Nawet 18 000 punktów (225 zł) w programie Bezcenne Chwile w "szkolnej" promocji dla posiadaczy kart Citibanku

Publikacja:
Nawet 18 000 punktów (225 zł) w programie Bezcenne Chwile w "szkolnej" promocji dla posiadaczy kart Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 18 000 punktów w programie Bezcenne Chwile: 10 000 punktów w akcji dla klientów Citibanku + 8000 punktów w ogólnej promocji Bezcennych Chwil.
Uczestnik Pełnoletni posiadacz karty debetowej lub kredytowej Mastercard w Citibanku.
Po drodze Wystarczy zrobić zakupy o wartości min. 100 zł w jednej (lub dwóch) sieci sklepów z listy.
Końcówka wakacji to czas, w którym musimy zacząć myśleć o zakupach w związku z powrotem do szkoły naszych pociech. Idealnie wpisuje się w to najnowsza promocja Mastercarda i jego programu lojalnościowego Bezcenne Chwile. Warunki oferty przygotowanej dla posiadaczy kart Citibanku sprowadzają się do wykonania transakcji w wybranych sklepach, co w sumie może przynieść nawet 10 000 punktów. Przy okazji możesz zdobyć 8000 punktów w ogólnej promocji Bezcennych Chwil.

Promocja „Rozwijaj swoje pasje w szkole” dotycząca kart Mastercard Citibanku potrwa do 30 września 2022 r., ale z ważnym zastrzeżeniem, że organizator rozda "tylko" 8920 nagród po 5000 punktów każda.

Równolegle trwa akcja "8000 punktów na start" dla posiadacz kart Mastercard wydanych przez wszystkie banki uczestniczące w Bezcennych Chwilach. Jej zakończenie przewidziano na 9 października 2022 r., chyba, że wcześniej wyczerpie się pula nagród.

2 x 5000 punktów + 8000 punktów

Premią za promocyjną transakcję są bowiem punkty właśnie w takiej wysokości. Każdy uczestnik może jednak podwoić swoją zdobycz, gdyż Mastercard nagrodzi maksymalnie dwie płatności, które spełniają warunki akcji. W sumie możemy zatem zdobyć aż 10 000 punktów wymiennych na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czy to dużo? Wydaje się, że tak. Dla porównania, voucher o wartości 50 zł do popularnego sklepu z elektroniką otrzymamy aktualnie już za 4000 punktów. Można więc powiedzieć, że 10 000 punktów to równowartość ok. 125 zł, a dodając do nich 8000 punktów z drugiej akcji, otrzymamy bonus w wysokości 225 zł!

Szczegóły promocji "8000 punktów na start" opisaliśmy w osobnym tekście. Możesz w niej wziąć udział, jeśli nie nigdy nie miałeś zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach karty wydanej przez Citibank.

Promocja dla posiadaczy kart Citibanku

Do tego, by mieć prawo ubiegania się o nagrodę, wystarczy ukończone 18 lat i posiadanie karty Mastercard wydanej przez Citibank. Rzecz jasna, jeśli jeszcze nie jest ona zarejestrowana w programie, musisz to nadrobić przed spełnianiem warunków promocji.

Nie jesteś jeszcze klientem Citi? Nic straconego. Możesz otworzyć np. darmowe CitiKonto, a po otrzymaniu karty szybko przystąpić do zgarniania punktów Bezcenne Chwile. Jakby tego było mało, to z kontem osobistym wiąże się inna, niezwykle atrakcyjna oferta promocyjna:

Prosta droga do premii

Przejdźmy do harmonogramu niezbędnych działań:

Start
 • Krok 1

  Jeśli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku, możesz otworzyć konto osobiste w promocji na stronie banku.

 • Krok 2

  Do 30 września 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową Citibanku w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić na tej stronie.

  Jeśli Twoja karta jest już zarejestrowana, pomijasz ten krok.

 • Krok 3

  W tym samym terminie wykonaj przynajmniej jedną (a najlepiej dwie, jeśli chcesz podwoić swój zysk z promocji) transakcję o wartości min. 100 zł u jednego z partnerów programu:

  • Empik / empik.com
  • SMYK / smyk.com
  • RTV EURO AGD / euro.com.pl
  • Intersport / intersport.pl

  Ważne! Druga z promocyjnych płatności musi zostać wykonana w innej sieci sklepów niż pierwsza.

 • Informacja

  Spełnienie powyższego wymogu zagwarantuje Ci też 8000 punktów w akcji dla wszystkich uczestników Bezcennych Chwil, gdyż jej regulamin wymagana wykonania transakcji na łączną kwotę min. 50 zł w ciągu 30 dni od daty zarejestrowania "plastiku" w programie.

 • Premia

  Twój rachunek programu Bezcenne Chwile zostanie zasilony 10 000 punktami w terminie do 31 dni od momentu wykonania premiowanej transakcji, natomiast dodatkowe 8000 punktów otrzymasz w ciągu 45 dni roboczych od momentu spełnienia wymagań regulaminu.

