Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Rekordowe 400 zł! Premia dla Ciebie za bezpłatne konto osobiste w BNP Paribas

Publikacja:
Rekordowe 400 zł! Premia dla Ciebie za bezpłatne konto osobiste w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł premii gotówkowej + 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.
Uczestnik Nowy klient banku BNP Paribas, czyli osoba, która nie jest stroną umowy ramowej i nie posiadała ROR w tym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Po drodze Wymagane jest wykonanie po 5 transakcji mobilnych w 5 kolejnych miesiącach, zapewnienie wpływów (w lipcu i w sierpniu) oraz wykonanie min. 2 przelewów (w sierpniu).
Bardzo miła niespodzianka na początek tygodnia! W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas za dwa miesiące przeciętnej aktywności możesz zgarnąć 350 zł premii gotówkowej. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z konta przez kolejne 3 miesiące, otrzymasz dodatkowo bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Tak wysokiej premii dawno już nie było.

Ostatnie tygodnie nie przynosiły zbyt wielu dobrych informacji — oszczędzający narzekali na spadające oprocentowanie depozytów, a łowcy bankowych okazji ze smutkiem patrzyli na niewielką liczbę propozycji i przeciętne nagrody w tych, które startowały. Być może sygnał wysłany przez spółkę Ad Astra, która odpowiada za akcje specjalne dotyczące kont osobistych banku BNP Paribas, jest zapowiedzią lepszych czasów dla Łowców Okazji. Liczymy na to :)

Zaznaczmy od razu, że choć nagroda jest wysoka - 350 zł w gotówce + 50 zł do wykorzystania w Biedronce - to wymagania nie są specjalnie wyśrubowane. Sprowadzają się do wykonywania transakcji mobilnych i przelewów oraz zapewnienia wpływów na rachunek. Daje to powody do przypuszczeń, że dostępna pula rejestracji w promocji - 3000 - wyczerpie się wcześniej niż 28 czerwca 2020 r.

Przejdźmy do przedstawienia szczegółów akcji.

Dla kogo „Premia dla Ciebie”?

Po raz kolejny nie ma niespodzianki. Niezmiennie do udziału w promocji zaproszone są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Dodatkowo wymagane jest, by uczestnik akcji nie posiadał (także jako współposiadacz) w tym banku konta osobistego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Zależnie od miesiąca wymagane są różne rodzaje aktywności, a wszystko zaczyna się od dopełnienia niezbędnych formalności.

Start
 • Krok 1

  Do 28 czerwca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Nie zwlekaj z tym zbyt długo — w puli jest tylko 3000 nagród.

  Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

 • Krok 2

  Korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie (otrzymasz go także na podany adres e-mail), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. Masz na to czas także do 28 czerwca 2020 r.

 • Krok 3

  Do 19 lipca 2020 r. w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS. Do tej daty musisz też aktywować "debetówkę", którą otrzymasz od kuriera.

 • Krok 4

  W lipcu 2020 r.:

  • wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.
 • Krok 5

  Do 21 sierpnia 2020 r. z adresu [email protected] otrzymasz wiadomość, że zasłużyłeś na 150 zł.

  W e-mailu znajdziesz informację, w jaki sposób przekazać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator prześle pieniądze. Musisz to zrobić do 26 sierpnia 2020 r.

 • Premia

  Nagroda w wysokości 150 zł wpłynie na Twój rachunek do 31 sierpnia 2020 r.

 • Krok 6

  W sierpniu 2020 r. zrealizuj te same aktywności, co w poprzednim miesiącu (5 transakcji mobilnych i wpływy w wysokości min. 500 zł) oraz dodatkowo wykonaj przynajmniej 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

 • Premia

  Po zrealizowaniu tych zadań do 23 września 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu Ci 200 zł premii. Pieniądze trafią na Twoje konto do końca września.

 • Krok 7

  We wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. wykonaj po min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.

 • Premia

  Za taką aktywność zostaniesz nagrodzony bonem o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Będzie on miał postać kodu elektronicznego i otrzymasz go na podany podczas rejestracji do udziału w promocji numer telefonu do 31 grudnia 2020 r.

Mission complete!

Niezwykle ważne szczegóły

Organizator postawił przed uczestnikami tej akcji kilka zadań. Bardzo ważne jest, byś dobrze zrozumiał każde z nich.

Płatności mobilne

W regulaminie nie ma żadnych specjalnych wymagań odnośnie transakcji Apple Pay czy Google Pay. Mogą one opiewać na dowolną kwotę i być wykonane w dogodny dla uczestnika sposób.

Zwracamy uwagę, że liczy się data dokonania płatności oraz że nie możesz ich wykonać w placówkach posiadających kody MCC wymienione w załączniku do regulaminu. Są to m.in. punkty związane z grami hazardowymi, brokerzy ubezpieczeniowi, internetowe przekazy pieniężne.

Co zatem zostaje? Najprościej będzie po prostu zapłacić mobilnie w sklepie stacjonarnym lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, która udostępnia nowoczesne metody płatności.

Przelewy

Nie ma znaczenia, czy polecenie przelewu środków z konta osobistego zrealizujesz za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Ważne, że nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz transakcje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zlecić zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływy

Regulamin nie pozwala na wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima (także tych, których jest współposiadaczem) oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi produktów kredytowych zaciągniętych w tym banku lub dawnym Raiffeisen Polbanku.

Zdecydowanie najprostszym rozwiązaniem jest przelanie pieniędzy ze swego konta w innym banku.

Bony do Biedronki

Voucher będziesz mógł wykorzystać na zakupy w Biedronce do 31 października 2021 r. Możesz nim płacić wielokrotnie (wystarczy podać kasjerowi ciąg cyfr) aż do wyczerpania dostępnych środków.

Szczegółowe zasady znajdziesz w regulaminie e-kodów Jeronimo Martins.

To też musisz wiedzieć

Do momentu przekazania Ci przez organizatora ostatniej z nagród nie możesz zrezygnować z rachunku, wydanej do niego karty debetowej czy dostępu do bankowości elektronicznej.

Musisz też wiedzieć, że żadna z nagród nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć bardzo łatwo uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Bardzo atrakcyjna premia dla Ciebie

Jeśli nie skorzystałeś dotąd z zachęt do otwarcia rachunku osobistego w BNP Paribas, to można powiedzieć, że miałeś nosa — przeczekałeś promocje z niższymi nagrodami, a teraz możesz zgarnąć rekordowe 400 zł.

Oczywiście nie ma obowiązku, byś walczył o pełną pulę, możesz się zadowolić premią w wysokości 350 zł w gotówce i zrezygnować z ubiegania się o 50 zł do Biedronki. Decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(28)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Monk
Gość

Czy ktoś się orientuje, czy muszę być już w posiadaniu fizycznej i aktywowanej karty, żeby móc nią płacić przez Apple pay? widziałem ostatnio, że mbank umożliwia płatności telefonem jeszcze przed tym, jak karta dotrze do posiadacza. Tyle, że chyba tylko przy mastercardzie.

Pytam bo jednak w lipcu jest trochę mało czasu na wykonanie tych 5 transakcji...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Monk

Z tego, co wiem, w BNP Paribas nie ma takiej opcji.

Odpowiedz

A
Aneta
Gość

Witam, czy wykonanie 5 płatności Google Pay zwalnia z opłaty za kartę, czy dodatkowo muszę zapłacić kartą co najmniej raz w miesiącu?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Aneta

Płatności GP wystarczą do zwolnienia z opłaty za kartę. Nie trzeba dodatkowo machać plastikiem.

Odpowiedz

M
Mike BB
Gość

12 miesięcy karencji liczy się w stosunku do startu promocji czy faktycznego złożenia wniosku? Konto zamknięte w połowie czerwca 19.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mike BB

Karencja liczy się w stosunku do daty złożenia wniosku o konto, trzeba jednak pamiętać także o tym, aby zdążyć aktywować konto i kartę (do 19 lipca).

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Mike BB

Jeszcze weź pod uwagę, czy w połowie 2019 r. złożyłeś wypowiedzenie umowy, czy jest to data jej faktycznego rozwiązania.

W mailu od BNP znajdziesz dokument "Wypowiedzenie Umowy przez Posiadacza" a w nim konkretną datę rozwiązania umowy. Od tego czasu liczysz 12 miesięcy.

Odpowiedz

A
Arek
Gość

Szkoda tylko,że nie wystarczy zapłacić zwykłą kartą wydaną do konta tylko trzeba jakimś google pay

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Arek

A ja przestałem nosić portfel odkąd w Polsce działa Apple Pay. Na początku też byłem sceptycznie nastawiony do płatności mobilnych, bo nie zaliczam się do 'early adopters'. Przełamałem się, a teraz nie widzę powrotu do plastiku.

Szukam w głowie wad..., ale ciężko. Może bateria w telefonie się szybciej rozładowuje przez NFC. Może to, że nie wszystkie telefony obsługują płatności mobilne (Xiaomi). Hmm.

Odpowiedz

A
Arek
Gość
@Paweł89

Mam właśnie Xiaomi i mi wystarczy.Teraz,aby zgarnąć premię musiałbym więcej wydać na nowy smartfon,

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Witam, czy ta promocja łączy się z promocją orlen również z bnp paribas? Dziekuje za odp

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kamil

Niestety nie - to dwie odrębne promocje.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Czy doładowanie Orange przez przeglądarkę za pomocą GPay spełnieni warunek?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bartek

Co masz na myśli pisząc o "doładowaniu Orange przez przeglądarkę"?

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Krzysztof Duliński

Serwis https://doladowania.orange.pl

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bartek

Organizator poinformował mnie, że

transakcja, jaką jest doładowanie telefonu z całą pewnością nie zostanie zakwalifikowana jako przekaz pieniężny ani żaden z pozostałych typów transakcji wyłączonych z promocji. Załącznik zawierający zabronione kody MCC nie zawiera kodu przypisanego doładowaniom telefonów.

Tak więc zaproponowany przez Ciebie sposób powinien zostać uwzględniony przy ocenie spełnienia warunków akcji.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Bartek

Taka transakcja jest realizowana przez Internet, po zalogowaniu się w przeglądarce na konto Google. Nie jest to ani transakcja z wykorzystaniem NFC ani tzw. in-app payment (jak np. płatność w apce Pyszne.pl).

Ja bym nie ryzykował...

W przypadku AP jest trochę inaczej, bo w regulaminie promocji są wspomniane transakcje przez przeglądarkę Safari.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja zupełnie z innej strony podszedłem do przedmiotu pytania ? Nie od strony kodów MCC (tu również nie widzę problemu) - ale technicznej:

Transakcja Google Pay - transakcja bezgotówkowa dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC (liczy się data faktycznego wykonania, a nie zaksięgowania Transakcji Google Pay) w terminalu POS lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej (tzw. in-app payment), dokonana przy wykorzystaniu Karty zarejestrowanej w Aplikacji Google Pay, pobranej ze sklepu Google Play i zainstalowanej na Urządzeniach Mobilnych.

Nie ma tu mowy o przeglądarce.

Odpowiedz

M
Monia
Gość

Noo. wreszcie jakiś bank zaproponował konkretną premię? ? Takie pytanko, konta wspólne też się łapią do promocji, czy to musi być konto indywidualne?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Monia

Raczej nie:

Konto Osobiste – indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy z planem taryfowym Konto Otwarte na Ciebie prowadzony na podstawie Umowy ramowej dla jednego posiadacza, otwarty na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie

Odpowiedz

S
Szpicbródka
Gość

Gdybym w sierpniu nie zrobił wszystkich zadań, to później mogę się ubiegać o bon do Biedry?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Szpicbródka

Niestety nie. W regulaminie jest zapis, że kolejne nagrody można zdobywać tylko pod warunkiem otrzymania poprzedniej. Tak więc 200 zł otrzymasz tylko wtedy, gdy wcześniej zasłużysz na 150 zł, a bon do Biedronki tylko wówczas, gdy wcześniej zgarniesz 350 zł premii gotówkowej.

Odpowiedz

W
Wolny95
Gość

Zastanawiam się nad pewnym manewrem. Do końca grudnia jeszcze sporo czasu, więc rozważam skorzystanie z promocji i sięgnięcie po 350 zł bez spełniania warunków do zdobycia bonów do biedry, bo i tak w tym sklepie nie kupuję. Myślisz, że mogę zamknąć konto w październiku zaraz po otrzymaniu 150 + 200 zł nagrody, czy lepiej się wstrzymać, żeby nie musieć zwracać bonusa?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Wolny95

Ciekawe pytanie. Moim zdaniem możesz zrobić taki manewr. Skoro już będziesz miał nagrodę, to bank nie ma prawa Ci jej odebrać, regulamin nic nie mówi na temat takiej ewentualności. Zawiera jedynie zastrzeżenie, że warunkiem wydania każdego z bonusów jest posiadanie konta, karty i dostępu do bankowości elektronicznej w ich przekazania.

Odpowiedz

M
Monika
Gość

A niech to! Dosłownie kilka chwil temu złożyłam wniosek o konto w promocji z bonami na Orlen. Czy mogę się wycofać i skorzystać z tej oferty?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Monika

Jeśli piszesz o formularzu rejestracyjnym to nie powinno być problemu :)

Jeśli natomiast złożyłaś wniosek i potwierdziłaś go SMS'em w Autenti to jesteś już stroną umowy ramowej, a to Cię niestety wyklucza z promocji.

Odpowiedz

M
Monika
Gość
@Krystian

Myślałam jeszcze o wypowiedzeniu lub odstąpieniu od umowy. Co radzicie?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Monika

Równie dobrze możesz się ukryć przed kurierem, który przyjedzie z kartą potwierdzić Twoją tożsamość ?

Tylko po co ryzykować, że system BNP odrzuci Cię przy okazji składania nowego wniosku? Potem zostanie Ci użeranie się z reklamacjami w BNP.

250 zł na Orlen to niezła i szybka nagroda. Otrzymasz ją do końca września a z kontem zrobisz potem co Ci się podoba ?

Odpowiedz