Wróć

Promocja została zakończona 8 stycznia 2019 r. Obecnie możesz przystąpić do tej akcji i zyskać 100 zł premii.

100 zł i dwuletnie zwolnienie z opłat dla nowych posiadaczy mBiznes konta Standard w mBanku

Publikacja:
100 zł i dwuletnie zwolnienie z opłat dla nowych posiadaczy mBiznes konta Standard w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Po drodze Należy założyć mBiznes konto Standard, wykonać przelew do ZUS i przeprowadzić min. jedną płatność kartą.
Wystartowała nowa edycja promocji z premią za otwarcie rachunku firmowego w mBanku. Jej warunki pozostają niezmienne. Nie zmieniła się także premia, która wciąż jest niezwykle atrakcyjna – za otwarcie mBiznes konta Standard bank przyznaje 100 zł premii gotówkowej oraz 2-letnie zwolnienie z podstawowych opłat.

Bieżąca edycja promocji potrwa do 8 stycznia 2019 r. Akcja niezmiennie skierowana jest do przedsiębiorców, których bank definiuje w sposób następujący:

osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe

Kolejnym warunkiem stawianym przedsiębiorcom, którzy chcieliby skorzystać z promocji, jest nieosiąganie przychodów z tytułu sprzedaży wyższych niż 10 mln zł.

Z uczestnictwa wyłączeni są również ci, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 29.10.2018 r. Wykluczenie nie obejmuje więc tych, którzy w tym dniu korzystali w mBanku np. z konta osobistego lub karty kredytowej. Osoby, które przed dniem 29 października zamknęły rachunek firmowy w mBanku także mogą skorzystać z opisywanej promocji.

Przedsiębiorco! Sprawdź, co możesz zyskać

Skupmy się teraz na tym, co konkretnie możesz zyskać w promocji. Po pierwsze, za samo otwarcie mBiznes konta Standard przysługuje Ci 24-miesięczne zwolnienie z następujących opłat:

  • za prowadzenie rachunku,
  • za korzystanie z karty debetowej,
  • za przelewy internetowe w złotych (bez limitu),
  • za korzystanie z bankomatów (własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK) i wpłatomatów (własnych i Euronetu).

2-letni okres zwolnienia liczony jest od momentu otwarcia konta firmowego. Po jego upływie zwolnienia opłaty będą pobierane zgodnie z obowiązującą wówczas tabelą opłat i prowizji.

To jednak nie koniec. Po spełnieniu dodatkowych, bardzo prostych warunków bank przyzna Ci 100 zł w formie przelewu na konto. Co zrobić, by otrzymać tę premię?

Wystarczy przelew i płatność

Zdobycie 100 zł na start nie powinno Ci sprawić najmniejszego problemu. Poniżej krótka lista wymaganych czynności:

  1. Otwórz mBiznes konto Standard. Wniosek o rachunek możesz złożyć za pośrednictwem tej strony promocji.
  2. W ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy:
    • wykonaj przelew do ZUS-u w kwocie nie mniejszej niż 250 zł,
    • dokonaj przynajmniej jednej płatności kartą do rachunku.

Jak widzisz, choć wymóg wnioskowania o kartę debetową nie został ujęty w regulaminie wprost, to bez niej nie będziesz w stanie spełnić wszystkich warunków uzyskania 100 zł premii. Inna sprawa, że przez 2 lata karta i tak nie będzie Cię kosztowała ani złotówki, więc nie musisz mieć obaw przed jej wyrobieniem. Przypominamy, że 2-letnie zwolnienie z opłat przysługuje każdemu nowemu posiadaczowi Biznes konta Standard niezależnie od spełnienia warunków z powyższej listy.

Kiedy otrzymasz premię?

100 zł wpłynie na Twoje konto firmowe najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania wszystkich wymaganych czynności.

W regulaminie promocji bank zaznaczył, że z tytułu przyznanej premii nie ciążą na nim żadne obowiązki podatkowe. Oznacza to, że jako przedsiębiorca musisz samodzielnie rozliczyć się z premii z fiskusem.

mBiznes konto Standard: darmowe przez 2 lata, a co potem?

Dzięki promocji nowo otwarty rachunek firmowy w mBanku przez 2 lata będzie dla Ciebie praktycznie darmowy. Warto jednak spojrzeć na mBiznes konto Standard w dłużej perspektywie i sprawdzić, jakie opłaty mogą Cię czekać po upływie 24-miesięcznego okresu zwolnienia.

Oczywiście trudno tutaj o 100% pewności; nie wiemy bowiem, jak będzie wówczas wyglądała taryfa opłat i prowizji. Mimo to sprawdźmy, jakie opłaty przewiduje ona aktualnie – pozwoli nam to w pewnym stopniu przewidzieć, z jakimi kosztami będziesz się musiał liczyć.

W aktualnej tabeli opłat i prowizji miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 9 zł. Co istotne, można jej uniknąć – wystarczy jeden przelewu do ZUS w danym miesiącu. Możliwa do uniknięcia jest także opłata 5 zł za kartę (dzięki płatnościom na łączną kwotę co najmniej 500 zł). Koszt przelewu internetowego na rachunek w innym banku to 1,50 zł, zaś zleconego w placówce – 10 zł.

Wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline są darmowe, zaś w przypadku maszyn Euronet pobierana jest prowizja 2%, min. 2 zł. Posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą również za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska) – pod warunkiem, że wypłacona kwota to co najmniej 100 zł (w przeciwnym razie prowizja wynosi 1,30 zł). W przypadku pozostałych bankomatów w Polsce koszt wypłaty to 3%, min. 5 zł.

Zyskaj 100 zł i oszczędzaj na opłatach przez 2 lata

Powtarzalność promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” dowodzi, że cieszy się ona sporym zainteresowaniem przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnego konta firmowego. Trudno się dziwić – w promocji zyskujesz nie tylko 100 zł za spełnienie banalnie prostych warunków, ale także dwuletnie zwolnienie z opłat. To ostatnie jest szczególnie istotne z punktu widzenia osób, którym zależy na nowoczesnym rachunku firmowym bez konieczności ponoszenia zbędnych kosztów.

Warto jednak pamiętać o tym, że posiadanie konta po 2 latach może się już wiązać z pewnymi opłatami. Dobra wiadomość jest taka, że ogromnej części z nich nadal będziemy mogli uniknąć po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Wystarczy jeden przelew do ZUS-u i przeciętna aktywność w korzystaniu z karty, by darmowe było chociażby prowadzenia konta i obsługa plastiku. Podsumowując, propozycja mBanku dla przedsiębiorców jest zdecydowanie godna rozważenia.

Załóż konto i zgarnij 100 zł premii

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos