, to możesz skorzystać z naszego.

 • Informacja

  Pamiętaj, że musisz

  • zaakceptować regulamin programu poleceń;
  • wyrazić zgodę na kontakty marketingowe i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Krok 2

  W okresie trwania programu poleceń, czyli do 19 grudnia 2019 r.

  • nie rezygnuj z konta i nie rozwiązuj umowy Twisto Free;
  • nie wycofuj zgody na kontakty marketingowe;
  • nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • Premia

  Nagrodę otrzymasz na konto Twisto, o czym organizator poinformuje Cię mailowo do 19 stycznia 2020 r. Bonus będziesz mógł wykorzystać tylko na spłatę należności wobec Twisto. Rozliczenia są dokonywane w pierwszym dniu każdego kolejnego miesiąca trwania umowy Twisto Free.

Mission complete!

Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, bo premia jest zwolniona z opodatkowania.

Będąc już klientem Twisto, możesz zacząć polecać jego usługi, korzystając z linka, który znajdziesz na swoim koncie w zakładce Konkurs. Uwaga: jeśli przystąpiłeś do programu poleceń tego samego dnia, w którym założyłeś konto, to pierwszego polecenia możesz dokonać dopiero nazajutrz.

50 zł także dla polecającego za każdą skuteczną rekomendację

Osobą polecającą Twisto może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca polskie obywatelstwo, konto internetowe Twisto oraz podpisaną umowę Twisto Free lub Twisto Credit.

Konieczne działania

Indywidualny link polecający znajdziesz na swoim koncie w zakładce Konkurs (lub Benefity). Twoje zadanie sprowadza się do przesłania go do osoby poleconej. Ponadto nie możesz zamknąć konta Twisto, wypowiedzieć umowy Twisto Free/Credit, odwołać udzielonych zgód, wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Krótko mówiąc – wyślij link osobie, której chcesz polecić Twisto i nic więcej nie rób.

Premia zależy od Ciebie

Za każde skuteczne polecenie otrzymasz na konto Twisto 50 zł. Regulamin nie wspomina o żadnych ograniczeniach, więc wysokość premii zależy tylko od Ciebie. Możesz się wykazać darem przekonywania, nie martwiąc się przy tym o podatek od nagrody, gdyż Twisto ureguluje go z własnych środków. Musisz jednak podać wszystkie niezbędne do tego dane. Stosowną prośbę otrzymasz do 19 stycznia 2020 r. wraz z informacją o przysługującej Ci premii. Na przesłanie wypełnionego formularza będziesz miał 21 dni, licząc od daty przesłania wiadomości przez Twisto.

Ważne ostrzeżenie

Być może przyszła Ci do głowy myśl, że wyślesz link polecający na wszystkie adresy, jakie masz w swojej skrzynce e-mailowej, by w ten sposób zmaksymalizować szanse na zdobycie wysokiej premii. Może to jednak przynieść odwrotny skutek – stracisz prawo do jakiejkolwiek nagrody. Dlaczego? W regulaminie jest zapis, który zabrania polecania Twisto w sposób naruszający przepisy prawa lub sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. W szczególności chodzi właśnie o wysyłanie linka polecającego do osób, które nie wyraziły na to zgody.

Atrakcyjne nagrody dla najskuteczniejszych

Równolegle trwa konkurs „Płać po swojemu z Twisto”, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Otrzymają je osoby z największą liczbą skutecznych poleceń.

W tym przypadku nie trzeba nic robić, gdyż najważniejsze jest spełnienie wymagań regulaminu programu poleceń. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 1 punkt. W podanych niżej terminach Twisto ustali, kto ma najwięcej zgromadzonych punktów i kolejnego dnia specjalna komisja konkursowa przyzna tej osobie nagrodę przypisaną do danej daty.

Termin ustalenia prawa do nagrody

Nagroda

05.09.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

19.09.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

03.10.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

17.10.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

31.10.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

14.11.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

28.11.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

12.12.2019

Zegarek Apple Watch series 4, 16 GB

23.09.2019

Telefon iPhone Xs 64 GB

21.10.2019

Telefon iPhone Xs 64 GB

18.11.2019

Telefon iPhone Xs 64 GB

16.12.2019

Telefon iPhone Xs 64 GB

Co ciekawe, nie można otrzymać dwóch smartwatchów, ale nie ma przeszkód, by zdobyć zarówno tę nagrodę, jak i iPhone’a.

Laureaci otrzymają informacje o wygranej w wiadomości e-mail. Będzie ona zawierała również formularz do wpisania danych niezbędnych do rozliczenia przez Twisto należnego podatku. Wypełnienie dokumentu i przekazanie go do organizatora konkursu jest warunkiem otrzymania bonusu.

19 grudnia 2019 r. poznamy laureatów nagród głównych. Ci, którzy zmieszczą się na podium (zajmą miejsca od 1 do 3), będą mogli przez 3 miesiące korzystać z samochodu Tesla 3. Osoby z nieco mniejszą liczbą skutecznych poleceń, które uplasują się na miejscach od 4 do 6, otrzymają wspomniany pojazd do testowania przez miesiąc.

Ponadto rozdane będą karty płatnicze z indywidualnym numerem odpowiadającym zajętemu miejscu. Otrzyma je 3000 osób z największą liczbą zgromadzonych punktów. Dla nich przygotowano również rachunki płatnicze Pakiet Plus. Warunkiem odbioru tych nagród będzie podpisanie stosownych umów.

Warto, byś wiedział, że aktualnie zajmowane miejsce na liście sprawdzisz w zakładce, z której pobierałeś link polecający.

Jest o co walczyć

Skoro organizatorem programu poleceń i konkursu jest fintech, to i nagrody są nowoczesne i oryginalne. Z pewnością wyobraźnię wielu osób rozgrzewa możliwość przetestowania samochodu Tesla 3. To naprawdę kusząca perspektywa, ale nie zapomnij, że „pójście na skróty”, rozsyłanie linka polecającego wszem i wobec, może Cię zupełnie wykluczyć z rywalizacji. Lepiej więc skupić się na skuteczności, by samodzielnie przekonać do propozycji Twisto jak najwięcej osób. Wówczas satysfakcja ze zdobycia nagrody będzie największa.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji