Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

100 zł dla smakoszy za założenie Konta Jakie Chcę w Santanderze (+ 200 zł za wpływ wynagrodzenia i 100 zł dla studentów)

10 komentarzy / opinii
100 zł dla smakoszy za założenie Konta Jakie Chcę w Santanderze (+ 200 zł za wpływ wynagrodzenia i 100 zł dla studentów)
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w postaci vouchera do wykorzystania na Pyszne.pl.
Po drodze Wystarczyć założyć Konto Jakie Chcę wraz z usługami online i kartą debetową.
Otwórz Konto Jakie Chcę w Santanderze wraz z usługami online i kartą debetową, a bank nagrodzi Cię za to voucherem o wartości 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Do zdobycia jest tylko 900 nagród tej wartości. Kolejne 600 osób otrzyma voucher wart 50 zł. Też wystarczy na smaczny posiłek.

Tak łatwe promocje rzadko się zdarzają. Ta, nie dość, że prosta, to może być jeszcze pyszna. Smak każdy może dobrać wg własnego uznania.

Brak okresu karencji

W promocji "Pyszna Jesień z Kontem Jakie Chcę" może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w dniu 13 listopada 2018 r. nie posiadała lub nie była współposiadaczem rachunku osobistego w złotówkach w banku Santander.

Oznacza to, że w promocji mogą wziąć udział także posiadacze kart kredytowych tego banku oraz osoby, które zamknęły rachunek osobisty nawet na początku listopada tego roku. To świetna wiadomość dla byłych klientów tego banku!

Jak sięgnąć po pyszną nagrodę?

Wymagania są naprawdę niewielkie. Wystarczy założyć Konto Jakie Chcę wraz z usługami online i kartą debetową na specjalnej stronie promocji i nie wypowiedzieć tych usług do czasu otrzymania nagrody.

Najpoważniejszy warunek, to konieczność wyrażenia w trakcie rejestracji wniosku o konto dwóch zgód:

  • na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

3 sposoby na założenie konta

Chcąc cieszyć się nagrodą, musisz to zrobić jak najszybciej, by nie wyczerpała się pula promocyjnych voucherów. Ostateczny termin to 23 listopada 2018 r.

Wniosek o Konto Jakie Chcę musisz złożyć na specjalnej stronie promocji. Sam wybierzesz sposób podpisania umowy o Konto Jakie Chcę. Do wyboru masz 3 opcje.

1. Przelew internetowy z Twojego konta w innym banku. Przelew powinien opiewać na kwotę 1 zł. Dane osobowe i adresowe w banku, z którego wyślesz przelew muszą być zgodne z danymi zamieszczonymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku.

Uwaga: nie możesz wysłać przelewu z dowolnego banku. Wybierając tę opcję zobaczysz listę banków, z których możesz dokonać przelewu. Są to: mBank, Bank Pekao, Santander Bank Polska. Alior Bank, T-Mobile Usługi bankowe, eurobank, Bank Spółdzielczy we Wschowie (NET BANK), Raiffeisen Polbank​.

Przelew zostanie wykonany na stronie systemu Blue Media. Podpowiadamy, że po prawej stronie ekranu znajdziesz przyciski, które pozwolą Ci na szybkie przekopiowanie danych niezbędnych do wykonania przelewu weryfikacyjnego.

Przelew weryfikacyjny Konto Jakie Chcę

Po pozytywnym zweryfikowaniu przelewu na podany we wniosku adres e-mail otrzymasz umowę o Konto Jakie Chcę.

2. Wizyta kuriera. W tym przypadku podpiszesz umowę w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu w obecności kuriera.

3. Rozmowa wideo z doradcą. Wybierając tę opcję musisz posiadać urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarkę internetową inną niż Internet Explorer.

Sprawdziliśmy!

Jeden z naszych redaktorów przetestował założenie Konta Jakie Chcę z wykorzystaniem przelewu weryfikacyjnego. Oto jego wrażenia:

1. Złożenie wniosku i przesłanie przelewu przebiegło bez najmniejszych trudności. Tuż po wykonaniu tych czynności, bank przesłał mi na podany we wniosku adres e-mail informację z potwierdzeniem przyjęcia wniosku i wzór umowy oraz liczne dokumenty, m.in. regulaminy otwierania i prowadzenia kont, tabelę opłat i prowizji, informacje o innych produktach. W wiadomości była też informacja, że przelew weryfikacyjny zostanie zwrócony na rachunek, z którego został wysłany w ciągu 5 dni roboczych. Tak też się stało - wniosek złożyłem i wykonałem przelew we wtorek po południu a w czwartek 1 zł wrócił już na konto.

2. Natomiast w środę otrzymałem informację (sms, e-mail), że konto jest już aktywne, że mogę z niego korzystać oraz umowę. Była ona zaszyfrowana. "Klucz" do jej odczytania bank przesłał w osobnym sms-ie. Otrzymałem też informacje o sposobie pierwszego logowania do bankowości elektronicznej. Trzeba wykorzystać NIK (znajduje się na końcu tytułu przelewu zwrotnego) oraz kod PIN (otrzymany w sms-ie).

Nie zapomnij!

Składając wniosek o Konto Jakie Chcę na wspomnianej stronie internetowej nie zapomnij o dołączeniu skanu dowodu osobistego (wymagany jest format .jpg lub .png). Niejako przy okazji będziesz mógł też złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na konto w Santanderze.

Jeszcze raz przypominamy, że podczas wypełniania wniosku musisz też zaznaczyć wspomniane wyżej zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych.

Zgody marketingowe Pyszna Jesień Konto Jakie Chcę

100 zł lub 50 zł nagrody

900 najszybszych osób, które spełnią te proste warunki promocji, otrzyma voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na portalu Pyszne.pl. Kolejne 600 osób zdobędzie vouchery o wartości 50 zł. Pozostali będą musieli się obejść smakiem.

Aktualizacja 16 listopada 12:05: otrzymaliśmy informację, że na ten moment wciąż dostępna jest pula nagród o wartości 100 zł.

Nagroda zostanie wysłana w formie sms na podany we wniosku o konto numer telefonu lub na pocztę w usługach Santander online. Bank deklaruje, że uczyni to do 30 listopada 2018 r.

Vouchery będą ważne do 31 grudnia 2018 r. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę to prosty i niemal bezpłatny rachunek, który możesz w dużej mierze dopasować do swoich potrzeb poprzez bankowość elektroniczną.

Konto otwierane i prowadzone jest za darmo. Standardowa opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 3 zł. Możesz jednak wybrać opcję „5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu” i nie zapłacić za nią ani złotówki. Gdybyś wybrał ten wariant, a nie wywiązał się z tego obowiązku, to bank pobierze od Ciebie opłatę w wysokości 5 zł.

Wypłaty z bankomatów własnych Santandera są bezpłatne. Skorzystanie z obcego bankomatu przez osobę pow. 26 r.ż. to koszt 5 zł (osoby w wieku 18-26 lat nie ponoszą opłat za korzystanie z obcych bankomatów). Koszty możesz ograniczyć wykupując na miesiąc za 7 zł pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Szczegółową analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz w naszym artykule.

Dodatkowe korzyści

Będąc już klientem banku Santander będziesz mógł korzystać z innych promocji i zyskiwać dodatkowe nagrody. Nie ma bowiem przeszkód, by łączyć opisywaną promocję z innymi.

100 zł dla studentów

Studenci polskich uczelni mogą się zastanowić nad przystąpieniem do promocji pod hasłem „Studenci rządzą”. W jej ramach, za założenie Konta Jakie Chcę i wykonanie w ciągu 2 miesięcy min. 10 transakcji cyfrowych (np. Blikiem) można otrzymać 100 zł. Zainteresowanym podsuwamy nasz artykuł ze szczegółami tej akcji.

200 zł dla pracujących

Osoby otrzymujące wynagrodzenie, po otwarciu Konta Jakie Chcę i złożeniu dyspozycji przelewania na nie swojej pensji, mogą zyskać nawet 200 zł premii. Zostanie ona wypłacana w 4 ratach po 50 zł. Szczegółowo promocję opisujemy w tym tekście.

25 zł dla wszystkich

Wszyscy, bez względu na wiek i dochody, mogą zyskać 25 zł miesięcznie (maksymalnie 300 zł w roku) jeśli tylko będą opłacali z rachunku w Santanderze swoje rachunki za prąd, gaz, telefon, telewizję, internet. Bliższe informacje na temat tej promocji znajdziesz w tym artykule.

