Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł rabatu na Pizzaportal za pierwszą płatność VisaCheckout

10 zł rabatu na Pizzaportal za pierwszą płatność VisaCheckout
Czas trwania Zakończona (01.01.2019)
Cel (zysk) 10 zł rabatu na PizzaPortal.
Po drodze Rabat zostanie naliczony po wybraniu Visa Checkout jako metody płatności.
Smacznie i tanio zjeść - marzenie chyba każdego głodnego. Teraz to możliwe, bo za pierwsze zamówienie opłacone z użyciem Visa Checkout na PizzaPortal.pl zapłacisz 10 zł taniej.

Takie promocje bardzo lubimy. Nie dość, że smaczne, to jeszcze pozwalają zaoszczędzić kilka złotych. Bez zbędnych trudności, bez odkładania korzyści na przyszłość. Szansa na połączenie przyjemnego (posiłek) z pożytecznym (oszczędność) dostępna jest do 1 stycznia 2019 r. lub do osiągnięcia limitu 20 000 transakcji Visa Checkout.

Promocja (prawie) dla każdego

Regulamin promocji mówi, że mogą w niej brać udział wszyscy klienci portalu internetowego PizzaPortal.pl, którzy w trakcie trwania tej akcji specjalnej opłacą swoje zamówienie z wykorzystaniem metody Visa Checkout. Z bonusu można skorzystać tylko raz - przy pierwszej płatności Visa Checkout i tylko wtedy, gdy wartość zamówienia wynosi przynajmniej 20 zł.

Wybór innej metody płatności nie uprawnia do otrzymania rabatu.

Wybierasz, płacisz, oszczędzasz

Zasady promocji są banalnie proste:

  1. Wpisujesz adres dostawy na stronie internetowej - wybierasz restaurację, w której chcesz złożyć zamówienie.
  2. Wybierasz na co masz ochotę. Minimalna wartość zamówienia to 20 zł.
  3. Płacisz z wykorzystaniem metody VisaCheckout.
  4. Cieszysz się, że dostałeś 10 zł rabatu.

Visa Checkout - co to takiego?

Visa Checkout to jeden z portfeli elektronicznych. Skorzystanie z niego wymaga na samym początku zarejestrowania karty płatniczej na stronie internetowej. Dzięki temu przy dokonywaniu płatności podajesz wyłącznie swoją nazwę użytkownika oraz hasło. Nie musisz mieć przy sobie karty płatniczej.

Szerzej o usłudze Visa Checkout pisaliśmy w tym artykule.

Łatwa i przyjemna promocja

Użytkownicy portfeli elektronicznych przyzwyczaili się, że korzystanie z nich związane jest z możliwością uczestniczenia w drobnych, ale miłych promocjach. Ich warunki są łatwe do wypełnienia i od razu można się cieszyć premią. Tym razem jest nią 10 zł rabatu i - mamy nadzieję - zestaw przyjemnych doznań smakowych.

Tym, którzy chcą mieć więcej okazji do skorzystania z rabatów przy okazji doznań kulinarnych, polecamy lekturę tekstu o karcie Citi Simplicity banku Citi Handlowy, która pozwala cieszyć się rabatem do 15% w niemal 100 restauracjach w Polsce.

Krystian

Autor tekstu o promocji