Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł do Biedronki za bezpłatną (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś) Smart Pożyczkę

Publikacja:
50 zł do Biedronki za bezpłatną (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś) Smart Pożyczkę
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do Biedronki.
Uczestnik Nowy klient marki Smart Pożyczka, czyli osoba, która dotąd nie korzystała z usług podmiotów udzielających pożyczek pod tym szyldem.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest spłata pożyczki najpóźniej w terminie spłaty, jednak nie wcześniej niż 3 dni przed jego upływem.
Po okresie przestoju ponownie pojawiła się propozycja zupełnie darmowej pożyczki (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś), na dodatek z premią w postaci 50 zł do wykorzystania w Biedronce. Wymagania wobec pożyczkobiorcy sprowadzają się do tego, by oddał on otrzymane pieniądze terminowo.

Coraz mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że wzięcie pierwszej pożyczki w danej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (oczywiście pod warunkiem zwrotu pieniędzy w terminie) stało się dziś rynkowym standardem. Nowością, która pojawiła się na rynku jakiś czas temu, jest możliwość otrzymania premii gotówkowej za pożyczenie pieniędzy. Akcje tego typu nie są nazbyt liczne, ale co pewien czas można trafić na taką okazję.

Właśnie ruszyła bardzo krótka promocja „Pożycz pierwszy RAZ i zyskaj 50 zł na zakupy do Biedronki”. Warto się dowiedzieć, co zrobić, by pożyczyć pieniądze za darmo i na dodatek dostać premię.

Zachowaj rozsądek

Brzmi to kusząco, ale nie można ulegać emocjom. Decydując się na udział w tego typu akcjach, musisz mieć świadomość, że pożyczone pieniądze trzeba oddać w terminie.

Jakiekolwiek opóźnienie oznacza nie tylko utratę premii, ale i konieczność poniesienia wszelkich opłat związanych z pożyczką udzieloną na standardowych warunkach oraz kosztów związanych z procesem windykacyjnym. Dlatego opisując promocje pożyczek, nieustannie podkreślamy, że są to akcje dla osób potrafiących zarządzać swoimi finansami, nieulegających porywom chwili, by za pożyczone pieniądze kupić coś, co im „wpadło w oko”.

Przeanalizuj swoją sytuację finansową, pomyśl nad możliwymi zagrożeniami dla spłaty zobowiązania w terminie i dopiero wtedy podejmuj decyzję, czy przystąpisz do promocji.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Organizatorem promocji jest PIXO sp. z o.o., która zaprasza do udziału w niej osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z jej usług., tzn. nie zawarły z nią dotąd umowy pożyczki.

Opisywana akcja trwa do 11 grudnia 2020 r. Może w niej wziąć udział pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Jak zdobyć 50 zł do Biedronki?

Na wstępie musimy zaznaczyć, że jeśli nie chcesz ponieść żadnych kosztów, to musisz skorzystać z oferty krótkoterminowej (do 30 dni) na kwotę od 200 do 600 zł. Jeśli spłacisz pożyczkę w terminie, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyniesie 0%, czyli oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Na dodatek zdobędziesz 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Pamiętaj, że pożyczając większą kwotę (do 3000 zł), musisz się liczyć z poniesieniem standardowych opłat i prowizji.

Start
 • Krok 1

  Do 11 grudnia 2020 r. złóż wniosek o pożyczkę w kwocie od 200 do 600 zł na stronie promocji. Będzie to wymagało stworzenia Twojego profilu, do którego musisz podać dane osobowe, adres zamieszkania, informacje o źródle dochodów oraz zaznaczyć zgody na kontakty marketingowe i sprawdzenie Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

  Rejestracja klienta w portalu smartpozyczka.pl
 • Krok 2

  Po uzyskaniu pozytywnej decyzji zawrzyj umowę pożyczki.

 • Informacja

  Warunkiem otrzymania nagrody jest korzystanie z otrzymanych pieniędzy przez określony czas. Możesz je oddać najwcześniej 3 dni przed wyznaczonym w umowie terminem spłaty, najpóźniej w dniu spłaty. Za datę zwrotu zobowiązania uważany jest dzień uznania rachunku wskazanego do spłaty pożyczoną kwotą.