Konto Systematyczne z oprocentowaniem 2,7%

Dla tych, którzy chcą oszczędzać i potrafią to robić systematycznie, Santander proponuje konto oszczędnościowe nazywające się Konto Systematyczne. Jeśli złożysz zlecenie stałe, by co miesiąc z Konta Jakie Chcę na Twoje Konto Systematyczne wpływało min. 20 zł, to bank podwyższy Ci oprocentowanie Konta Systematycznego ze standardowych 0,4% do 2,7%. Ma ono zastosowanie do kwot do 20 000 zł.

Program poleceń

Istnieje także możliwość polecania usług banku w ramach programu poleceń. Za skuteczne polecenie bank nagrodzi Cię kwotą 80 zł. Polecona przez Ciebie osoba też otrzyma taką premię. Poznaj szczegóły tej promocji.

Smacznego!

Promocja niezwykle atrakcyjna. Wystarczy samo założenie Konta Jakie Chcę, by zdobyć voucher o wartości 100 lub 50 zł. Sam zdecydujesz, na co je wydasz, co i z kim zjesz.

Na dodatek promocja łączy się z innymi akcjami organizowanymi przez Santandera. Powyżej pokazaliśmy Ci, jak wiele masz możliwości, by zyskać dodatkowe bonusy.

Nie zatrzymujemy Cię dłużej.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Wniosek o konto złożyłem 20-go. Niestety do dzisiaj nie przyjechał do mnie kurier. Czy to znaczy że będę wykluczony z
promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Łukasz

Zgodnie z regulaminem umowę należało zawrzeć do 23 listopada, zatem w tej sytuacji nie zostaniesz objęty promocją.

Odpowiedz

M
My Name
Gość

Czy wiecie może jaki kurier wozi umowy od Santandera?

Odpowiedz

D
Darko
Gość
@My Name

InPost z tego co kojarzę.

Odpowiedz

K
Kamila
Gość

Czy przy podpisywaniu umowy o konto bank dostarcza potwierdzenie, że bierzemy udział w promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamila

Niestety nie. Po złożeniu wniosku otrzymałem tylko potwierdzenie jego złożenia.
Proces weryfikacyjny (przelew - zwrot przelanej złotówki) przebiegł sprawnie. Instrukcje co zrobić, by uruchomić bankowość internetową były klarowne.

Trochę denerwujące, że nie ma potwierdzenia udziału w promocji, ale skoro nie było specjalnych warunków, to nie powinno być kłopotów z otrzymaniem vouchera na http://Pyszne.pl.

Odpowiedz

D
Drew
Gość

Czy można połączyć promocję z programem poleceń?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Drew

Z regulaminu wynika, że tak. W regulaminie jest mowa, że "Promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank" (par. 3 pkt 2)

Oznacza to, że będąc już klientem Santadera można polecać usługi banku kolejnym klientom i - jeśli wywiążą się z nałożonych przez nich obowiązków - zgarnąć 80 zł. Dotyczy to tylko pozyskania nowego klienta poza opisywaną tu promocją.

Nie jest możliwe, by swój kod polecenia przekazać osobie, która chciałaby wziąć udział w promocji Pyszna Jesień. Po prostu we wniosku o konto nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia otrzymanego od osoby będącej klientem banku.

Odpowiedz

K
Kuba
Gość

Mam kartę kredytową w Santanderze. Mogę wziąć udział w promo?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kuba

Regulamin tej promocji nie stawia przeszkód, by skorzystali z niej posiadacze kart kredytowych.

W par. 3 pkt 1 mowa jest, że uczestnikami promocji mogą być osoby, które "na dzień 13.11.2018 r. nie posiadały oraz nie były współposiadaczem rachunku płatniczego prowadzonego w PLN w Banku".

Dodatkowo w par. 4 pkt. 2 jest zapis, że nawet posiadanie bankowości elektronicznej nie wyklucza z udziału w promocji.

Dla podjęcia przez bank decyzji o wypłacie nagrody ważne jest, by uczestnik promocji podpisał umowę o Konto Jakie Chcę, kartę debetową i usługi online (jeśli ich dotąd nie posiadał).

Odpowiedz