Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 1000 zł premii dla polecającego w programie poleceń Credit Agricole.

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole

Publikacja:
Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł za polecenie konta (50 zł x 10 osób).
Po drodze Posiadacz konta osobistego w Credit Agricole musi zarejestrować się w programie poleceń banku i otrzymany kod polecenia przekazać osobie polecanej. Wypłata premii nastąpi, gdy osoba polecana spełni kilka warunków m.in. założy konto.
Bank Credit Agricole ponownie rozdaje nagrody w programie poleceń. Temu, kto zarekomenduje jego usługi i skutecznie pozyska nowego klienta, oferuje 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma osoba polecona. Obecny klient może zdobyć premie za pozyskanie aż 10 osób, czyli w sumie zgarnąć nawet 500 zł.

Obecna odsłona programu poleceń w Credit Agricole potrwa do 31 marca 2020 r. Masz więc dużo czasu, by zdobyć w niej maksymalną pulę.

Pierwszy krok do wystąpienia w roli polecającego to oczywiście założenie konta w tym banku, o ile jeszcze go nie posiadasz. Credit Agricole podsuwa bardzo ciekawy argument, aby to uczynić - 150 zł premii w akcji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”.

Od osób poleconych Credit Agricole wymaga, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

1 nagroda dla poleconego i nawet 10 premii dla polecającego

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Tyle samo, co polecający za jedno polecenie, czyli 50 zł. Warto przy tym dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia dalej polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto z polecenia, a następnie poleci je żonie i córce, to rodzina łącznie otrzyma 250 zł premii! Jeśli uczynią to w ramach programu „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” to rodzina zgarnie aż 700 zł, w gotówce!

Jak to wyliczyliśmy? Mąż otwierając rachunek z polecenia dostanie 50 zł. Przekazując swój kod polecenia żonie i córce, dostanie dodatkowo 2 x 50 zł. Z kolei żona i córka, otwierając konto z kodem polecenia od męża/ojca, dostaną po 50 zł. W sumie daje to 250 zł w programie poleceń. Do tego trzeba doliczyć 150 zł dla każdego z nich za otwarcie konta w ramach promocji, czyli w sumie 450 zł.

Dodając 250 zł z programu poleceń i 450 zł za otwarte w Credit Agricole konta, rodzina otrzyma w sumie 700 zł.

Przejdźmy teraz do konkretów – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie nie jest konieczne, ale może ułatwić spełnienie kolejnych warunków). We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój. Otrzymany kod wpisz w odpowiednim miejscu we wniosku.
  Miejsce na kod poleceń Credit Agricole
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę dotyczącą korzystania z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł). Wyjaśnijmy od razu, że bank definiuje wpływ jako „sumę środków , które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiówlub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Zwróć uwagę, że pomiędzy warunkami w punkcie 3 jest spójnik „lub”, co oznacza, że wystarczy spełnić tylko jeden z wymienionych warunków (np. zapewnić wpływ na konto w wymaganej kwocie).

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli polecałeś rachunki Credit Agricole w poprzedniej edycji tej akcji, to nie musisz ponownie się rejestrować. Twoje zgłoszenie jest nadal ważne (o ile nie wyczerpałeś już limitu 10 poleceń), posługujesz się wygenerowanym poprzednio kodem polecenia.

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji. Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II – edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić maksymalnie 10 osób.Natomiast w przypadku, gdy dopiero po raz pierwszy chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł, masz przed sobą kilka rzeczy do wykonania:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile (wybierz w menu "Propozycje dla Ciebie", a następnie "Program Poleceń"). Przystępując do programu za pośrednictwem aplikacji musisz zaakceptować jego regulamin. Następnie uzyskany kod możesz wysłać na dowolny numer telefonu, adres mailowy lub chociażby w wiadomości Skype czy Messenger. Pamiętaj, by wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie telefonicznie i drogą elektroniczną informacji związanych z uczestnictwem w Programie Poleceń.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto oraz w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę udzielając wymaganych zgód i podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Dwie istotne uwagi

Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Występując w roli Polecającego, musisz mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

oraz podać swój aktualny numer telefonu komórkowego, by bank mógł się z Tobą kontaktować w celu przekazywania informacji handlowych. Nie możesz odwołać wspomnianych zgód do chwili otrzymania nagrody.

Być może spełniłeś te warunki na etapie zakładania rachunku w Credit Agricole i masz zaznaczone wszelkie wymagane zgody. Niestety, nie możesz tego sprawdzić samodzielnie w bankowości elektronicznej. Na wszelki wypadek skontaktuj się jednak z infolinią lub doradcą w placówce banku i upewnij się, by spokojnie oczekiwać na nagrody za polecenie.

Przekazanie premii

Premie dla polecającego wpłyną na jego konto do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków niezbędnych do ich otrzymania. Z kolei polecony otrzyma swoją nagrodę do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiąże się z obowiązków zapisanych w regulaminie akcji.

Obie strony programu – polecający i polecony - muszą pamiętać, by przed otrzymaniem bonusów nie wycofać udzielonych zgód oraz nie składać wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Bez względu na to, w jakiej roli występujesz w tej promocji, nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Premia, która wpłynie na Twoje konto, jest w całości do Twojej dyspozycji, możesz się nią cieszyć bez ograniczeń.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (7 zł), obsługę karty (9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (5 zł).

Konto
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 10 zł


opłaty unikniesz, jeżeli:

 • zapewnisz na rachunek wpływ min. 1500 zł ORAZ
 • wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu
Karta
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 10 zł


opłaty możesz uniknąć, wykonujące te same czynności, które zwalniają z opłaty za konto, czyli:

 • zapewnisz na rachunek wpływ min. 1500 zł ORAZ
 • wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu
Bankomaty
0 zł / 9 zł
Bankomaty 0 zł / 9 zł

 • 0 zł - bankomaty w placówkach banku
 • 9 zł - pozostałe bankomaty (opłaty można uniknąć, zapewniając w poprzednim miesiącu wpływ na min. 1500 zł i wykonując 5 transakcji kartą lub Blikiem)

możesz wykupić abonament na bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie za 7 zł miesięcznie (dotyczy także wypłat Blikiem)

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeżeli:

  • zapewnisz na rachunek wpływ min. 1500 zł ORAZ
  • wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit Standard Wielowalutowa
  • Visa Debit Wielowalutowa
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru karty z niestandardowym wizerunkiem
 • Opłata za wydanie karty
  • 0 zł - wizerunek standardowy
  • 15 zł - wizerunek z katalogu
 • Opłata za odnowienie karty
  • 10 zł - wizerunek standardowy
  • 25 zł - wizerunek z katalogu
 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty możesz uniknąć, wykonujące te same czynności, które zwalniają z opłaty za konto, czyli:

  • zapewnisz na rachunek wpływ min. 1500 zł ORAZ
  • wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu
 • Płatność kartą za granicą

  4% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty w placówkach banku
  • 9 zł - pozostałe bankomaty (opłaty można uniknąć, zapewniając w poprzednim miesiącu wpływ na min. 1500 zł i wykonując 5 transakcji kartą lub Blikiem)

  możesz wykupić abonament na bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie za 7 zł miesięcznie (dotyczy także wypłat Blikiem)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 9 zł - wypłata EUR w strefie EOG (opłaty można uniknąć, zapewniając w poprzednim miesiącu wpływ na min. 1500 zł i wykonując 5 transakcji kartą lub Blikiem)
  • 12 zł + 4% za przewalutowanie transakcji

  możesz wykupić abonament na bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie za 7 zł miesięcznie (dotyczy także wypłat Blikiem)

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  3 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku
  • 0 zł do kwoty dziennego limitu lub przy wcześniejszym powiadomieniu banku
  • 0,5% min. 150 zł, maks. 300 zł powyżej limitu bez powiadomienia

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

  możesz wykupić miesięczny abonament na nielimitowaną liczbę przelewów natychmiastowych za 7 zł miesięcznie

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  15 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,25%, min. 60 zł, maks. 300 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.

Zalety

 • nowoczesna bankowość elektroniczna, możliwość wyboru niestandardowego wzoru karty debetowej
 • darmowe konto, karta i bankomaty przy spełnieniu tego samego warunku aktywności

Wady

 • sztywna opłata za konto walutowe
 • niskie limity przelewów
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.6/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  3.7/ 5

Oferta warta polecenia

Należy docenić Credit Agricole za kontynuowanie programu poleceń i niezmiennie proste warunki uczestnictwa w nim. Rola polecającego sprowadza się do znalezienia chętnych do założenia konta w tym banku i dopilnowania, by spełnili jeden z prostych warunków aktywności. Za skuteczne pozyskanie nowego klienta możesz w sumie zdobyć 500 zł.

Do tego 200 zł w przypadku, gdy uczestnictwo w programie poleceń zaczniesz od wystąpienia w roli poleconego (korzystając z kodu polecenia - chętnie udostępnimy Ci nasz - dostaniesz 50 zł) i otworzysz rachunek w ramach promocji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” (po spełnieniu warunków aktywności zgarniesz 150 zł).

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też zwrócić uwagę na kartę wielowalutową, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie.

A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marek
Gość

Chcę założyć konto z polecenia i przez trzy miesiące zapewniać wpływy na konto. Czy mogą to być przelewy z mojego konta w innym banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek

Mogą - bank uznaje tu zarówno wpłaty gotówki, jak i przelewy (a tu wynagrodzenie jest tylko jednym z możliwych źródeł) :)

Odpowiedz

D
dsfsdfs
Gość
@Marek

na innej stronie pisali ze z wlasnego konta, nie ale od zony, rodzicow tak

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dsfsdfs

My kierujemy się zapisami regulaminu, a ten definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, http://m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów”. Nie ma tu wyłączenia przelewów z własnego konta w innym banku.

Odpowiedz

P
Problem
Gość

Dlaczego w formularzu https://formularz.credit-ag... po kliknięciu 'Chce polecać konto' nie pojawiają się pola do uzupełnienia danych i wygenerowania kodu poleceń? We wcześniejszych edycjach bez problemu to działało.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Problem

Niestety w tej edycji programu, jeśli chcemy polecać konto znajomym, kod polecenia można uzyskać w placówce lub telefonicznie.

Odpowiedz