6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

Publikacja:
6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 6800 punktów Programu Priceless Specials, co stanowi równowartość 100 zł
Uczestnik Osoba posiadająca kartę płatniczą Alior Banku z logo Mastercard, która nie była dotąd zarejestrowana w programie Priceless Specials.
Po drodze Wymagane jest wykonanie w ciągu 30 dni od "podpięcia" karty płatniczej do Priceless Specials 5 transakcji bezgotówkowych.
Zarejestruj swoją kartę z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank w programie lojalnościowym Priceless Specials, wykonaj nią 5 transakcji bezgotówkowych, a otrzymasz 6800 punktów powitalnych. Będziesz mógł je wymienić na dowolną nagrodę z katalogu programu, np. na voucher o wartości 100 zł na zakupy u jednego z partnerów programu.

Przedstawiamy kolejną akcję związaną z popularyzowaniem programu lojalnościowego Priceless Specials. Warto odnotować, że Alior Bank podwoił, w stosunku do poprzedniej edycji, wysokość nagrody, nie zmieniając przy tym wymagań. Promocja potrwa do 13 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Tym razem nagrodę otrzyma jedynie 4600 osób.

Kto może otrzymać premię?

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa promocja Konta Jakże Osobistego, w której można zdobyć 200 zł w gotówce i dostęp do innych bonusów oraz ciekawa akcja dotycząca karty kredytowej Mastercard TU i TAM, dzięki której można odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za transakcje w walutach obcych.

Tylko pierwsza rejestracja

Możliwość zdobycia punktów dotyczy tylko kart, które nie były dotąd zarejestrowane w programie Priceless Specials. Kombinacja „wyrejestruję swoją kartę i podepnę ją ponownie za dzień lub dwa” nie przejdzie.

Bardzo proste obowiązki

Twoje zadania w ramach tej akcji sprowadzają się do wykonania tylko dwóch działań:

Start
  • Krok 1

    Do 13 listopada 2019 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard poprzez stronę banku w programie Priceless Specials, wyrażając zgodę na udział w nim i akceptując jego regulamin. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

  • Krok 2

    W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia karty do Priceless Specials dokonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

  • Premia

    Nagroda, czyli 6800 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Priceless Specials do 5 dni od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Mission complete!

Przydatne informacje

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne tylko przez 1 miesiąc od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials.

Przyznane Ci punkty można przeliczyć na ok. 100 zł, ale nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest możliwość, więc korzystaj

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których po prostu trzeba wziąć udział, o ile spełnia się podstawowy warunek – posiada się kartę od Alior Banku, która nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials. “Podpięcie” do niego "plastiku” sprowadza się do kliknięcia “Włącz” w szczegółach karty w bankowości elektronicznej, a wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” to przecież żaden problem. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, choćby dzieląc zakupy na kilka transakcji. Czy kiedyś zarobiłeś już w tak prosty sposób 100 zł?

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(27)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Anonim
Gość

Czy karta do konta firmowego przejdzie ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Anonim

Karta musi być wydana dla osoby fizycznej, do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Takim mianem określane są konta osobiste, zatem obawiamy się, że karta do rachunku firmowego nie będzie tu uwzględniana.

Odpowiedz

H
Hendryk Rivia
Gość

Co do tych terminów to różnie z tym bywa. U mnie sms o rejestracji do programu przyszedł dzisiaj, natomiast jak się na stronie loguję to transakcje mam widoczne od 16 października i teraz nie wiem czy robić kolejne 5 transakcji czy już nie bo spełniłem warunek. Rozumiem, że jak bym punktów do piątku nie dostał to trzeba reklamować?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Hendryk Rivia

Dla pewności lepiej zrobić kolejne 5 transakcji, nawet płacąc za coś drobnego. Wtedy będzie pewność, że spełniliśmy warunki w każdy możliwy sposób :)

Odpowiedz

H
Hendryk Rivia
Gość
@najlepszekonto.pl

Dzisiaj przyszły punkty. Więc liczy się moment w którym możemy się logować do programu, a nie data otrzymania smsa:)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Hendryk Rivia

Dzięki za informację! :)

Odpowiedz

R
Robin560
Gość

czy karta z kantoru aliora też zadziała?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Robin560

Nie, regulamin mówi, że ma to być karta Mastercard Debit wydana do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku

Odpowiedz

L
Lubiś
Gość

Witam;
W moilm przypadku po spełnieniu warunków tejże promocji moje konto zasiliło 3400 pkt zamiast 6800. Po rozmowie z Mastercard konsultant napisał w moim imieniu jakąś reklamacje i stwierdził że w ciągu "kliku dni" (nie potrafił podać ilu) dodatkowe 3400 punktów zostanie dopisane do mojego konta. Podobno system mógł wadliwie zaciągnąć punkty z poprzedniej promocji (których ponoć wcześniej było 3400 a nie 6800) Jest to dla mnie dziwne tym bardziej że te punkty powitalne mają swój okres ważności. Czy ktoś z was miał podobny przypadek? Dzięki za pomoc

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Lubiś

W tym przypadku konsultant prawdopodobnie nie mijał się z prawdą. Rzeczywiście, była wcześniej promocja 3400 pkt, opisywaliśmy ją w lipcu: https://www.najlepszekonto.pl/punkty-powitalne-3400-mastercard-priceless-specials-alior-bank - ta akcja miała trwać do końca listopada 2019, lub do wyczerpania puli 6000 nagród. Tak się ponoć stało 25 września. Pytanie, czy wraz ze starem nowej edycji już kolejnego dnia, czyli 26 września, zdołali dostosować swoje systemy informatyczne. Wszystko wskazuje, że nie.

Kluczowa sprawa - czy otrzymałeś już zaległe 3400 pkt na swoje konto? Jaki jest ich termin ważności w systemie?

Odpowiedz

D
Don Q.
Gość
@najlepszekonto.pl

„Jaki jest ich termin ważności w systemie?”— ponoć tym nie warto się sugerować, ja widzę ważność do lutego 2020, ale bezpieczniej kierować się zapisem regulaminu: „Nagroda będzie ważna przez okres 1 (słownie: jednego) miesiąca od dnia przyznania Nagrody”.

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość

Na dodatek do mojego poprzedniego posta dodam, iż po dokładnym przeglądnięciu zakładki "historia ofert" po zalogowaniu się do priceless special zobaczyłem, iż w "Opisie korekt" jest komunikat "Premia za wysoki poziom satysfakcji" a w powód korekty jest zawarta informacja :"Punkty Powitalne od Priceless Specials" i oczywiście przypisane jest do tego 3400 punktów. Po prostu ręce opadają. Nie chodzi mi o 50 zł ale o zasady na które zgadzamy się w momencie braniu udziału w niniejszej promocji

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Zbigniew

Szanujemy Twoje zasady, mamy podobne. Ja reklamuję każdą sytuację, nawet, gdy chodzi o głupie 20 groszy, czy dziwnie wysoki spread przy przewalutowaniu.

Ale nie o tym - tak, jak odpowiadałem @Lubiś - wiele wskazuje, na źle ustawiony system informatyczny po zakończeniu poprzedniej bliźniaczo podobnej akcji, gdzie do zgarnięcia było 3400 pkt. Mam pewne podejrzenia, że pula w tamtej akcji wcale się nie rozeszła, tylko stwierdzili, że warto podbić stawkę.

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość

Witam;
Wszystkie warunki promocji zostały przeze mnie spełnione w dniu 02.10.2019. W dniu 05.10.2019 (na pewno po godzinie 12.00 - bo sprawdzałem non stop) do mojego konta priceless special zostało przypisane 3400 punktów. Co się dzieje? Czy ktoś miał podobny przypadek? Przecież w regulaminie jak i na najlepszekonto.pl nie było mowy o tym, iż bonusowe punkty zostaną np. przypisane w 2 transzach, lub zostaną przyznane np. w połowie (?). Oczywiście warunki promocji były przeze mnie konsultowane z 5 razy zarówno pod infolinią alior banku jak i mastercard (infolinia dedykowana pod program priceless special). Co ciekawe poprzednio dzwoniąc pod numer infolinii mastercard (obsługującej program priceless special) była podawana informacja, iż infolinia działa 24h przez 7 dni w tygodniu. Dzwoniąc dziś (sobota godzina 23.30) automat oznajmia, iż infolinia jest dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach do 22. Oznacza to, iż na jakąkolwiek informacje musiałbym czekać do poniedziałkowego poranka. Czy naprawdę cały system bankowy w Polsce działa na takiej zasadzie? Że jeżeli większa ilość ludzi zainteresowała się programem to nagle brakuje ludzi do obsługi infolinii. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Zbigniew

Wygląda to na błąd po stronie Mastercarda, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z nim.

Odpowiedz

W
warius
Gość

Limit dotyczy rejestracji karty w programie Priceless czy osób, które spełnia warunki płatności?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@warius

Limit dotyczy dostępnych w promocji nagród, których jest 4600. Innymi słowy nagrodzonych zostanie max. 4600 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki otrzymania punktów powitanych (rejestracja karty + 5 transakcji).

Odpowiedz

D
Derek
Gość

Czy można zarejestrować kartę TMUB? W końcu to też Alior.

Odpowiedz

J
Jola
Gość
@Derek

Obstawiam że z kartą TMUB nie przejdzie. Ze strony MPS wynika, że dla Mastecarda to dwa różne banki z własnymi kartami.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Jola

Tak, masz rację. Dla Mastercarda T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Bank to zupełnie odrębne podmioty, każdy ma swoje akcje promocyjne.

