Nawet 32 000 punktów (400 zł) w Bezcennych Chwilach dla klientów BNP Paribas

Publikacja:
Nawet 32 000 punktów (400 zł) w Bezcennych Chwilach dla klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 2 x 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach, równowartość 2 x 200 zł.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank BNP Paribas od niedawna jest w gronie partnerów programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile i stara się przekonać do uczestnictwa w nim swoich klientów. Kolejna promocja to szansa na zdobycie w prosty sposób nawet 32 000 punktów, które stanowią równowartość 400 zł.

Promocja „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Organizatorem akcji jest organizacja płatnicza Mastercard, BNP Paribas ma status jej partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 marca 2024 r. lub do momentu rozdania 10 000 nagród po 16 000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 2 x 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli równowartość 2 x 200 zł. Warunkiem zdobycia takiego bonusu jest spełnienie warunków regulaminu przy pomocy 2 kart, np. debetowej i kredytowej.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające kartę płatniczą z logo Mastercard wydaną przez Bank BNP Paribas, w tym wirtualną kartę kredytową do Limitu od Nowa, które przed 15 stycznia 2024 r. nie uczestniczyły w Bezcennych Chwilach z kartą tego banku.

Uwaga: w programie Bezcenne Chwile nie uczestniczą dodatkowe "kredytówki" oraz karty debetowe do rachunków walutowych w EUR.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: jeśli nie współpracujesz jeszcze z BNP Paribas, to jesteś w szczególnie dobrej sytuacji, gdyż możesz zdobyć także bonus w promocji powitalnej dla nowych posiadaczy rachunku osobistego i/lub karty kredytowej. Spójrz na aktualnie trwające akcje promocyjne.

Droga do 32 000 punktów dla klientów Banku BNP Paribas
 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie i/lub sięgnij po kartę kredytową BNP Paribas

  Do 31 marca 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) skorzystaj z jednego (lub kilku) produktów Banku BNP Paribas, np. załóż Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i/lub sięgnij po kartę kredytową.

  Jeśli jesteś już klientem tego banku, pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Do 31 marca 2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę.

  Do 31 marca 2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę (lub karty) z logo Mastercard z oferty banku BNP Paribas.

  Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, na infolinii albo w oddziale banku. Przydatne wskazówki znajdziesz na specjalnej stronie internetowej.

  Jeśli uczestniczysz już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, Twoje działania ograniczą się do zarejestrowania w programie karty (lub kart) z oferty BNP Paribas.

 • Krok 3. Wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  W ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia uruchomienia Twojego profilu w Bezcennych Chwilach (potrwa to maksymalnie 14 dni roboczych od daty przystąpienia do programu) i zarejestrowania w nich karty BNP Paribas lub dokonania samej tylko rejestracji karty (jeśli uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku) wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Regulamin pozwala na zdobycie maksymalnie 2 nagród po 16 000 punktów, pod warunkiem spełnienia powyższych warunków dla każdej z kart osobno (np. dla "debetówki" i "kredytówki").

  Transakcje możesz realizować w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Tak jak w wielu akcjach promocyjnych, niedozwolone są transakcje związane z hazardem, przekazami pieniężnymi, zakupem kart podarunkowych, opłacaniem składek ubezpieczeniowych czy podatków a także doładowanie portfeli elektronicznych (w tym SkyCash) oraz wypłaty z bankomatów. W regulaminie zamieszczone są kody MCC "zakazanych" miejsc.

 • Premia. Odbierz punkty w programie Bezcenne Chwile

  Bonus, czyli maksymalnie 2 x 16 000 punktów, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty spełnienia wszystkich wymagań regulaminu.

  Zdobyte przez Ciebie punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania. W tym czasie powinieneś je wymienić na nagrody z katalogu programu, gdyż potem bezpowrotnie przepadną.

  Tego typu nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się więc rozliczać z premii przed fiskusem.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”
 • Informacja o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos