Wróć

Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP

Publikacja:
Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy klient - od 50 do 250 zł. Obecny klient - od 50 do 200 zł za każdą skuteczną rekomendację (max 4000 zł).
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która przez ostatnie 36 miesięcy nie posiadała konta osobistego w PKO BP. Obecny klient - posiadacz ROR w PKO BP.
Po drodze Transakcje kartą oraz Blikiem.
PKO Bank Polski po raz kolejny postanowił powalczyć o nowych klientów, wykorzystując w tym celu program rekomendacyjny. Osoby polecone po spełnieniu niezbyt trudnych warunków mogą zarobić od 50 do 250 zł, zależnie od tego, który rachunek wybiorą. Z kolei obecni klienci banku mają szansę na zdobycie nawet 4000 zł za skuteczne rekomendacje kont objętych programem poleceń. I to praktycznie bez żadnego wysiłku!

Program "Polecam PKO Bank Polski" – edycja XI

Organizatorem akcji jest PKO BP.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obecna edycja programu trwa do 31 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nowy klient banku (osoba polecona) po spełnieniu łatwych warunków może zyskać:

 • 50 zł za PKO Konto Dziecka (musi być otwarte z kartą PKO Junior przy równoczesnym podpisaniu umowy o dowolne konto dla rodzica);
 • 50 zł dla otwarcie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za założenie PKO Konta za Zero;
 • 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic;
 • 200 zł za Konto Aurum;
 • 250 zł za założenie Konta Platinium II.

Za dwa ostatnie z wymienionych rachunków premie przysługują tylko wtedy, gdy zarówno polecający, jak i polecony są klientami Bankowości Osobistej w PKO BP.

Podobna zasada dotyczy PKO Konta Dziecka. W jego przypadku polecającym musi być rodzic, którego pociecha korzysta z tego typu konta, a polecony musi otworzyć rachunek dla siebie (dowolny) oraz PKO Konto Dziecka z kartą PKO Junior dla swojego syna/córki.

Obecni klienci PKO BP (polecający) mogą otrzymać:

 • 50 zł za polecenie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konto za Zero lub PKO Konto bez Granic.

Obowiązuje limit 10 rekomendacji w każdej z grup, tak więc maksymalna premia dla rekomendującego może wynieść 500 zł + 1000 zł, czyli w sumie 1500 zł.

W przypadku polecającego korzystającego z Bankowości Osobistej też obowiązuje limit 10 skutecznych rekomendacji w każdej z grup rachunków, a maksymalny bonus nie może przekroczyć 3500 zł (500 zł za rachunki z premią po 50 zł + 1000 zł za konta z bonusem w kwocie 100 zł + 2000 zł za ROR-y z oferty Bankowości Osobistej z premią po 200 zł).

Osobna pula dotyczy rekomendacji, których efektem będzie otwarcie także PKO Konta Dziecka. W ich przypadku można zdobyć maksymalnie 500 zł (10 x 50 zł).

Czy możesz skorzystać?

Masz prawo skorzystać z programu poleceń PKO BP jako nowy klient (polecony), jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w ciągu 36 miesięcy poprzedzających start obecnej edycji (4 stycznia 2024 r.) nie posiadałeś PKO Konta za Zero, PKO Konta dla Młodych, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum ani Konta Platinium II, ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o te produkty.

Chcąc wystąpić w roli polecającego, powinieneś być pełnoletni i od minimum 90 dni (liczonych wstecz od daty startu obecnej edycji, czyli od 4 stycznia 2024 r.) posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego PKO, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga po premię za wybrany rachunek osobisty w PKO BP

 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o wybrany rachunek osobisty

  Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o

  i podpisz umowę z bankiem.

  Konto Aurum lub Konto Platinium II możesz założyć pod warunkiem, że Twój znajomy jest klientem Bankowości Osobistej i Ty też kwalifikujesz się do tego segmentu.

  Z kolei PKO Konto Dziecka z Kartą PKO Junior (w ramach promocji jest ona obowiązkowa) można założyć tylko przy jednoczesnym wnioskowaniu o wybrany rachunek dla siebie.

  Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP. Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji dotyczące kont z oferty standardowej (nie zdobędziesz z nim nagrody za konto z oferty Bankowości Osobistej ani za PKO Konto Dziecka).

  Podanie kodu polecenia jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie wybranego rachunku. Miejsce wygląda tak:

  Miejsce na wpisanie kodu polecenia w programie Polecam PKO BP

  We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

 • Krok 2. Wykonaj wymagane operacje bezgotówkowe

  W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ
  • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

  LUB

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero) lub 1000 zł (gdy podpisałeś umowę o Konto bez Granic).

  W przypadku wyboru PKO Konta dla Młodych regulamin wymaga, byś wykonał po min. 1 wspomnianej wyżej transakcji lub ich dowolną liczbę, ale pod warunkiem, że ich łączna wartość wyniesie min. 200 zł.

  Dla Konta Aurum i Konta Platinium II wymagane jest wykonanie po min. 3 opisane powyżej płatności lub ich dowolną liczbę, o ile Twoje łączne wydatki wyniosą min. 1000 zł (gdy założyłeś Konto Aurum) lub 1500 zł (po otwarciu Konta Platinium II).

  Otwierając nie tylko ROR dla siebie, ale i PKO Konto Dziecka dla pociechy, trzeba spełnić wspomniane wyżej warunki aktywności przypisane do dorosłego rachunku oraz dopilnować, by dziecko zapłaciło przynajmniej 2 razy kartą.

  Jako transakcję bezgotówkową bank uzna każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

  W przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

  Uwaga: aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię (od 50 do 250 zł)

  Należną Ci premię w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Jeśli otworzyłeś także PKO Konto Dziecka, to 50 zł zasili nowo otwarty rachunek pociechy.

  Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Niezbędne działania do wykonania przez obecnego klienta (polecającego) wyglądają następująco:

Obecny klient: Droga po 4000 zł premii w PKO BP

 • Krok 1. Zarejestruj się na stronie programu poleceń

  Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jaki podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

  Jeśli dokonałeś rejestracji przy okazji poprzednich edycji, to nie musisz tego robić ponownie, od razu możesz przekazać swój kod poleconemu.

  Źródło: strona internetowa PKO BP
 • Krok 2. Przekaż kod polecenia nowemu klientowi

  Znajdź osobę (lub kilka) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretnie pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

  Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

 • Premia. Odbierz należną Ci nagrodę

  100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) PKO Konta za Zero lub PKO Konta bez Granic plus po 50 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konta dla Młodych (także maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji.

  Takie same zasady wypłaty bonusów dotyczą klientów Bankowości Osobistej. Jeśli jesteś jednym z nich, to za skuteczną rekomendację (maksymalnie za 10) Konta Aurum lub Platinium II otrzymasz 200 zł.

  W przypadku dorosłego, którego dziecko posiada PKO Konta Dziecka, też obowiązuje limit 10 skutecznych poleceń. Premia w wysokości 50 zł wpłynie za rachunek rodzica według opisanych wyżej zasad.

  Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, organizator dopełni niezbędnych formalności.

Mission complete!

Konta osobiste objęte promocją

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 10 zł


opłaty unikniesz, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym: Apple Pay) lub Blikiem

Bankomaty
0 zł / 10 zł
Bankomaty 0 zł / 10 zł

 • 0 zł - bankomaty własne banku
 • 10 zł - pozostałe bankomaty
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.8

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres VISA payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru własnego wizerunku karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym: Apple Pay) lub Blikiem

 • Płatność kartą za granicą

  4% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty własne banku
  • 10 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 4% od wartości transakcji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - we wpłatomatach własnych
  • 0,5% od wartości transakcji min. 2 zł - pozostałe wpłatomaty
 • Cashback

  2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku
  • 0 zł - pierwsza wpłata w miesiącu
  • 10 zł - kolejne wpłaty
 • Wypłata gotówki w oddziale banku
  • 0 zł - pierwsza wypłata w miesiącu
  • 10 zł - kolejne wypłaty

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  1 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Zalety

 • nowoczesna aplikacja mobilna IKO
 • szerokie możliwości załatwienia spraw urzędowych dzięki e-Tożsamości
 • korzystne warunki obsługi walutowej

Wady

 • wysokie prowizje za wypłaty kartą z obcych bankomatów
 • prowizja za wypłatę podczas zakupów (cashback)
 • Atrakcyjność opłat
  4.3/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  5/ 5
 • Promocje i bonusy
  1.7/ 5
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 5 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 5 zł

opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 2 transakcje kartą lub Blikiem miesięcznie

Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  dla osób w wieku 13-18 lat:

  • 5% - do 2500 zł
  • 1% - powyżej 2500 zł

  dla osób w wieku 18-26 lat: 0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przekształcenie konta

  gdy skończysz 26 lat, rachunek zmieniany jest na PKO Konto za Zero

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres Visa

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • wielowalutowość
  • cashback
  • 3D Secure
  • własny wizerunek karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 5 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 2 transakcje kartą lub Blikiem miesięcznie

 • Płatność kartą za granicą

  4% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłata we wpłatomacie PKO BP

 • Cashback

  2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  1 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  8 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Zalety

 • konto założysz bez wizyty w oddziale za pośrednictwem kuriera
 • darmowe konto i wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych
 • dobra oferta dla podróżnika: karta wielowalutowa do 10 rachunków walutowych
 • preferencyjny kredyt studencki
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek (jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku)

Wady

 • nieciekawa oferta oszczędnościowa
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5

PKO Konto Bez Granic

PKO BP
Konto
17,90 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  17,90 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres VISA payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru własnego wizerunku karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3,5% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Rachunki w ramach Bankowości Osobistej w PKO BP

Konto Aurum i Konto Platinium II należą do segmentu premium, są prestiżowymi rachunkami dla osób ceniących dyskretne i indywidualne podejście banku. Wśród ich cech warto wymienić rozszerzony Program Przywilejów, opiekę prywatnego doradcy, priorytetową obsługę w specjalnych pomieszczeniach w placówkach oraz dedykowaną specjalnie dla ich posiadaczy infolinię.

Konto Aurum

PKO BP
Konto
0 zł / 40 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 40 zł


opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu:

 • wpłynęło na rachunek 9 tys. zł LUB
 • średnie saldo depozytów wynosi nie mniej niż 150 tys. zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Możesz korzystać z usług osobistego doradcy.
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto premium dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 40 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu:

  • wpłynęło na rachunek 9 tys. zł LUB
  • średnie saldo depozytów wynosi nie mniej niż 150 tys. zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres VISA payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru własnego wizerunku karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3,5% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 3,5% od wartości transakcji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
soc
Gość

"Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, organizator dopełni niezbędnych formalności"

Czy są sytuacje w promocjach bankowych, że trzeba się martwić orozliczenia z fiskusem?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@soc

Gdy w ramach jednej promocji (tzw. sprzedaży premiowej) uzyskasz ponad 2000 zł. Ale chyba nie ma takich promocji....już banki o to dbają

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Czy coś się zmieniło w warunkach dla polecającego?

Odpowiedz

K
ka.wa.
Gość
@Ania

na moje oko jest jak było, czyli wystarczy przekazać kod

Odpowiedz