Wróć

IV edycja programu "Polecam Proste Zasady" zakończyła się 31 lipca 2019 r. Aktualnie trwa jej kolejna odsłona.

50 zł dla nowych klientów i nawet 500 zł dla obecnych w programie poleceń Getin Banku

50 zł dla nowych klientów i nawet 500 zł dla obecnych w programie poleceń Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł za skuteczną rekomendację (max. 500 zł) oraz 50 zł za otwarcie konta z polecenia.
Po drodze W celu otrzymania premii za polecenie należy przekazać znajomemu kod polecenia i liczyć na spełnienie przez niego określonych warunków (m.in. zapewnienie wpływów min. 1000 zł w każdym z 3 miesięcy).
W ostatnim czasie Getin Bank systematycznie promuje swój sztandarowy rachunek Konto Proste Zasady, wykorzystując w tym celu program poleceń. Właśnie ruszyła nowa edycja programu, w której po spełnieniu bardzo prostych warunków osoba polecona może otrzymać 50 zł, natomiast osoba polecająca ma szansę na zdobycie aż 500 zł! Z oferty można skorzystać do 31 lipca 2019 r.

Otwórz konto i zgarnij 50 zł premii powitalnej

Bonus w wysokości 50 zł otrzymają wyłącznie nowi klienci, czyli osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które od 30 kwietnia 2019 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały w Getin Banku konta osobistego prowadzonego w złotówkach. Jeżeli spełniasz ten podstawowy warunek, poniżej znajdziesz instrukcję, jak zdobyć gwarantowaną nagrodę:

  1. Najpóźniej do 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble na tej stronie, podając przy tym kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby go Tobie przekazać, możesz skorzystać z naszego kodu: A9D4WN.
  2. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych marketingowych na potrzeby promocji i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail oraz telefon komórkowy), a także na przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków. Pamiętaj! Nie odwołuj tych zgód do końca promocji, ponieważ w ten sposób stracisz prawo do nagrody!
  3. Do 31 lipca 2019 r. podpisz z bankiem umowę i aktywuj konto.
  4. I wreszcie, w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Na tym wymagania banku praktycznie się kończą – nic więcej nie musisz już robić. Premia w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji. Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość – po otwarciu rachunku sam możesz rekomendować rachunki swoim znajomym. Jeśli będziesz miał szczęście i uda Ci się pozyskać pięciu klientów, w sumie zarobisz aż 550 zł.

Nawet 500 zł za 5 skutecznych rekomendacji

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w programie jako osoba polecająca, musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową. Dodatkowo musisz spełnić dwa proste warunki:

  1. Po pierwsze, zgłoś swój udział w programie i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej i mobilnej (po zalogowaniu do systemu przejdź do zakładki „Oferta i wnioski” --> „Program poleceń” i kliknij przycisk „Przystąp do nowej edycji”. Po zaakceptowaniu regulaminu na ekranie monitora pojawi się kod polecenia).
  2. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą mailową i telefoniczną. Nie wycofuj zgód aż do momentu odebrania premii.

Po otrzymaniu kodu możesz go przekazać dowolnej liczbie osób, jednak premię w wysokości 100 zł otrzymasz wyłącznie za pięciu pozyskanych nowych klientów. Maksymalnie możesz zarobić 500 zł, niemniej… tylko wtedy, gdy osoba polecona wywiąże się ze swoich warunków. Innymi słowy – to, czy otrzymasz premię, zależy wyłącznie od tego, czy Twoi znajomi będą aktywnie korzystać ze swojego ROR-u.

Każda premia za skuteczną rekomendację trafi na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji przez osobę, której poleciłeś konto. Bank doliczy do premii kwotę podatku (23 zł) i odprowadzi ją do właściwego urzędu skarbowego, tak więc na Twoje konto wpłynie równe 100 zł.

Korzystałeś z poprzedniej edycji? Nic straconego

Jeśli polecałeś konto w poprzedniej edycji (zakończonej 30 kwietnia 2019 r.), bez przeszkód możesz wziąć udział w nowej odsłonie programu. Pamiętaj jednak, że kod, który otrzymałeś wcześniej, jest już nieważny i będziesz musiał wygenerować nowy.

Konto Proste Zasady – garść informacji

Kluczowe pytanie brzmi: jakich argumentów użyć, by przekonać znajomych do założenia rachunku? Naszym zdaniem, możesz położyć nacisk na brak wielu opłat i ciekawą ofertę oszczędnościową.

Prowadzenie konta standardowo kosztuje 8 zł miesięcznie, jednak da się w prosty sposób uniknąć tej opłaty, wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą w danym miesiącu. Bezwarunkowo darmowe jest wydanie oraz użytkowanie karty debetowej do rachunku. Bezpłatnie można również wypłacać gotówkę z bankomatów w Polsce oraz dokonywać zwykłych przelewów internetowych.

Nawet 3,5% na Koncie Oszczędnościowym

Istotnym atutem Konta Proste Zasady jest dostęp do interesującej i atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. W aktualnych promocjach, które można z powodzeniem połączyć, bank oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie. W akcji „Bonus za aktywność” można zyskać na Koncie Oszczędnościowym 3,5% w skali roku dla kwot do 10 tys. zł przez 12 miesięcy. Z kolei w promocji "Na nowe środki" bank oferuje 3,2% w skali roku dla kwot do 400 tys. zł przez 4 miesiące.

W sumie jest to solidny argument przemawiający za otwarciem osobistego rachunku w Getin Banku. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Program korzystny dla polecanych i polecających

Trzeba przyznać, że program poleceń Getin Banku może się podobać. Proste warunki, regulamin pozbawiony haczyków, szybkie przekazanie premii – to niewątpliwe zalety tej oferty.

W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecana, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy więc np. ustanowić zlecenie stałe na 1000 zł na rachunku posiadanym w innym banku, aby bez wysiłku zainkasować 50 zł premii.

Z kolei obowiązki obecnych klientów banku sprowadzają się jedynie do wygenerowania kodu. Organizator nie narzuca im żadnych warunków aktywności, a do tego oferuje sowitą nagrodę: nawet 500 zł za pięć skutecznych rekomendacji.

Nic więc dziwnego, że program poleceń Getin Banku należy do ścisłej czołówki tego typu ofert i cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jeśli również i Tobie przypadł do gustu, to skorzystaj z tej propozycji i ciesz się premią.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji