Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas

6 komentarzy / opinii
300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas
Po drodze Po założeniu konta w trzech kolejnych miesiącach należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnić łączny wpływ min. 1000 zł.
Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj z oferty BNP Paribas i aktywne korzystanie z tych produktów od września do listopada - oto przepis na zdobycie 300 zł premii gotówkowej. Wymagane jest wykonanie w każdym z trzech miesięcy transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł. Warunki nie są więc specjalnie trudne, a premia całkiem okazała.

Przedstawiamy kolejną akcję dotyczącą Konta dla Ciebie, tym razem w powiązaniu z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Podobnie jak inne promocje dotyczące produktów BNP Paribas, najnowszą promocję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o. Starania o bonus możesz rozpocząć do 25 sierpnia 2019 r. Czasu na podjęcie decyzji jest więc sporo, ale radzimy nie zwlekać zbyt długo, gdyż przyjętych zostanie jedynie 2500 zgłoszeń udziału w promocji. Naszym zdaniem, pula promocyjnych rejestracji może zostać wyczerpana wcześniej.

Uczestnicy promocji

Akcja „Premia z kontem” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Warto jednak dodać, że umowa zawarta z marką BGŻOptima nie wyklucza udziału w akcji.

Wykluczenie dotyczy natomiast osób, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w tym banku. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się jesienią 2018 r. częścią BNP Paribas.

Otwórz rachunek z kartą i aktywnie z nich korzystaj

Regulamin akcji nie stawia przed jej uczestnikami skomplikowanych wymagań. Zadania sprowadzają się do wykonywania typowych czynności bankowych:

Start
 • Krok 1

  Do 25 sierpnia 2019 r. (pamiętaj o ograniczonej puli zgłoszeń) zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji.

 • Krok 2

  Po wysłaniu formularza rejestracyjnego, skorzystaj z otrzymanego na podany adres e-mail specjalnego linka i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 25 sierpnia 2019 r.

 • Krok 3

  Do 31 sierpnia 2019 r. musisz podpisać umowę rachunku wraz ze wspomnianymi produktami dodatkowymi.

 • Krok 4

  We wrześniu 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł i zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

 • Informacja

  Najpóźniej 21 października 2019 r. otrzymasz e-mail o przyznaniu Ci pierwszej części nagrody w wysokości 150 zł.

 • Premia

  Skorzystaj z linka w przesłanej wiadomości i zaloguj się na bezpiecznej stronie organizatora, by do 27 października 2019 r. przekazać numer Twojego konta, na które ma trafić nagroda. Zostanie ona wypłacona do 31 października 2019 r.

 • Krok 5

  W październiku i w listopadzie zrealizuj dokładnie te same czynności, jakie robiłeś we wrześniu 2019 r. - wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł i zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

 • Premia

  Po zrealizowaniu zadań w październiku i w listopadzie, do 20 grudnia 2019 r., otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci drugiej części premii – też 150 zł. Przelew powinien trafić na Twoje konto do 31 grudnia 2019 r.

Mission complete!

Przydatne informacje

Znasz już podstawowe zasady promocji. Spójrz na kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu jej wymagań.

Na początku

Wysyłając formularz rejestracyjny, zapamiętaj wpisany numer telefonu oraz adres e-mail, gdyż dokładnie te same dane musisz podać, wnioskując o rachunek.

Składając wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i wymagane produkty dodatkowe, musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi promocji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.

Transakcje bezgotówkowe

Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełnią natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC wypisano w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy na konto

Definicja dopuszczalnego „wpływu” zamieszczona w regulaminie mówi, że jest to przelew środków na konto niepochodzący z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima). Wykluczenie obejmuje też rachunki służące do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank uczestnikowi akcji, także te, które są związane z produktami dawnego Raiffeisen Polbanku.

Niedopuszczalne są również wpłaty gotówkowe.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej części nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

300 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Kilka słów o produktach BNP Paribas

BNP Paribas oferuje Konto Otwarte na Ciebie oraz powiązane z nim 3 karty debetowe. W ramach tej akcji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom.

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone za darmo. Polecamy je zwłaszcza osobom rozpoczynającym przygodę z bankowością (ze względu na niewielką liczbę opłat), ale i zwolennikom płatności mobilnych czy lubiącym korzystać z programów rabatowych. W zwiększeniu zysków mogą pomóc często organizowane promocje kart kredytowych.

Karta Otwarta na Dzisiaj wydawana jest za darmo, a jej prowadzenie kosztuje 3 zł miesięcznie. Opłaty możesz uniknąć w bardzo prosty sposób - wykonując nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Zauważ, że realizacja wymagań promocji pozwoli Ci nie płacić za kartę.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Pieniądze bez specjalnego wysiłku

Można powiedzieć, że zgarnianie bonusów w akcjach dotyczących produktów BNP Paribas jest miłe i bezproblemowe. Okres karencji jest bardzo krótki (jedynie 9 miesięcy), a obowiązek wykonania we wrześniu, październiku i listopadzie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł łatwy do wykonania. Na dodatek regulamin precyzyjnie określa, co i kiedy trzeba zrobić oraz termin przekazania nagrody.

Dlatego udział w tej akcji szczególnie rekomendujemy początkującym Łowcom Promocji, by przekonali się, jak łatwo można zgarnąć atrakcyjną nagrodę. Doświadczonych zdobywców wielu bonusów z pewnością nie musimy przekonywać do przystąpienia do tej promocji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michal Sepkowski
Gość

Cześć! Czy doładowanie karty prepaid Revolut za pomocą karty debetowej BNP Paribas też liczy się jako płatność kartą, która liczy się w promocji? :)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Michal Sepkowski

Z doświadczenia wiemy, że to zawsze problematyczne transakcje. Z punktu widzenia regulaminu transakcją bezgotówkową jest zapłata za towary lub usługi, a doładowanie e-portfela zwykle nie mieści się w tej definicji.

Odpowiedz

E
ela
Gość

a skąd mogę mieć pewność,że się załapię, skoro 2.500 osób może?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@ela

Limit dotyczy liczby rejestracji - jeśli zdążysz wysłać formularz do 25 sierpnia, zostaniesz objęta promocją i potem wysokość premii zależy już od Twojej aktywności.

Odpowiedz

J
Julieta
Gość

W październiku i listopadzie mam zapłacić na 300 zl czyli po 150 zł w każdym miesiącu???

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Julieta

Nie! W październiku i w listopadzie (czyli w każdym z tych miesięcy) należy spełnić dokładnie te same warunki co we wrześniu - wydać kartą min. 300 zł (może to być kilka transakcji) i zapewnić wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Odpowiedz