Odpowiedz

O
OLAF
Gość

Czy sms od aliora o treści: "Dziekujemy za zapisanie sie do programu Priceless Specials. Zyczymy udanych zakupow z karta i szybkiego zdobywania nagrod. Katalog nagrod na stronie programu" jest rownoznaczny z możliwością wystartowania przeze mnie z 5 transakcjami kartą? Dodam ze po otrzymaniu tego smsa nadal nie moge zalogowac sie na konto z punktami. Po wpisaniu numeru karty mam informacje ze karta nie moze zostac zweryfikowana

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@OLAF

Wg informacji uzyskanych w Mastercard, moment otrzymania takiego sms-a (powinno to nastąpić w ciągu ok. 10 dni roboczych od momentu wydania w bankowości elektronicznej dyspozycji przyłączenia karty do programu) oznacza, że karta została zarejestrowana w programie i można nią już wykonywać operacje. Od dnia otrzymania sms-a biegnie czas na wykonanie transakcji.
Jeśli nie możesz możesz zalogować się do programu numerem karty, to być może system wciąż "przetwarza" informacje o Twojej karcie. W takiej sytuacji sugerujemy odczekać 2-3 dni i ponowić próbę zalogowania się. Jeśli nadal nie będzie to możliwe, to wskazany jest kontakt z biurem obsługi programu Priceless Specials (znajduje się pod koniec regulaminu) i wyjaśnienie sprawy.
Wykonywanie transakcji w sytuacji, gdy system nie "rozpoznaje karty" jest ryzykowne, prawdopodobnie do Twojej karty nie zostałaby przypisana informacja o wykonaniu transakcji

Odpowiedz

O
OLAF
Gość
@najlepszekonto.pl

Nie jestem przekonany o tym, że ten sms oznacza to, że karta została zarejestrowana w programie i można nią już wykonywać operacje, bowiem sms ten przyszedł po 10 godzinach od włączenia w bankowości internetowej Alior Banku programu Mastercard Priceless Special (gdzie mają na to wyznaczony okres do 10 dni roboczych). Poza tym gdyby tak było to mógłbym od razu zalogować się do programu , a nie mogę. Myśle, że sms rozpoczynający możliwość startu z płatnościami przyjdzie od Mastercard a nie od Aliora - przynajmniej tak zrozumiałem Pana z Infolinii z programu Priceless Specials.Może ktoś to potwierdzić? z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@OLAF

Jak pisaliśmy, brak możliwości zalogowania się numerem karty może oznaczać, że system nadal nie "widzi" Twojej karty i nie będzie w stanie powiązać z nią operacji "plastikiem".
Pracownik Mastercard wyraźnie nam powiedział, że wykonywanie operacji w sytuacji, gdy nie można się zalogować do programu jest ryzykowne. Najlepiej poczekać, aż będzie możliwe zalogowanie się numerem karty, a gdyby czas ten się wydłużał, to skontaktować się - jak sugerowaliśmy wcześniej - z biurem obsługi programu Priceless Specials.

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@OLAF

wprawdzie nie w tej promocji, ale w sierpniu uruchamiałam priceless specials w Aliorze i smsa dostałam niemal od razu; z zalogowaniem się musiałam jednak chwilę poczekać, z 2-3 dni (tyle chyba standardowo trwa przekazywanie info między bankiem a priceless specials, bo w citi miałam podobnie, tam chyba nawet dłużej czekałam na możliwość zalogowania); nie mniej jednak jak sprawdzałam transakcje to 16.08 dostałam smsa z banku i 16.08 mam naliczone pierwsze punkty; z samym logowaniem też był niezły numer, bo po wpisaniu nr karty prosiło o datę urodzenia, a jej format jest dość nietypowy, bo miesiąc/dzień/rok - ostatecznie jednak się udało ;)

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość

Co to znaczy "W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia...."? Czy owo "podpięcie" to włączenie oferty w bankowości internetowej Alior Banku, czy czas po uruchomieniu i informacji zwrotnej od Mastercard. Jeżeli to drugie to czy zostane o tym poinformowany smsem, jeżeli podczas uruchamiania Priceless Specials zaznaczyłem smsową weryfikację?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Zbigniew

Czas na wykonanie 5 transakcji liczony jest od chwili, gdy karta jest "widoczna" w systemie programu Mastercard Priceless Specials. Dzieje się to po ok. 10 dniach roboczych od chwili wydania takiej dyspozycji w bankowości elektronicznej banku.

Przeanalizujmy to na przykładzie: 1 października logujesz się do bankowości elektronicznej i wydajesz dyspozycję przystąpienia ze swoja kartą do programu Priceless Specials. Po ok. 10 dniach roboczych powinieneś dostać informację sms-ową, że karta jest już "aktywna" w programie i od dnia otrzymania sms-a biegnie termin 30 dni na wykonanie transakcji

Odpowiedz