300 zł do Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP

Publikacja:
300 zł do Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w bonach do Allegro.
Uczestnik Zaproszony przez bank klient PKO BP.
Po drodze Konieczne jest otrzymanie zaproszenia od PKO BP, zarejestrowanie się w akcji oraz aktywność w 3 miesiącach (wpływ wynagrodzenia na łączną kwotę min. 900 zł oraz wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł).
Najnowsza akcja PKO Banku Polskiego skierowana jest do wybranych klientów. Jeśli chcesz się przekonać, czy znalazłeś się w ich gronie, sprawdź swoje wiadomości w bankowości elektronicznej, a także e-mail i sms-y. Być może w którymś z tych miejsc czeka na Ciebie zaproszenie od banku. Im szybciej to uczynisz, tym lepiej, gdyż PKO BP przygotował ograniczoną liczbę bonusów, a o przyznaniu nagród decyduje kolejność zgłoszeń.

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR, takich jak przelew wynagrodzenia.

100, 200 lub nawet 300 zł premii

W tej promocji sam możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać tylko jeden bon na Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu, czy też powalczysz o wyższą premię - kolejne vouchery na kwotę 100 zł, realizując warunki aktywności także w maju i/lub w czerwcu 2023 r.

Do promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie - edycja Allegro 5" możesz przystąpić do 31 marca 2023 r. Zwracamy uwagę, że bank przygotował tylko 9500 nagród.

Jak zdobyć voucher(y) do Allegro

Sprawdź pocztę elektroniczną, wiadomości na smartfonie oraz w bankowości – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Jeśli tak jest w istocie, a promocja zyskała Twoje uznanie, wykonaj proste czynności.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. zarejestruj się w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli nagród). W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz zaakceptuj regulamin.

 • Krok 2

  W kwietniu i/lub maju i/lub czerwcu 2023 r.:

  • zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury lub renty na łączną kwotę min. 900 zł ORAZ
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę min 100 zł.
 • Informacja

  Upewnij się, że masz włączoną zgodę marketingową (sprawdź, jak wyrazić zgodę w serwisie iPKO) i nie odwołuj jej do dnia otrzymania nagrody.

 • Premia

  Nagrodę(y) otrzymasz na skrzynkę pocztową w serwisie internetowym iPKO najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Mission complete!

O tym warto wiedzieć

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest nieodwołanie wyrażonej zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Na dzień wypłaty nagrody powinieneś także posiadać aktywne konto osobiste, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia nie będą brane pod uwagę przelewy między rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne gotówki (w oddziałach i wpłatomatach), wpływy w ramach świadczenia 500+ ani przelewy pochodzące z kont należących do osób indywidualnych, które nie są rachunkami firmowymi, także w innych bankach.

W przypadku transakcji bezgotówkowych kartą bank będzie uwzględniał płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, dokonane tradycyjnie i zbliżeniowo, a także płatności zbliżeniowe telefonem.

Gdybyś nie wywiązał się z zadań nałożonych na Ciebie przez regulamin w jednym z miesięcy, to nie stracisz szansy na zdobycie bonusu za kolejny okres. Po prostu za dany miesiąc nie dostaniesz premii.

E-karty podarunkowe na Allegro będą ważne do 31 grudnia 2023 roku. Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z nagrody znajdziesz na specjalnej podstronie Allegro oraz w naszym tekście : "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

W przypadku gdy liczba uczestników uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula bonusów, o otrzymaniu nagrody zdecyduje kolejność zapisania się do promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Proste wymagania, atrakcyjna premia

Promocja dla zaproszonych klientów miała już kilka edycji. Tym razem nagroda wynosi 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Naszym zdaniem wymagania banku są realistyczne, można je zrealizować bez nadzwyczajnego zaangażowania. Największą przeszkodą w zdobyciu nagrody może się okazać brak zaproszenia do przystąpienia do tej akcji.

Jeśli znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kinga
Gość

mam Pytanie zarejestrowałam się dostałam e-mail ze biorę udział ale kiedy przyjdzie mi kod do Allegro ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kinga

W tej promocji trzeba otrzymać zaproszenie od banku, a następnie zapewnić wpływy wynagrodzenia i wykonać transakcje kartą. Dopiero wtedy otrzymasz bony do Allegro.

Odpowiedz

A
Arej
Gość

Czy przelew ze swojego konta firmowego (jednosobowa działalność gospodarcza) będzie traktowany jako wpływ z tytułu wynagrodzenia?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Arej

Sądząc po zapisach regulaminu dotyczących wpływu, taki przelew raczej nie zostanie uwzględniony. Definicja wpływu jest bowiem nastąpująca:

wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w miesiącu kwietniu, maju, czerwcu zawierających się w okresie promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego uczestnika promocji, świadczenia 500 plus, wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach banku;

Kluczowe jest sformułowanie, które pogrubiłem.

Odpowiedz

K
Kamila
Gość

Czy jeżeli wpływy będą z moje konto ale firmowego w ramach prowadzonej działności to również będzie brane pod uwagę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamila

Podobne pytanie zadał też Arej. Moim zdaniem taki przelew może nie zostać uznany przez bank, gdyż regulamin mówi, że

w promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego uczestnika promocji, świadczenia 500 plus, wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach banku;

Odpowiedz

K
Kamila
Gość
@Krzysztof Duliński

ani przelewy pochodzące z kont należących do osób indywidualnych, które nie są rachunkami firmowymi, także w innych bankach - po tym zdaniu można sądzić, że tak. Przelew będzie wychodził z rachunku firmowego nie indywidualnego. To zdanie wprowadza wątpliwość,

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamila

W przypadkach, gdy regulamin promocji jest zagmatwany, można go interpretować na różne sposoby, zawsze zalecam daleko posuniętą ostrożność i rozważenie, czy warto podejmować "wątpliwe" działania, a później walczyć z bankiem o swoje w procesie reklamacyjnym.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Niestety u mnie skrzynka jest pusta. Jaki jest klucz rozsyłania zaproszeń przez bank?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dawid

Tego niestety nikt nie wie. Analizując zaproszenia otrzymywane przez członków redakcji i sygnały od czytelników, staramy się wyłowić jakiś schemat działania banków odnośnie akcji dla zaproszonych klientów, ale brak konkretnych wniosków ?

Odpowiedz

K
Kamila
Gość
@Krzysztof Duliński

Panie Krzysztofie , a wpłacia na

poczcie na swój rachunek, w żabce, lub za pośrednictwem firm kurierskich ( nadanie paczki za pobraniem z uwzględnieniem wpłaty na swoje konto ) przejdzie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamila

Wpłaty na swój rachunek, w jakiejkolwiek formie, nie są dopuszczalne. Regulamin jednoznacznie mówi, że transakcja bezgotówkowa musi być zapłatą za towar lub usługę.

Odpowiedz

K
Kamila
Gość
@Krzysztof Duliński

Chodziło mi o to czy to może byś zakwalifikowane jako „wpływ wynagrodzenia” …

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia nie będą brane pod uwagę przelewy między rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne gotówki (w oddziałach i wpłatomatach), wpływy w ramach świadczenia 500+ ani przelewy pochodzące z kont należących do osób indywidualnych, które nie są rachunkami firmowymi, także w innych bankach.

Jesli dobrze rozumie:

przelew z DPD/ DHL ( za paczkę pobraniowa, lub wpłata na poczcie ) będzie realizowana z „ konta firmowego”

poza tym nie jest to przelew między rachunkami tego samego klienta, nie jest to wpłata własna w oddziale lub wpłatomacie banku, nie jest to 500+ ani przelew z konta indywidualnego…

ps. Przepraszam za „januszowanie”…taka moja natura …

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamila

Wydaje mi się to dość ryzykowne. Taki przelew może być zatytułowany, przykładowo, za paczkę pobraniową i system może wychwycić, że nie ma to nic wspólnego z "wynagrodzeniem" i tym samym nie zakwalifikować takiego wpływu do wymaganej puli.

Odpowiedz

K
Kamila
Gość
@Krzysztof Duliński

Hmm a wpłata na poczcie tam można wpisać dowolny tytuł ( w sensie podyktować pani )? Lub jest jakiś inny sposób na to?


po prostu głupio mi co miesiąc prosic o zmianę nr konta w kadrach dlatego szukam innego sposobu.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamila

Podtrzymuję opinię, że tego typu manewry są ryzykowne. Jeśli ktoś przekaże środki na Twoje konto z tytułem "wynagrodzenie" to w razie kontroli skarbowej trzeba się będzie wytłumaczyć, co było podstawą wypłaty (okazać umowę, udowodnić, że został zapłacony podatek i inne należności).

Odpowiedz