  Pamiętaj, by zdobyte punkty wymienić na nagrody w ciągu 2 miesięcy od dnia ich otrzymania – po tym czasie stracą one ważność!

Mission complete!

Program Bezcenne Chwile

Choć w tej promocji liczą się wyłącznie karty Citi, to do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile od Mastercarda możesz dodawać karty wydane przez różne banki. Idea jest prosta – wykonujesz płatności i zbierasz punkty, które później wymieniasz na nagrody z katalogu.

Płatności przybliżają Cię do realizacji celu, który sam wybierasz. Postępy w jego realizacji (wyrażone w procentach) możesz śledzić na bieżąco po zalogowaniu się na swój profil w programie.

Prosta premia za zakupy

Warto zwrócić uwagę, że choć pretekstem do startu promocji jest zbliżający się rok szkolny, to skorzystać z niej może każdy pełnoletni posiadacz karty Citibanku – niezależnie od tego, czy ma dziecko w wieku szkolnym, czy nie. Sama akcja jest niezwykle prosta, a spełnienie warunków nie powinno nikomu sprawić problemów. W ofercie wskazanych sieci (a także w ich sklepach internetowych) bez trudu znajdziesz coś, co Ci się przyda 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotr
Gość

Może ktoś pomoże. Będe wdzięczny.

Przy próbie rejestracji karty w programie Bezcenne chwile, po zalogowaniu widzę taki komunikat i nie widzę wymienionego formularza ani zakładki Priceless specials rejestracja.

Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Piotr

A w jaki sposób się rejestrujesz? Przez stronę Bezcennych Chwil czy bankowość Citi?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję za zainteresowanie. Już nieaktualne. Byłem zarejestrowany. Dodałem nową karte przez stronę bezcennych chwil.

Odpowiedz

L
Leszek
Gość

Czy kupując bony podarunkowe spełnię warunki promocji?

Odpowiedz

E
Eric
Gość
@Leszek

Raczej tak, taka karta jest towarem zakupionym u partnera promocji, więc wszystko się zgadza ;) a w historii konta nie będzie przecież informacji, co kupiłeś, tylko gdzie i za ile.

Odpowiedz

C
Czakalung
Gość
@Leszek

Promocji w Citi - tak, promocji 8000 punktów - nie. Regulamin tej drugiej wyłącza takie transakcje.

Odpowiedz

A
alice
Gość

Czy transakcje przez Google Pay w Internecie będą zaliczone?

Odpowiedz

J
Januszek
Gość
@alice

Nie powinno być z tym problemu, bo Google Pay to tylko narzędzie, w którym "ukrywasz" swoją kartę.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

10 tyś. pkt to jakieś 125 zł :) nie ma chyba lepszej promocji, podobną zreszta chyba kilka razy robił Santander (?) i zawsze udawało mi się skorzystać

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Ania

Tak, Santander też miał podobną promocję jakiś czas temu, chyba partnerzy byli inni. Eh, a już miałam zamykać tę kartę, bo się dziwnie zachowuje w sklepie. Nie ma funkcji zbliżeniowej (ok, to wiedziałam...), ale po włożeniu do terminala zacięła się, pani w Empiku zrobiła "swipe" z boku i płatność na 100 zł przeszła...bez PIN (???). Obie stałyśmy zdumione...(ona bardziej)

Odpowiedz

K
Kierowca
Gość
@Katarzyna

Karta Citi lubi stroić fochy. Jak była akcja dla zaproszonych z punktami za płatność na Circle K to też nie mogłem zapłacić. Przy pierwszym tankowaniu użyłem innego plastiku, a przy kolejnym pani wpadła na pomysł, by włożyć kartę do terminala, coś poklikała i zaskoczyło, zapłaciłem ?

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

Ja mam kartę kredytową i z płatnością w sklepach nigdy problemu nie miałam, aczkolwiek zawsz płacę przez appla pay... płatność w internecie to już inna bajka, tu zawsze jest loteria, uda się czy nie (dot. zarówno Apple Pay, płatności kartą lub Blikiem) ;P generalnie to karta dla ludzi o silnych nerwach... ale kartę i tak zamierzam utrzymywać, bo to jedna z nielicznych na rynku, za którą nie trzeba płacić.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Ania

To chyba masz stary model (taki jak mój), bo te nowe ich karty to chyba płatne...

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

przypuszczam, że od ok. 5 lat mam tą kartę, ps. sprawdziłam i moja jest zbliżeniowa

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Czyli jak ktoś ma debetowa i kredytową to może obiema skorzystać? Pomimo tego, że punkty i tak idą na jedno konto, bo w City nie da się zarejestrować osobno dwóch kart ?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Mariusz

Premiowanych płatności można wykonywać obiema kartami (obie spełniają warunki), ale każdy uczestnik i tak otrzyma maksymalnie 2 x 5000 punktów.

Odpowiedz