Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP

Publikacja:
Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy klient - od 50 do 250 zł. Obecny klient - od 50 do 200 zł za każdą skuteczną rekomendację (max 4000 zł).
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która przez ostatnie 36 miesięcy nie posiadała konta osobistego w PKO BP. Obecny klient - posiadacz ROR w PKO BP.
Po drodze Transakcje kartą oraz Blikiem.
PKO Bank Polski po raz kolejny postanowił powalczyć o nowych klientów, wykorzystując w tym celu program rekomendacyjny. Osoby polecone po spełnieniu niezbyt trudnych warunków mogą zarobić od 50 do 250 zł, zależnie od tego, który rachunek wybiorą. Z kolei obecni klienci banku mają szansę na zdobycie nawet 4000 zł za skuteczne rekomendacje kont objętych programem poleceń. I to praktycznie bez żadnego wysiłku!

Program "Polecam PKO Bank Polski" – edycja XI

Organizatorem akcji jest PKO BP.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obecna edycja programu trwa do 31 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nowy klient banku (osoba polecona) po spełnieniu łatwych warunków może zyskać:

 • 50 zł za PKO Konto Dziecka (musi być otwarte z kartą PKO Junior przy równoczesnym podpisaniu umowy o dowolne konto dla rodzica);
 • 50 zł dla otwarcie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za założenie PKO Konta za Zero;
 • 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic;
 • 200 zł za Konto Aurum;
 • 250 zł za założenie Konta Platinium II.

Za dwa ostatnie z wymienionych rachunków premie przysługują tylko wtedy, gdy zarówno polecający, jak i polecony są klientami Bankowości Osobistej w PKO BP.

Podobna zasada dotyczy PKO Konta Dziecka. W jego przypadku polecającym musi być rodzic, którego pociecha korzysta z tego typu konta, a polecony musi otworzyć rachunek dla siebie (dowolny) oraz PKO Konto Dziecka z kartą PKO Junior dla swojego syna/córki.

Obecni klienci PKO BP (polecający) mogą otrzymać:

 • 50 zł za polecenie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konto za Zero lub PKO Konto bez Granic.

Obowiązuje limit 10 rekomendacji w każdej z grup, tak więc maksymalna premia dla rekomendującego może wynieść 500 zł + 1000 zł, czyli w sumie 1500 zł.

W przypadku polecającego korzystającego z Bankowości Osobistej też obowiązuje limit 10 skutecznych rekomendacji w każdej z grup rachunków, a maksymalny bonus nie może przekroczyć 3500 zł (500 zł za rachunki z premią po 50 zł + 1000 zł za konta z bonusem w kwocie 100 zł + 2000 zł za ROR-y z oferty Bankowości Osobistej z premią po 200 zł).

Osobna pula dotyczy rekomendacji, których efektem będzie otwarcie także PKO Konta Dziecka. W ich przypadku można zdobyć maksymalnie 500 zł (10 x 50 zł).

Czy możesz skorzystać?

Masz prawo skorzystać z programu poleceń PKO BP jako nowy klient (polecony), jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w ciągu 36 miesięcy poprzedzających start obecnej edycji (4 stycznia 2024 r.) nie posiadałeś PKO Konta za Zero, PKO Konta dla Młodych, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum ani Konta Platinium II, ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o te produkty.

Chcąc wystąpić w roli polecającego, powinieneś być pełnoletni i od minimum 90 dni (liczonych wstecz od daty startu obecnej edycji, czyli od 4 stycznia 2024 r.) posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego PKO, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga po premię za wybrany rachunek osobisty w PKO BP
 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o wybrany rachunek osobisty

  Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o

  • PKO Konto za Zero lub
  • PKO Konto dla Młodych albo
  • inny z promowanych rachunków

  i podpisz umowę z bankiem.

  Konto Aurum lub Konto Platinium II możesz założyć pod warunkiem, że Twój znajomy jest klientem Bankowości Osobistej i Ty też kwalifikujesz się do tego segmentu.

  Z kolei PKO Konto Dziecka z Kartą PKO Junior (w ramach promocji jest ona obowiązkowa) można założyć tylko przy jednoczesnym wnioskowaniu o wybrany rachunek dla siebie.

  Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP. Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji dotyczące kont z oferty standardowej (nie zdobędziesz z nim nagrody za konto z oferty Bankowości Osobistej ani za PKO Konto Dziecka).

  Podanie kodu polecenia jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie wybranego rachunku. Miejsce wygląda tak:

  Miejsce na wpisanie kodu polecenia w programie Polecam PKO BP

  We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

 • Krok 2. Wykonaj wymagane operacje bezgotówkowe

  W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ
  • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

  LUB

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero) lub 1000 zł (gdy podpisałeś umowę o Konto bez Granic).

  W przypadku wyboru PKO Konta dla Młodych regulamin wymaga, byś wykonał po min. 1 wspomnianej wyżej transakcji lub ich dowolną liczbę, ale pod warunkiem, że ich łączna wartość wyniesie min. 200 zł.

  Dla Konta Aurum i Konta Platinium II wymagane jest wykonanie po min. 3 opisane powyżej płatności lub ich dowolną liczbę, o ile Twoje łączne wydatki wyniosą min. 1000 zł (gdy założyłeś Konto Aurum) lub 1500 zł (po otwarciu Konta Platinium II).

  Otwierając nie tylko ROR dla siebie, ale i PKO Konto Dziecka dla pociechy, trzeba spełnić wspomniane wyżej warunki aktywności przypisane do dorosłego rachunku oraz dopilnować, by dziecko zapłaciło przynajmniej 2 razy kartą.

  Jako transakcję bezgotówkową bank uzna każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

  W przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

  Uwaga: aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię (od 50 do 250 zł)

  Należną Ci premię w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Jeśli otworzyłeś także PKO Konto Dziecka, to 50 zł zasili nowo otwarty rachunek pociechy.

  Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Niezbędne działania do wykonania przez obecnego klienta (polecającego) wyglądają następująco:

Obecny klient: Droga po 4000 zł premii w PKO BP
 • Krok 1. Zarejestruj się na stronie programu poleceń

  Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jaki podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

  Jeśli dokonałeś rejestracji przy okazji poprzednich edycji, to nie musisz tego robić ponownie, od razu możesz przekazać swój kod poleconemu.

  Źródło: strona internetowa PKO BP
 • Krok 2. Przekaż kod polecenia nowemu klientowi

  Znajdź osobę (lub kilka) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretnie pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

  Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

 • Premia. Odbierz należną Ci nagrodę

  100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) PKO Konta za Zero lub PKO Konta bez Granic plus po 50 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konta dla Młodych (także maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji.

  Takie same zasady wypłaty bonusów dotyczą klientów Bankowości Osobistej. Jeśli jesteś jednym z nich, to za skuteczną rekomendację (maksymalnie za 10) Konta Aurum lub Platinium II otrzymasz 200 zł.

  W przypadku dorosłego, którego dziecko posiada PKO Konta Dziecka, też obowiązuje limit 10 skutecznych poleceń. Premia w wysokości 50 zł wpłynie za rachunek rodzica według opisanych wyżej zasad.

  Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, organizator dopełni niezbędnych formalności.

Mission complete!

Konta osobiste objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

PKO Konto Bez Granic

PKO BP
 • Konto
  17,90 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Rachunki w ramach Bankowości Osobistej w PKO BP

Konto Aurum i Konto Platinium II należą do segmentu premium, są prestiżowymi rachunkami dla osób ceniących dyskretne i indywidualne podejście banku. Wśród ich cech warto wymienić rozszerzony Program Przywilejów, opiekę prywatnego doradcy, priorytetową obsługę w specjalnych pomieszczeniach w placówkach oraz dedykowaną specjalnie dla ich posiadaczy infolinię.

Konto Aurum

PKO BP
 • Konto
  0 zł / 40 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: możesz korzystać z usług osobistego doradcy.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin ramowy programu "Polecam PKO Bank Polski"
 • Regulamin programu "Polecam PKO Bank Polski" – edycja XI

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos