Telefon Samsung Galaxy A15 + 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach (300 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Publikacja:
Telefon Samsung Galaxy A15 + 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach (300 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Telefon Samsung Galaxy A15 + 24 000 punktów (300 zł) w Bezcennych Chwilach + zwolnienie z opłat za kartę przez 12 miesięcy.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej banku Citi Handlowy, czyli osoba, która od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadała w tym banku głównej karty kredytowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Bank Citi Handlowy znany jest z aktywnego promowania karty kredytowej Citi Simplicity oraz hojnego nagradzania jej nowych posiadaczy różnorodnymi nagrodami. Tym razem za sięgnięcie po tę "kredytówkę" można zdobyć telefon Samsung Galaxy A15 o wartości 599 zł oraz 24 000 punktów, stanowiących równowartość 300 zł, w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja „Przywitaj wiosnę z kartą kredytową Citibank”

Organizatorem promocji jest Citibank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 18 czerwca 2024 r. lub do momentu zawarcia 250 umów o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity w ramach opisywanej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest telefon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128 GB, którego wartość w regulaminie promocji określono na 599 zł. Urządzenie jest w kolorze czarnym i nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej.

Ponadto można zgarnąć 24 000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Samo podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity i jej aktywowanie oznacza zwolnienie z opłaty rocznej za jej wydanie i obsługę przez okres 12 miesięcy, licząc od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę.

Czy możesz skorzystać?

O zdobycie nagrody mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Z oferty tradycyjnie wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Od wyniku weryfikacji zależy, czy bank zdecyduje się na podpisanie umowy o "kredytówkę", a jeśli tak, to jaki przyzna limit.

Każda decyzja podejmowana jest indywidualnie, ale istnieją ogólne wytyczne. Otóż, od osób fizycznych bank wymaga zatrudnienia w obecnym miejscu pracy od przynajmniej 3 miesięcy i dochodów na poziomie min. 1200 zł. Natomiast przedsiębiorcy muszą się wykazać istnieniem firmy od co najmniej 2 lat i dochodami min. 2500 zł.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia telefonu Samsung Galaxy A15 w Citibanku
 • Krok 1. Do 18 czerwca 2024 r. zawnioskuj o kartę kredytową Citi Simplicity .

  Do 18 czerwca 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie promocyjnych wniosków) zawnioskuj o kartę kredytową Citi Simplicity z oferty Citibanku.

 • Krok 2. Wypełnij warunki wstępne

  Przed zawarciem umowy o kartę kredytową Citi Simplicity:

  • w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty potwierdzające deklarowane przez Ciebie dochody (dokładne informacje o wymaganiach banku znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji);
  • wyraź zgodę na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w zakresie niezbędnym do jej przekazania.
 • Krok 3. Podpisz umowę z bankiem i aktywuj kartę

  Zawrzyj z bankiem Citi Handlowy umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 4. Przystąp do programu Bezcenne Chwile

  Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przystąp do programu Bezcenne Chwile.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty przez 3 miesiące

  W każdym z trzech miesięcy następujących po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, wykonaj nią przynajmniej 10 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Bank nie będzie honorował tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z hazardem, przekazami pieniężnymi) oraz wypłat i przelewów z rachunku karty.

 • Premia. Odbierz telefon Samsung Galaxy A15

  Telefon otrzymasz wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jego przyznania Twoja karta kredytowa będzie nadal aktywna. O tym, że zasłużyłeś na nagrodę, bank powiadomi Cię w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki regulaminu.

  Smartfon będzie wysłany na podany przez Ciebie adres korespondencyjny w terminie do 45 dni kalendarzowych, licząc od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody.

  Urządzenie nie podlega opodatkowaniu; w związku z jego otrzymaniem nie trzeba wykonywać żadnych czynności wobec urzędu skarbowego.

 • Krok 6. Płać kartą od 4. do 12. miesiąca po podpisaniu umowy

  Od 4. do 12. miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj w każdym miesiącu transakcje kartą na min. 200 zł.

  Za płatności zrealizowane od 4. do 6. miesiąca otrzymasz 8 000 punktów (równowartość 100 zł) w Bezcennych Chwilach, z kolei za transakcje od 7. do 12. miesiąca bank przyzna Ci 16 000 punktów (równowartość 200 zł).

 • Premia. Odbierz 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach

  O przyznaniu punktów w Bezcennych Chwilach Citibank poinformuje Cię poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

  8000 punktów i 16 000 punktów zasili Twój rachunek w programie w ciągu 30 dni od wysłania wspomnianej wiadomości. Punkty będą ważne 9 miesięcy.

Mission complete!

Dla uniknięcia niejasności, ramy czasowe aktywności przedstawimy na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową Citi Simplicity podpisałeś w kwietniu. Wówczas do Bezcennych Chwil musisz przystąpić do końca maja, wymagane 10 transakcji zrealizować w maju, czerwcu i lipcu, a powiadomienie o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca sierpnia. Od dnia przesłania wiadomości będzie biegł 45-dniowy termin na dostarczenie telefonu na wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli w sierpniu, wrześniu i październiku wydasz "kredytówką" po min. 200 zł, to zasłużysz na 8000 punktów w Bezcennych Chwilach. Zrealizowanie tego warunku także  listopadzie i grudniu 2024 r. oraz w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2025 r., przyniesie Ci kolejne 16 000 punktów. Bonusowe punkty otrzymasz po okresie wymaganej aktywności.

Karta kredytowa objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wiolka
Gość

Citi to bardzo praktyczny bank - tu telefon, w innej akcji vouchery na ciuchy z Vistuli, kiedyś były bony do Douglasa a przed rokiem rozdawali walizki. Może doczekamy czasów, że będzie jakieś wypasione żelazko albo odkurzacz... Macie jakieś praktyczne podpowiedzi

Odpowiedz

D
Daniello
Gość
@Wiolka

Pole do popisu jest olbrzymie. BNP Paribas rozdawał kiedyś klocki Lego, w którymś banku były zegarki Garmin, a w PKO BP karty podarunkowe Xbox. Nie kojarzę, by ktoś rozdawał za ROR czy kredytówkę meble albo jakieś smakołyki.

Odpowiedz