Wróć

W programie poleceń Banku Millenium sam wybierasz sobie nagrodę (bilety do kina, bony, 10% moneyback, lokatę 4%)

Publikacja:
W programie poleceń Banku Millenium sam wybierasz sobie nagrodę (bilety do kina, bony, 10% moneyback, lokatę 4%)
Czas trwania
Cel (zysk) Do wyboru: 4 bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Empiku, 10% zwrotu od płatności kartą lub BLIK-iem (maks. 90 zł) lub lokata oprocentowana na 4% w skali roku.
Po drodze Należy założyć Konto 360º lub Konta 360º Student i wykonać transakcje kartą i/lub Blikiem na łączną kwotę 360 zł.
Ruszyła kolejna odsłona programu poleceń w Banku Millennium. Niezależnie w jakiej roli wystąpisz – polecającego czy poleconego - możesz samodzielnie wybrać jedną z aż pięciu nagród. Warunkiem jej otrzymania jest spełnienie dość prostych warunków przez osobę zakładającą konto.

Organizatorem 3. edycji programu „Lubię to polecam” jest Bank Millennium, który także i tym razem daje jego uczestnikom (zarówno polecającemu jak i poleconemu) prawo samodzielnego wyboru nagrody o wartości ok. 80 - 90 zł. Do programu możesz przystąpić, w tym także otworzyć konto, do 2 kwietnia 2019 r.

Sam wybierasz nagrodę o wartości 80 - 90 zł

Proponowane nagrody są różnorodne i każdy powinien znaleźć coś, co będzie dla niego najbardziej atrakcyjne:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do sieci kin Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D).
 • Bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com.
 • Karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.pl.
 • Premia w wysokości 10% za transakcje dokonywane kartą wydaną do konta w Banku Millennium lub Blikiem. W ciągu 3 miesięcy można maksymalnie uzyskać 90 zł.
 • 3-miesięczna lokata oprocentowana na 4% w skali roku.

Do nagród jeszcze powrócimy. Czas przedstawić informacje, dla kogo jest ta promocja i co należy zrobić, by zyskać bonusy.

Warunki udziału dla obecnych klientów (polecających)

Uczestnikiem programu (jako osoba polecająca) może być osoba pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca lub współposiadająca w Banku Millennium rachunek osobisty prowadzony w złotych. Konieczne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nieodwołanie jej w trakcie trwania programu. Jeśli zamierzasz polecać rachunek upewnij się zatem, czy masz zaznaczone odpowiednie zgody.

Zgody marketingowe w Banku Millennium w programie poleceń

Kolejne etapy starań o nagrodę wyglądają następująco:

 1. Zapoznaj się z regulaminem programu, zaakceptuj go i przystąp do programu. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową (Zakładka "Konta"), aplikację mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w placówkach banku.
  Akceptacja regulaminu w programie poleceń Banku Millennium
 2. Po zarejestrowaniu się do programu otrzymasz swój indywidualny kod polecenia składający się z 8 cyfr. Będzie on do Ciebie przypisany we wszystkich edycjach programu „Lubię to polecam”. Pamiętaj jednak, że musisz się zarejestrować do każdej kolejnej edycji.
 3. Znajdź osobę zainteresowaną założeniem konta osobistego w Banku Millenium, dopilnuj, by podczas zakładania rachunku skorzystała z Twojego kodu polecającego, a potem spełniła dość proste warunki aktywności.

Uwaga: Każdy z posiadaczy wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego może samodzielnie przystąpić do programu i polecać rachunki Banku Millennium na własną rękę, niezależnie od współposiadacza rachunku.

Warunki udziału dla zaproszonych (poleconych)

Osobą zaproszoną może być ten, kto jest pełnoletni, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie rachunku w ramach tej promocji nie był stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium, inaczej mówiąc - nie korzystał z jego produktów.

Jeśli spełniasz te warunki możesz wkroczyć na drogę po nagrodę. W tym celu:

 1. Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student, podając przy składaniu wniosku kod polecający otrzymany od aktualnego klienta banku. Konto możesz założyć w placówce banku, za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej lub korzystając z internetowego wniosku dostępnego na stronie programu. Jeśli nie masz kogoś, kto mógłby polecić Ci rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 24190275.
 2. Pamiętaj, że musisz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nie możesz odwołać jej w trakcie trwania programu. Musisz też zgodzić się, by bank przekazał obecnemu klientowi informację o dokonanych przez Ciebie czynnościach w zakresie niezbędnym do uzyskania przez niego nagrody.
 3. W ciągu 30 dni od założenia rachunku musisz wykonać transakcje bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet przy użyciu karty debetowej lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł. Przy ocenie spełnienia tego warunku nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary lub usługi oraz kwoty zwrócone na konto przed przekazaniem bonusów.

W trakcie zakładania rachunku z użyciem kodu otrzymanego od obecnego klienta Banku Millenium otrzymasz swój indywidualny kod polecenia, który będziesz mógł wykorzystać jako osoba polecająca, by zdobyć dla siebie kolejne nagrody.

Odbiór bonusów

O nagrodach, jakie są do zdobycia w tej edycji programu „Lubię to polecam”, już wspomnieliśmy. Czas przedstawić zasady ich przekazania.

Otóż, po otrzymaniu informacji, że spełnione zostały warunki uprawniające do otrzymania nagrody, zarówno obecny klient, jak i osoba zaproszona przez niego, mają 30 dni na wybór nagrody. Można tego dokonać w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej. Wszystkie bonusy przyznane w ramach programu „Lubię to polecam” zwolnione są z podatku dochodowego.

Pamiętajcie też, że w momencie dokonywania wyboru nagrody konto zaproszonego do udziału w programie (czyli nowego klienta) nie może być zamknięte lub znajdować się w okresie wypowiedzenia!

Poniżej prezentujemy krótki przegląd dostępnych nagród.

4 kody, które można wymienić na 4 bilety do kina

Kody zostaną udostępnione w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej oraz wysłane sms-em w ciągu 7 dni od dokonania wyboru. Możesz je wykorzystać w sieci Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D). Kody będą ważne przez min. 60 dni.

Bon podarunkowy o wartości 80 zł do Empiku

Bon do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym empik.com też ma postać elektroniczną i jest udostępniany na tych samych zasadach, jak kody do kina.

Karta upominkowa o wartości 80 zł do Zalando

Zasady przekazania karty do sklepu internetowego zalando.pl są identyczne jak w przypadku kodów do kina czy bonu do Empiku, przy czym jest ona ważna bezterminowo.

Premia w wysokości 10% za płatności kartą lub Blikiem

Premia zostanie wypłacona jednorazowo za dany miesiąc na rachunek wskazany przez uczestnika programu.

Zwrot będzie przysługiwał za transakcje bezgotówkowe dokonane w ciągu trzech kolejnych miesięcy kartą wydaną do rachunku oraz Blikiem w placówkach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Maksymalna wysokość zwrotu dla danego rachunku może wynieść 90 zł, przy czym wysokość premii wypłaconej w miesiącu kalendarzowym nie może być wyższa niż 30 zł. Wysokość premii będzie zaokrąglana do dwóch miejsc po przecinku.

Uwaga: Przed otrzymaniem ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć umowy rachunku. Ponadto w przypadku zwrotu na rachunek płatności dokonanych kartą debetową lub Blikiem, premia za zwróconą płatność nie zostanie wypłacona, a gdyby już to się stało, to odpowiednia kwota zostanie odjęta od kwoty następnej premii.

W regulaminie programu „Lubię to polecam” bank zastrzegł także, że może też pobrać nienależną uczestnikowi programu kwotę z jego rachunku. Gdyby nie było na nim wystarczających środków, to na rachunku pojawi się niedozwolone zadłużenie.

I jeszcze jedna ważna informacja - uczestnik programu może jednocześnie korzystać tylko z jednej nagrody w postaci tej premii dla wskazanego rachunku. Powtórne skorzystanie z moneybacku jest możliwe po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią. Krótko mówiąc, patrząc na termin obowiązywania promocji, z tego rodzaju nagrody możesz skorzystać maksymalnie 2 razy.

3-miesięczna lokata na 4% w skali roku

Minimalna kwota lokaty to 500 zł, a maksymalna 10 000 zł. Lokata nie jest odnawialna. Zerwanie jej oznacza, że nie otrzymasz odsetek.

Ile kosztuje Konto 360°?

Posiadacz Konta 360° zwolniony jest z opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów, jeśli w danym miesiącu zapewni wpływ w wysokości min. 1000 zł i dokona minimum jednej płatności kartą debetową lub Blikiem. Wpływ nie musi pochodzić z wynagrodzenia, może to być po prostu przelew z innego banku lub nawet wpłata gotówkowa na konto.

Z kontem związane są dwa ciekawe pakiety ubezpieczeń oraz rachunek oszczędnościowy, którego oprocentowanie jest cyklicznie podwyższane przez bank.

Dokładną analizę tego rachunku znajdziecie w tym artykule.

Konto 360° Student

Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób w wieku 18-26 lat. Do zwolnienia z podstawowych opłat – za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej, wypłaty z bankomatów – wystarczy wykonanie w danym miesiącu minimum jednej płatnością kartą debetową lub Blikiem (nie trzeba zapewniać wpływów).

Polecajcie i odbierajcie nagrody

Dużym plusem programu „Lubię to polecam” jest możliwość samodzielnego wyboru nagród. Są one zróżnicowane i z pewnością każdy znajdzie bonus, który będzie mu przydatny i sprawi najwięcej radości.

Warunki konieczne do spełnienia przez nowego klienta nie są wygórowane i z ich wypełnieniem nie powinno być problemu. Istotną motywacją do działania będzie z pewnością automatyczne przeobrażenie się po założeniu konta w osobę, która może polecać usługi banku i pozyskiwać nowych klientów.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mirosław
Gość

"Krótko mówiąc, patrząc na termin obowiązywania promocji, z tego rodzaju nagrody możesz skorzystać maksymalnie 2 razy." jak należy to rozumieć? W jednym miesiącu uzyskam do 10% czyli do 30zł moneybacku, w drugim miesiącu tak samo, a w trzecim już nie? Czyli faktycznie można zarobić 60zł zamiast 90zł? Czy coś pomyliłem?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Mirosław

Premia w wysokości 10% za płatności kartą lub Blikiem to nagroda, z której można korzystać przez 3 miesiące. Można po nią sięgnąć po raz kolejny, ale dopiero po zakończeniu pierwszego pełnego cyklu, czyli upływie wspomnianych 3 miesięcy.

Przykładowo, w dużym uproszczeniu: wybierając tę nagrodę w październiku, premia będzie dotyczyła płatności dokonanych w październiku, listopadzie i grudniu. Po 10 stycznia będzie można raz jeszcze skorzystać z tego typu nagrody i cieszyć się zwrotami za płatności w kolejnych 3 miesiącach.

Tego właśnie dotyczy cytowany fragment - skorzystania po raz kolejny z tej samej nagrody, czyli premii przez następne 3 miesiące. Z regulaminu wynika, że skorzystanie z tej premii więcej niż 2 razy raczej nie będzie możliwe.

Odpowiedz