Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł rabatu na kolejne zakupy lub darmowa dostawa za płatność Blikiem w drogeriach Hebe

10 zł rabatu na kolejne zakupy lub darmowa dostawa za płatność Blikiem w drogeriach Hebe
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zł rabatu na następne zakupy w drogerii Hebe lub darmowa dostawa zamówienia z hebe.pl.
Uczestnik Klient drogerii Hebe płacący za zakupy Blikiem.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest zapłacenie za zakupy Blikiem
„Dla każdego coś miłego” – można by rzec, patrząc na różnorodność akcji, w których można otrzymać bonus za skorzystanie z Blika. Tym razem do zgarnięcia jest 10 zł rabatu na następne zakupy lub bezpłatna dostawa, wszystko zależy od tego, gdzie zapłacisz Blikiem.

Akcja „Promocja Blik” potrwa do 31 grudnia 2019 r. i jest banalnie prosta, ale nagrody można otrzymać dopiero po Nowym Roku. Może w niej wziąć udział każda osoba fizyczna pod warunkiem, że za zakupy w drogeriach Hebe lub na hebe.pl zapłaci Blikiem.

Wybierasz – płacisz Blikiem – zyskujesz

W regulaminie nie ma żadnych „filozofii”. Przejdźmy więc od razu do omówienia kroków, które są niezbędne do zdobycia bonusów. Opiszemy je w dwóch częściach, gdyż tryb postępowania i bonusy uzależnione są od miejsca dokonywania zakupów.

Odwiedzasz hebe.pl

  1. Do 31 grudnia 2019 r. zrób dowolne zakupy na kwotę min. 15 zł na hebe.pl jako zalogowany użytkownik.
  2. Sprawdź, czy masz wyrażone zgody marketingowe oraz czy numer telefonu przypisany do twojego konta na hebe.pl jest poprawny.
  3. Zapłać Blikiem za wybrane towary.
  4. W ciągu 48 godzin otrzymasz sms zawierający kod rabatowy o wartości 10 zł.
  5. Kod możesz wykorzystać od 2 do 15 stycznia 2020 r. w sklepach stacjonarnych Hebe przy zakupach na kwotę min. 50 zł. Warunkiem naliczenia zniżki jest okazanie kasjerowi kodu rabatowego przed dokonaniem transakcji.

Kupujesz w sklepie stacjonarnym

  1. Do 31 grudnia 2019 r. zrób dowolne zakupy w drogerii Hebe i zapłać Blikiem.
  2. W nagrodę otrzymasz papierowy kupon zatytułowany „Zapłać Blikiem i skorzystaj z darmowej dostawy na hebe.pl”, na którym znajdziesz kod rabatowy.
  3. Dokonaj zakupów o wartości min. 15 zł na hebe.pl w okresie od 1 do 15 stycznia 2020 r. i zapłać za nie Blikiem. Po wpisaniu kodu rabatowego z kuponu dostawa Twojego zamówienia będzie bezpłatna.

Jest dobrze, ale…

Każda akcja, w której można coś zyskać, jest przez nas przyjmowana z radością. Czasem mamy jednak zastrzeżenia.

W przypadku „Promocji Blik” mamy uwagi do dwóch kwestii. Po pierwsze, strona poświęcona tej akcji mówi o ograniczonej liczbie kodów rabatowych i kuponów, ale regulamin nic o tym nie wspomina. Po drugie, najlepsze są promocje, w których efekt jest natychmiastowy, a nie odłożony w czasie, na dodatek pod warunkiem dokonania kolejnych zakupów. Co gorsza, na zrealizowanie bonusów zdobytych w ramach tej akcji będą tylko dwa tygodnie i to w czasie, gdy chyba każdy z nas będzie zaopatrzony we wszelkie kosmetyki, które są jednym z najpopularniejszych prezentów świątecznych.

A co Ty sądzisz o takich warunkach akcji? Chętni poznamy Twoją opinię, wyraź ją w komentarzu pod tekstem.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos