Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

6800 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty debetowej Getin Banku

22 komentarze / opinie
6800 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty debetowej Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 6800 punktów, czyli równowartość 100 zł.
Uczestnik Posiadacz karty debetowej Getin Banku, który nie zarejestrował jej wcześniej w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest zarejestrowanie karty debetowej Getin Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wykonanie przy jej użyciu min. 3 transakcji na łączną kwotę przynajmniej 300 zł.
Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś karty debetowej od Getin Banku w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, to Mastercard przygotował dla Ciebie niespodziankę – proponuje 6800 punktów na start (równowartość 100 zł) za nadrobienie tej zaległości. Warunkiem jest też wykonanie kilku transakcji „debetówką”.

Co pewien czas informujemy o akcjach dotyczących programu Mastercard Bezcenne Chwile, w których klienci konkretnego banku mogą otrzymać punkty powitalne, jeśli zarejestrują swój „plastik” z logo wspomnianej organizacji w Bezcennych Chwilach. Na ogół do zdobycia jest 3400 punktów, ale posiadaczom kart debetowych Getin Banku Mastercard oferuje dwa razy więcej, czyli 6800 punktów. Stanowią one równowartość 100 zł, jeśli wymienisz je np. na vouchery u partnerów programu.

Promocja, której organizatorem jest Mastercard, obowiązuje do 31 marca 2021 r. Musisz mieć jednak świadomość, że nagrodę otrzyma tylko 4200 osób.

Dla kogo punkty?

Z oferty skorzystają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych. Powitalne punkty mogą otrzymać tylko Ci posiadacze karty debetowej Mastercard wydanej przez Getin Bank, którzy jeszcze nie zarejestrowali jej w Bezcennych Chwilach. Promocja nie obejmuje kart wirtualnych ani biznesowych.

Uspokajamy – nie ma znaczenia, czy wcześniej rejestrowałeś w programie kartę innego banku. W promocji można śmiało przypisać kartę do już istniejącego konta uczestnika.

Nie posiadasz jeszcze karty debetowej w Getin Banku? Możesz założyć chociażby Konto Proste Zasady z premią 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia:

Jak zdobyć 100 zł?

Do zdobycia nagrody potrzebujesz dosłownie chwili spędzonej przed komputerem oraz kilku płatności kartą:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zarejestruj swoją kartę debetową Getin Banku na stronie programu.

  Koniecznie wyraź zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych informacji marketingowych dla co najmniej jednego kanału komunikacji!

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni – licząc od momentu rejestracji karty lub od dnia przystąpienia do programu, jeśli jesteś jego nowym użytkownikiem – wykonaj przynajmniej 3 transakcje zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia

  Jeśli zadziałasz wystarczająco szybko, 6800 punktów zostanie dopisanych na Twoim koncie w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Mission complete!

Ważne!

Organizator uzna transakcje bezgotówkowe kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną zaliczone transakcje zwrócone oraz dotyczące

operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi

Zwróć też uwagę na ograniczenie związane z określonymi kodami MCC. Wykluczone są m.in. internetowe przekazy pieniężne oraz doładowania wirtualnych portfeli.

Otrzymane punkty będą ważne tylko przez 2 miesiące od ich naliczenia. Po tym terminie znikną z Twojego konta w Bezcennych Chwilach i nie będziesz miał możliwości ich odzyskania.

Bonus możesz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu. Najprościej powiedzieć, że 6800 punktów wystarczy na voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD czy na stacjach paliw Circle K.

Jeśli posiadasz kilka kart debetowych Getin Banku i kusi Cię, by odebrać powitalny bonus za każdą z nich, to niestety nic z tego – każdy uczestnik ma prawo do wyłącznie jednej nagrody.

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, z których nie wypada rezygnować. Szybka rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile oraz zwykłe korzystanie z niej podczas zakupów (min. 3 transakcje na łączną kwotę co najmniej 300 zł) przyniesie Ci całkiem solidną korzyść. Później, płacąc „plastikiem” w sklepach, będziesz zbierał punkty wymienne na kolejne nagrody z katalogu.

To nasza opinia. Decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(22)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Andrzej Piotr
Gość

Udało mi się dodać kartę Idea Banku do tego programu. System widzi ją jako kartę Getin Banku, zbieram pkt, lecz nie dodało mi na start 6800....czy to ok ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Andrzej Piotr

Doszły nas słuchy, że w podobnych przypadkach punkty były przyznawane, ale najwidoczniej Mastercard zorientował się w pomyłce, skoro Ty nie otrzymałeś bonusu.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Andrzej Piotr

Nadal nie ma bonusowych punktów?

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość
@Krystian

Nadal brak

Odpowiedz

N
Nowicjusz
Gość

Czy są jakieś sklepy, które mają "niewłaściwe" kody MCC i nalęzy ich unikać, bo inaczej strace premię?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Nowicjusz

Wykaz wykluczonych kodów (z regulaminu):

4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)

Kwestia MCC bywa niezłą pułapką, ale spokojnie – "standardowe" zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych zostaną uznane.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Klikam zarejestruj na głównej stronie, ale jak dodaję kartę i maila to mam komunikat, ze taki mail już istnieje w systemie... jaka mam dodać kartę do swojego konta? ps. mam już inne karty zarejestrowane i to na tego samego maila (nie pamiętam jak to zrobiłem)

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Piotr

Jeśli masz już konto w Bezcennych Chwilach, na stronie głównej zamiast Zarejestruj się wybierz Zaloguj się. Po zalogowaniu dodaj kartę (Moje konto -> Moje karty -> Dodaj nową kartę).

Odpowiedz

W
Waldek W
Gość

Mam w Getinie visę, mogę też zamówić Mastercarda? Jaki będzie koszt?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Waldek W

Możesz. Dla przykładu, do Konta Proste Zasady bank może bezpłatnie wydać nawet 4 karty debetowe, dopiero za 5. i każdą kolejną trzeba zapłacić 5 zł. Wniosek o kolejną kartę można złożyć w bankowości internetowej, gdzie należy wskazać, że chcemy kartę Mastercard.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

czym się różni rejestracja od przystapienia do programu (krok 2)? czy obojętnie czy się zarejestrowałam czy przystąpiłam muszę wykonać transakcje na 300 zł?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Ania

Różnica polega jedynie na tym, że przystąpienie dotyczy nowych użytkowników programu Bezcenne Chwile. Jeśli już masz konto w programie, wystarczy dopisać do niego kartę od Getin Banku (rejestracja karty).

Tak, w obu przypadkach wykonanie transakcji jest warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Czy trzeba zakładać nowe konto, czy można zarejestrować posiadaną od 2 lat kartę?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Adam

Jeśli jest to aktywna karta debetowa Getin Banku, której wcześniej nie rejestrowałeś w Bezcennych Chwilach, to możesz ją dodać.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Michał Radzimiński

U mnie inna sytuacja bo mam już zarejestrowaną kartę Getin Bank w Priceless. Myślę żeby ją usunąć z programu przez zamknięcie konta Priceless. Myślisz, że gdy potem wyrobię nową kartę Getin Bank i ją zarejestruje to punkty wpadną?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Michał

Nowa karta = nowy nr karty, więc powinno przejść. Właściwie to zamykanie konta na Bezcennych Chwilach nawet nie byłoby tu konieczne. Regulamin dopuszcza bowiem sytuację, w której uczestnik ma zarejestrowanych na swoim koncie więcej niż jedną kartę debetową od Getin Banku – z zastrzeżeniem, że bonus przysługuje tylko za jedną kartę dodaną w czasie trwania promocji.

Podsumowując, wystarczyłoby zawnioskować w banku o nową kartę debetową i zarejestrować ją w programie. Obecną kartę można stamtąd usunąć lub nie, w kontekście prawa do bonusu nie powinno to robić różnicy.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Michał Radzimiński

Czy w Getinie po zastrzeżeniu karty wysyłają od razu nową?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Jeśli wierzyć informacjom na stronie, w przypadku zastrzeżenia karty o nową trzeba zawnioskować, chociażby w bankowości internetowej.

Odpowiedz

F
flowww
Gość

w sumie taka sama nagroda jak za rejestracje karty kredytowej getinu a warunki łatwiejsze, ciekawe

Odpowiedz

G
Gregor
Gość

Czyli zasilenie Revoluta tu nie przejdzie?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Gregor

Obawiam się, że taka operacja mieści się we wszelkich doładowaniach portfeli cyfrowych/wirtualnych, a te niestety są wykluczone.

Odpowiedz

G
Gregor
Gość
@Michał Radzimiński

Szkoda, dzięki. I tak chyba spróbuję, bo konto w Getinie mam od niedawna i właśnie czekałem na okazję do otrzymania czegoś za dodanie karty do BC.

Odpowiedz