8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą muzyczną, gamingową lub sportową w Banku Pekao

Publikacja:
8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą muzyczną, gamingową lub sportową w Banku Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł).
Uczestnik Nowy lub obecny klient Banku Pekao.
Po drodze Rejestracja karty w programie, transakcje kartą.
"Rozwijaj swoje pasje" – zachęca Mastercard, który przygotował promocję dla klientów Banku Pekao. Posiadacze kart płatniczych z wizerunkiem muzycznym, gamingowym lub sportowym mogą otrzymać 8000 punktów Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 100 zł do wykorzystania na nagrody z katalogu programu.

Promocja "Rozwijaj pasje z Bankiem Pekao S.A."

Organizatorem promocji jest Mastercard, zaś partnerem – Bank Pekao.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja obowiązuje do 13 października 2024 r., ale kluczowe działanie – otwarcie konta wraz z kartą z wizerunkiem muzycznym lub gamingowym albo sportowym – należy wykonać najpóźniej 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł).

Czy możesz skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać klienci Banku Pekao, którzy zarejestrują w programie kartę Mastercard.

Regulamin przewiduje 4 grupy możliwych uczestników:

 1. Osoby, które nie współpracują z Bankiem Pekao i nie uczestniczą w programie Bezcenne Chwile z kartą wydaną przez ten bank. W tym scenariuszu musisz otworzyć konto wraz z kartą z wybranym przez siebie wizerunkiem.
 2. Osoby, które nie są klientami Pekao i dotąd nie rejestrowały karty tego banku w Bezcennych Chwilach, a chciałyby otworzyć konto zarówno dla siebie, jak i dla swojego dziecka (musi mieć ono skończone 6 lat). W ramach promocji dorosły, jak i niepełnoletni muszą stać się posiadaczami rachunku osobistego oraz karty z wybranym wizerunkiem.
 3. Obecni klienci Pekao, którzy nie rejestrowali dotąd jego karty w programie. Będąc w tej grupie, musisz założyć konto i kartę dla swego niepełnoletniego dziecka.
 4. Obecni klienci Banku Pekao, którzy już posiadają kartę tego banku zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach. W tym wariancie musisz zawrzeć z Pekao umowę o konto i kartę z wizerunkiem dla graczy/muzycznym/sportowym dla swojego niepełnoletniego dziecka.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao, sugerujemy, byś zaczął od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć 200 zł premii za otwarcie konta osobistego i atrakcyjne oprocentowanie dla oszczędności.
Droga do 8000 punktów Bezcenne Chwile
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. wypełnij warunki wstępne

  Do 30 września 2024 r. zrealizuj działania wynikające z jednego z opisanych wyżej scenariuszy pasującego do Twojej osoby, czyli otwórz Konto Przerzystne dla siebie i/lub rachunek dla dziecka.

  Pamiętaj, że do nowo otwartego rachunku musi zostać wydana karta z wizerunkiem muzycznym / sportowym / dla graczy.

 • Krok 2. Do 13 października 2024 r. zarejestruj kartę w programie

  Do 13 października 2024 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę płatniczą wydaną przez Pekao.

  Możesz to zrobić po zalogowaniu do bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej lub na stronie Bezcennych Chwil.

  Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie, Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

 • Krok 3. Spełnij warunek aktywności

  W ciągu 30 dni od założenia konta dla dziecka (scenariusz 4) lub rejestracji w Bezcennych Chwilach karty płatniczej wydanej przez Pekao (scenariusze 1, 2 i 3) wykonaj kartą lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach) w sklepach stacjonarnych lub internetowych 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

  Nie zostaną zaliczone transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie akcji. Chodzi m.in. o przekazy pieniężne, płatności wszelkiego rodzaju składek ubezpieczeniowych, podatków i danin publicznych a także te związane z grami hazardowymi (w tym zakup losów na loteriach). Niedozwolone są też transakcje Blikiem, doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash), zakupy lub zasilenia kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

 • Krok 4. Aktywuj kod niezbędny do otrzymania bonusu

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki z Kroku 3, otrzymasz w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay kod, dzięki któremu odbierzesz należne Ci punkty na stronie Bezcennych Chwil. Do 31 stycznia 2025 r. musisz dokonać jego aktywacji.

  W tym celu zaloguj się na konto w programie i przejdź do zakładki Kody Promocyjne.

 • Premia. Odbierz 8000 punktów w programie

  Punkty pojawią się na Twoim profilu w ciągu 2 dni roboczych. Będą one ważne przez 6 miesięcy.

  Wartość premii nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

 • Dodatkowy bonus. Zgarniaj więcej punktów jako klient Banku Pekao

  Będąc klientem Banku Pekao, możesz zbierać punkty w programie szybciej. Zapoznaj się ze szczegółami równolegle obowiązującej akcji.

Mission complete!

Produkty objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(12 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos