Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole.

Zyskaj do 350 zł premii w promocji "1 Konto z bonusem" w Credit Agricole

Zyskaj do 350 zł premii w promocji "1 Konto z bonusem" w Credit Agricole
Czas trwania Zakończona (31.05.2016)
Cel (zysk) 350 zł (50 zł jednorazowo i 300 zł za korzystanie z CAsaver)
Po drodze Należy zasilać konto kwotą min. 500 zł miesięcznie i regularnie płacić kartą na min. 100 zł miesięcznie.
Nadejście wiosny najwyraźniej zwiastują również liczne promocje bankowe. Niedawno dołączyła do nich promocja "1 Konto z bonusem" w Credit Agricole, w której w ciągu 15 miesięcy można uzyskać do 350 zł premii.

Ile można zyskać w promocji "1 Konto z bonusem"?

Promocja "1 Konto z bonusem" dotyczy rachunku dla młodych osób o nazwie 1 Konto. Do zyskania jest w sumie 350 zł, a w tym:

 • jednorazowo 50 zł za pierwszy wpływ na konto,
 • premia miesięczna za płatności kartą i CAsaver (maksymalnie 300 zł w okresie 15 miesięcy).

CAsaver to funkcja autooszczędzania, jaką klienci Credit Agricole mogą dołączyć do swojego rachunku. Polega ona na zaokrąglaniu w górę kwoty, jaką zapłaciliśmy kartą, i automatyczne przelewanie przez bank tej nadwyżki na Rachunek Oszczędnościowy. Dzięki temu łatwiej jest kontrolować i oszczędzać drobniejsze sumy. Co ważniejsze, sami możemy wybrać, do jakiej kwoty bank ma zaokrąglić nasze wydatki: do 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł. Więcej o usłudze CAsaver i powiązanych z nią kontach znajdziesz tutaj.

Wysokość premii miesięcznej wynosi 100% netto (a 123,46% brutto) środków, jakie klient poprzez CAsaver wpłacił w danym miesiącu na Rachunek Oszczędzam. Jeżeli więc za pomocą CAsaver odłożylibyśmy na powiązanym z tą usługą koncie oszczędnościowym 8,50 zł, bank wypłaciłby nam pod koniec miesiąca właśnie 8,50 zł. Wartość premii nie może jednak przekroczyć 20 zł miesięcznie. Maksymalnie można więc uzyskać 300 zł za wszystkie 15 miesięcy promocji (20 zł * 15 miesięcy = 300 zł w ciągu całego okresu) + jednorazowo 50 zł na samym początku.

W promocji można wziąć udział do 31 maja 2016 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest powiązana z 1 Kontem, które założyć mogą osoby w wieku 18-27 lat. Jednak aby móc skorzystać z oferty promocyjnej, nie mogą one w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji posiadać Konta indywidualnego lub konta wspólnego w Credit Agricole (z wyjątkiem rachunku wspólnego w Pakiecie Depozytowym).

Jak skorzystać z oferty?

Nowy klient, aby wziąć udział w promocji, musi wykonać następujące kroki:

 1. Założyć 1 Konto poprzez serwis internetowy lub telefoniczny CA24, wybierze hasło do serwisu, z którego korzysta, i opcję otrzymywania wyciągu w formie elektronicznej.
 2. Złożyć wniosek o wydanie karty do 1 Konta.
 3. Otworzyć co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam w ramach 1 Konta.
 4. Aktywować usługę autooszczędzania Casaver.
 5. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i poda w tym celu swój numer telefonu komórkowego i adres e-mail (a także nie wyrazi sprzeciwu wobec działań marketingowych banku).
 6. Potwierdzić przystąpienie do Promocji.

Warunki przyznania jednorazowej premii 50 zł

Bank przyznaje uczestnikowi promocji jednorazową premię w wysokości 50 zł za pierwszy wpływ środków na 1 Konto, który musi wynieść co najmniej 500 zł (łącznie). Może to być stypendium, wynagrodzenie za pracę, świadczenie rentowe lub inne wpływy. Warunek ten należy spełnić najpóźniej do końca miesiąca następnego od tego, w którym nowy klient przystąpił do promocji.

Kryteria przyznania premii miesięcznej (w sumie 300 zł)

Do spełnienia warunków wypłaty premii miesięcznej konieczne są:

 • wpływ na 1 Konto w wysokości co najmniej 500 zł w miesiącu, w którym premia powinna być naliczona, oraz w miesiącu poprzedzającym - oznacza to, że jeżeli chcemy otrzymać premię miesięczną w kwietniu, to i w kwietniu, i w marcu na naszym rachunku powinno pojawić się przynajmniej 500 zł;
 • transakcje kartą dołączoną do 1 Konta na kwotę min. 100 zł - należy je wykonać w miesiącu naliczenia premii;
 • wpływ w wysokości m.in. 0,01 zł na Rachunek Oszczędzam za pomocą CAsaver w miesiącu naliczenia premii.

Należy pamiętać, że premia dotyczy tych kwot, które klient zaoszczędził dzięki CAsaver, a więc niejako "mimochodem". Maksymalną dopuszczalną premię w miesięcu - 20 zł - najszybciej i najłatwiej otrzymamy, gdy wybierzemy zaokrąglenie do 5 zł i wydamy kwotę możliwie zbliżoną do 0 zł lub wielokrotności 5 zł. Minimalnie potrzebujemy do tego celu 5 transakcji. Trzeba tu jednak zauważyć, że wybierając zaokrąglanie do 5 zł, szybciej zużyjemy środki dostępne na rachunku osobistym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Cechy 1 Konta w Credit Agricole

1 Konto to ciekawa propozycja dla młodych osób. Prowadzenie rachunku i podstawowe usługi są bezpłatne. Poniżej podajemy jego najważniejsze parametry:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir;
 • 0 zł za wydanie karty Visa 1 Konto;
 • 2,90 zł – miesięczna opłata za kartę - opłaty można uniknąć, dokonując transakcji na zaledwie 1 zł raz w miesiącu;
 • bezpłatne bankomaty Euronet i BZ WBK na terenie Polski;
 • ponadto konto oferuje inne, interesujące usługi, takie jak:
  • Klub Rabatowy, obejmujący ponad 10 000 punktów (również sklepów internetowych);
  • pakiet ubezpieczeń za 2,99 miesięcznie, w którego skład wchodzą m.in. ubezpieczenia od kradzieży kart, kluczy, telefonu czy dokumentów, pomoc medyczna, techniczna oraz samochodowa.

Parametry Rachunku Oszczędzam

W ramach promocji należy otworzyć nie tylko 1 Konto, ale również Rachunek Oszczędzam. Jest to konto otwierane w pakiecie z kontem osobistym. Parametry Rachunku Oszczędzam prezentują się następująco:

 • promocyjne oprocentowanie wynosi 0,7%;
 • otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne;
 • odsetki wypłacane są kwartalnie;
 • możesz wypłacać środki z rachunku bez utraty wypracowanych już odsetek;
 • pierwszy w miesiącu przelew z konta jest bezpłatny.

Zdaniem redakcji

Promocja „1 Konto” z bonusem to atrakcyjna propozycja skierowana do osób, które nie ukończyły 27 lat. Po pierwsze, samo 1 Konto jest naprawdę dobrym rachunkiem, w dużej mierze bezpłatnym, z łatwym dostępem do bankowości elektronicznej, z niskimi opłatami za kartę, których bardzo łatwo uniknąć (wystarczy wydać kartą 1 zł w miesiącu). Po drugie, bank oferuje usługę automatycznego oszczędzania – CAsaver – za pomocą której część wydanych przez nas środków zostanie przelana na oprocentowany Rachunek Oszczędzam. Jest to dobra praktyka oszczędzania i kontroli swoich wydatków.

Już te dwa parametry sprawiają, że oferta banku jest warta uwagi, natomiast połączenie ich w jednej promocji jest dodatkowym, sympatycznym bonusem. Aby otrzymać premię, należy otworzyć dwa wspomniane wcześniej rachunki oraz aktywować usługę autooszczędzania. Koniecznym wymogiem jest również wykonanie co miesiąc transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł oraz zapewnienie wpływów na 1 Konto w wysokości min. 500 zł miesięcznie. Co prawda nie jest to szczególnie wygórowana kwota, może być jednak trudna do osiągnięcia dla studentów, którzy otrzymują jedynie stypendium.

Promocja ma także jeden haczyk, o którym należy pamiętać przed przystąpieniem do niej: jeżeli zechcemy zrezygnować z 1 Konta przed upływem 15 miesięcy, bank może nas obciążyć kosztami wypłaconych do tego momentu premii.

Krystian

Autor tekstu o promocji