Wróć

10 lub 15 gr rabatu na paliwo na stacjach Circle K dla posiadaczy kart płatniczych Alior Banku

8 komentarzy / opinii
10 lub 15 gr rabatu na paliwo na stacjach Circle K dla posiadaczy kart płatniczych Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 10 lub 15 gr rabatu za litr paliwa
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej wydanej przez Alior Bank
Po drodze Należy podpiąć kartę płatniczą od Alior Banku do swojego profilu w programie lojalnościowym Circle K Extra Club i płacić nią na stacjach paliw.
10 lub 15 gr rabatu za litr paliwa wydaje się niewielką kwotą, ale gdyby przemnożyć to przez pojemność baku, to zaoszczędzisz kilka lub kilkanaście złotych na pełnym tankowaniu. Ważne, byś tankował na stacjach Circle K i korzystał z karty płatniczej wydanej przez Alior Bank.

Informujemy nie tylko o promocjach, w których można zgarnąć bonus za sięgnięcie po konkretny produkt bankowy (np. rachunek osobisty/firmowy czy kartę kredytową), ale nieustannie poszukujemy też okazji do zaoszczędzenia mniejszych lub większych kwot podczas zakupów. Alior Bank dostarcza właśnie kolejny pomysł w tym względzie.

Do 30 listopada 2020 r. trwa akcja „Rabat w Circle K Extra Club dla klientów Alior Bank”. W jej ramach, tankując na stacjach podanych w załączniku do regulaminu, możesz zyskać rabat na paliwo:

 • 10 gr/l na paliwa miles® 95, miles® Diesel, SupraGas;
 • 15 gr/l na paliwa milesPLUS® 95, milesPLUS® 98, milesPLUS® Diesel.

Brzmi ciekawie, więc spójrzmy, kto i co musi zrobić, by tankować taniej.

Zacznij od konta osobistego lub firmowego

Jeśli nie współpracujesz dotąd z Alior Bankiem, spieszymy z informacją, że trwają ciekawe akcje, w których można zdobyć premie za założenie w tym banku rachunku osobistego lub firmowego, czy sięgnięcie po inne produkty.

Dla osób indywidualnych czekają następujące propozycje:

Z kolei dla przedsiębiorców bank przygotował takie oferty:

Jakie karty dają prawo do rabatu?

Jest ich bardzo wiele – przede wszystkim każda karta debetowa i kredytowa wydana przez Alior Bank dla klientów indywidualnych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Ponadto w promocji biorą też udział następujące „plastiki” dla klientów biznesowych: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business.

Co zrobić, by zapłacić mniej?

Jak się za chwilę przekonasz, zgarnięcie rabatu za paliwo jest banalnie proste:

Start
 • Krok 1

  Do 30 listopada 2020 r. zarejestruj się w programie lojalnościowym Circle K Club Extra. Jeśli już w nim uczestniczysz, to pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Także do 30 listopada 2020 r. dodaj kartę płatniczą wydaną przez Alior Bank do swojego konta we wspomnianym programie.

 • Informacja

  Pierwszy raz będziesz mógł skorzystać z rabatu od godz. 10:00 w dniu następującym po tym, w którym podpiąłeś „plastik” do Circle K Club Extra.

 • Premia

  Płać kartą od Alior Banku na stacjach Circle K uczestniczących w promocji i ciesz się rabatem w wysokości 10 lub 15 gr. Zniżka zostanie naliczona przy dokonywaniu płatności, pod warunkiem, że zrealizujesz ją w kasach obsługowych.

Mission complete!

Pamiętaj, że:

 • rabat naliczany jest za każdy pełny litr paliwa. Zatankowanie 20,6 l miles® 95 oznacza, że zyskasz 2 zł, gdyż 20 l x 10 gr = 2 zł;
 • zniżka w ramach tej akcji nie łączy się z innymi promocjami na stacjach paliw;
 • podczas jednego tankowania możesz otrzymać rabat maksymalnie za 100 litrów paliwa;
 • korzystając ze zniżki, nie możesz uregulować należności Kartą Flotową (Routex, UTA, DKV), Kartą Circle K Prepaid oraz bonem wartościowym Circle K.

Ciekawostka dotycząca płatności

Podczas płatności zbliżeniowej kartę należy zbliżyć do terminala płatniczego dwa razy; raz, aby system zidentyfikował ją jako uczestniczącą w programie lojalnościowym i skalkulował rabat, a drugi raz – w celu rozpoczęcia płatności.

Transakcja związana z włożeniem karty do terminala odbywa się w jednym kroku.

Każdy rabat mile widziany

Podoba nam się pomysł uzyskania rabatu za dokonanie płatności kartą Alior Banku i nie przeszkadza nam konieczność zarejestrowania się do programu lojalnościowego Circle K Club Extra i podpięcia w nim „plastiku” z logo Aliora. Przeraża nas jednak konieczność ustalenia, czy stacja Circle K, którą mamy po drodze, uczestniczy w promocji. A to dlatego, że wykaz w załączniku do promocji obejmuje blisko 300 pozycji i są one ułożone według kryteriów znanych chyba tylko jego twórcy!

Cóż, sam musisz zdecydować, czy będziesz szukał „swojej” stacji w tym spisie, czy zapytasz o promocję pracowników, czy też po prostu odpuścisz udział w tej akcji. Mimo wszystko może warto przymknąć oko na tę niedogodność, skoro możesz oszczędzić co nieco na paliwie?

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Milena
Gość

Rabat będzie naliczany tylko 30 listopada? Czy do 30 listopada należy kartę płatniczą Aliora do programu Circe K?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Milena

Tak, rabat będzie naliczany tylko do 30 listopada. Tankując 1 grudnia nie otrzymasz zniżki.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Czy by móc skorzystać z tej promocji trzeba mieć Konto Jakże Osobiste czy może być to Konto Internetowe? Na tym koncie nie jest wymagane zapewnienie miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 1500 zł.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Regulamin promocji nie mówi nic na temat posiadania takiego czy innego konta w Aliorze. W tym przypadku rozstrzygające jest korzystanie z jednej z kart wymienionych w regulaminie, a które wskazałem w tekście.

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Czyli dobrze rozumiem, że wystarczy płacić odpowiednią kartą, i rabat sam się naliczy? Nie trzeba nic zgłaszać jasjerowi itd.?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Adrian

Nie trzeba nic zgłaszać, rabat powinien się naliczyć automatycznie. Ważne, byś był zarejestrowany w programie lojalnościowym Circle K Club Extra i miał tam podpiętą kartę Aliora, którą płacisz za paliwo.

Odpowiedz

A
Antoni
Gość

Karty Kantoru też dają rabat?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Antoni

Tak :)

Odpowiedz