 • Premia

  Bon o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce otrzymasz w wiadomości sms lub e-mail w ciągu 30 dni roboczych od daty spłaty zobowiązania.

Mission complete!

Skutki opóźnienia w spłacie

Nie spłacając pożyczki w terminie, utracisz prawo do otrzymania premii. To zdecydowanie najmniej dotkliwa kara, jaka Cię spotka. Inne konsekwencje uderzą Cię mocno „po kieszeni”, gdyż będziesz zobowiązany do zapłaty należnych pożyczkodawcy opłat i prowizji. Do tego dojdą koszty związane z czynnościami podjętymi przez firmę pożyczkową w celu odzyskania pieniędzy oraz odsetki od przeterminowanego zadłużenia. Musisz wiedzieć, że będą one liczone nie od pożyczonej kwoty, ale od sumy wszelkich opłat należnych pożyczkodawcy.

Zwróć na to uwagę

Uczestnicząc w tej promocji, powinieneś wiedzieć o kilku istotnych kwestiach.

Dane, które podasz we wniosku o pożyczkę, są szyfrowane i przesyłane w bezpieczny sposób do pożyczkodawcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej odbywa się przy pomocy specjalnego programu po zalogowaniu się przez Ciebie do bankowości internetowej Twojego banku. Na podstawie wpływów i przelewów z Twojego rachunku system ocenia, czy możesz otrzymać pożyczkę.

Udzielająca pożyczki firma PIXO sp. z o.o. nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Przy ocenie zdolności kredytowej dane są sprawdzane w:

 • Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej;
 • Kaczmarski Group;
 • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

Nie możesz odstąpić od zawartej umowy pożyczki ani spłacić jej przed terminem wskazanym w powyższym harmonogramie. Gdybyś to zrobił, Twoja premia przepadnie.

Premia nie podlega opodatkowaniu, cała kwota należy do Ciebie.

50 zł do Biedronki dla sumiennych

Zakładając, że Twoja zdolność kredytowa zostanie pozytywnie zweryfikowana i otrzymasz pożyczkę, to działania niezbędne do otrzymania 50 zł do Biedronki ograniczą się do… braku aktywności. Po prostu przez blisko miesiąc nie powinieneś oddawać otrzymanych pieniędzy, by zdobyć premię.

Czujemy się w obowiązku raz jeszcze podkreślić, że decyzja o zaciągnięciu pożyczki musi być podjęta na spokojnie i odpowiedzialnie, z pełną świadomością możliwych zysków (premia), ale i kosztów (odsetki za zwłokę, koszty windykacji), gdybyś nie oddał pieniędzy w terminie. Tylko terminowe uregulowanie długu sprawi, że RRSO Twojej pożyczki wyniesie 0%, czyli nie poniesiesz żadnych kosztów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Efka
Gość

Wzięłam kiedyś tylko raz w akcji chwilówki więc nie mam doświadczenia. Czy cały proces rejestracji łącznie z weryfikacją poprzez logowanie na stronie swojego banku jest bezpieczne?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Efka

Twórcy rozwiązania wykorzystywanego do weryfikacji klienta twierdzą, że jest ono w pełni bezpieczne dla klienta, gdyż kredytodawca nie ma dostępu do konta klienta, otrzymuje jedynie zapisaną na nim historię operacji. Aplikacja Kontomatik nie zapamiętuje danych dostępowych do rachunku a przesyłanie danych jest zaszyfrowane i zabezpieczone certyfikatem.

Rozwiązanie jest zgodne z RODO i dyrektywą PSD2. Udostępniający je podmiot działa na podstawie licencji udzielonej przez Centralny Bank Litwy. Zostało ono wdrożone w licznych bankach w Polsce, Czechach i Portugalii oraz w ponad 100 instytucjach niebankowych na świecie, dla których ważna jest weryfikacja tożsamości klientów.

Odpowiedz