Wróć

40 zł za płatności Blikiem dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

Publikacja:
40 zł za płatności Blikiem dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 40 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient ING Banku Śląskiego.
Po drodze Wystarczy zarejestrować się w promocji i wykonać płatności Blikiem wskazane w regulaminie.
Wykonanie 2 lub 4 transakcji Blikiem oznacza otrzymanie nagrody w wysokości 20 lub 40 zł. Tak proste warunki zdobycia bonusu proponuje swoim klientom ING Bank Śląski. Niestety jest to akcja tylko dla zaproszonych.

Wiele razy już pokazywaliśmy, że pośpiech w korzystaniu ze wszystkich nowinek udostępnianych przez banki nie zawsze jest opłacalny. Bywa bowiem tak, że po pewnym czasie instytucje finansowe zapraszają do ich przetestowania i oferują za to bonus. Wiele wskazuje na to, że na taki ruch zdecydował się właśnie ING Bank Śląski, który wysłał do wybranych klientów zaproszenie do udziału w trwającej do 31 marca 2022 r. akcji „Przepis na 40 zł z Blikiem”.

Uczestnictwo w promocji

ING Bank Śląski nie sprecyzował w regulaminie wspomnianej promocji, według jakich kryteriów dobiera jej uczestników. Można sądzić, że zaproszenie do udziału w niej znajdą w wiadomościach w Moim ING osoby, które dotąd nie korzystały z Blika.

Jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego i nie używasz Blika, może jesteś w gronie zaproszonych. Warto sprawdzić.

Co zrobić, by zgarnąć premię?

Wysokość premii zależy od Twojej aktywności, przy czym od razu zaznaczamy, że bank nie wymaga niczego nadzwyczajnego:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2022 r. zapisz się do udziału w promocji, korzystając z formularza dostępnego w wiadomości w Moim ING, i zaakceptuj regulamin akcji.

 • Krok 2

  W ciągu 7 dni od daty zapisania się do promocji wyraź zgodę na weryfikację behawioralną, o ile dotąd jej nie wyraziłeś.

 • Krok 3

  Do 15 kwietnia 2022 r.:

  • wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych. Każda z nich musi być na kwotę min. 5 zł. Nie zostaną uwzględnione transakcje w sklepach stacjonarnych, płatności anulowane oraz wypłata gotówki i/lub
  • dokonaj min. 2 przelewów na telefon Blik do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu) na kwotę min. 5 zł każdy.
 • Informacja

  Jeśli zrealizujesz jeden z powyższych warunków, bank wypłaci Ci 20 zł, ale spełnienie ich obu da Ci podwójną nagrodę, czyli 40 zł.

 • Premia

  Premia zostanie wypłacona do 29 kwietnia 2022 r. na Twoje konto osobiste powiązane z Blikiem.

Mission complete!

Rozliczeniem z urzędem skarbowym nie musisz się martwić, bank zrobi to za Ciebie.

Skorzystaj z Blika, zdobądź nagrodę

Pochwalamy myśl, by za pomocą premii zachęcać do korzystania z wszelkich udogodnień, jakie oferuje nowoczesna bankowość. Dla wielu osób może to być ważny czynnik mobilizujący. Jeśli więc nie korzystałeś dotąd z Blika, a znalazłeś się wśród zaproszonych przez bank do udziału w opisywanej akcji, to zachęcamy Cię, byś wziął w niej udział i przekonał się, że Blik to usługa przydatna dla każdego.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos