Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

100 zł kieszonkowego za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
100 zł kieszonkowego za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba dorosła, która założy rachunek dla swojego dziecka w wieku 7-13 lat lub nastolatek w wieku 13-18 lat.
Po drodze Po otwarciu konta w 5 kolejnych miesiącach należy wykonać kartą po min. 5 transakcji bezgotówkowych.
BNP Paribas zachęca do korzystania ze swojej oferty nie tylko dorosłych, ale i dzieci oraz nastolatków. Po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności Twoja pociecha może przez 5 miesiące otrzymywać po 20 zł premii, czyli kieszonkowe od banku wyniesie w sumie 100 zł. Twoim zadaniem będzie podpisanie umowy rachunku (dla dziecka w wieku 7-13 lat) lub wyrażenie zgody na otwarcie konta przez nastolatka, który nie ukończył 18 r.ż. oraz zasilanie rachunku dziecka, by pociecha zrealizowała transakcje bezgotówkowe.

Zasady trwającej do 31 marca 2023 r. akcji "Samodzielniak na ferie" są bardzo proste. Bez trudu poradzi sobie z nimi nastolatek (13-17 lat), jak i dziecko w wieku 7-13, bo to właśnie do osób w tym wieku skierowana jest opisywana promocja. Do zgarnięcia jest 5 premii po 20 zł, czyli w sumie 100 zł.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto czytać opis tej akcji, bo nie jesteś przekonany do otwierania rachunku bankowego dla swojej pociechy, to zachęcamy Cię do lektury tekstów „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” oraz „Jak założyć konto nastolatkowi?”.

Uwaga! Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli liczba uczestników przekroczy 5000. Czas zatem jak najszybciej przejść do szczegółów związanych z uczestnictwem i warunkami aktywności.

Kto ma szansę na kieszonkowe?

W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma produktami:

 • Kontem Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości, których posiadacz musi mieć skończone 13 lat, ale nie ukończył jeszcze 18 r.ż.;
 • Kontem Karty Samodzielniaka, które można założyć dziecku, które skończyło 7 lat, ale nie świętowało jeszcze 13 urodzin.

Małoletni może wziąć udział w promocji, o ile nie posiada w banku konta dla jego kategorii wiekowej, a jego rodzin/opiekun prawny jest posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku, to zakładając teraz ROR, możesz zgarnąć premię powitalną. Sprawdź, jakie akcje specjalne dla dorosłych przygotował BNP.

Będąc rodzicem nastolatka, musisz udać się z nim do placówki BNP Paribas, by wyrazić zgodę na udział pociechy w promocji, ale to syn/córka będzie właścicielem Konta Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości i to on/ona będzie podpisywał/a dokumenty.

Jako rodzic dziecka w wieku 7-13 lat możesz samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w oddziale i otworzyć dziecku Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka (obiema nie można płacić w Internecie). W tym przypadku właścicielem konta formalnie jest rodzic.

Co zrobić, by zasłużyć na nagrodę?

Jak wspomnieliśmy, wymagania regulaminu naprawdę nie są skomplikowane. Oto co trzeba zrobić:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej przystąp do wybranej promocji dla dorosłych (np. z premią 450 zł) i załóż Konto Otwarte na Ciebie.

  Jeśli posiadasz już konto osobiste w BNP Paribas, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2023 r. załóż w BNP Paribas Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka w wieku 7-13 lat lub wyraź zgodę na otworzenie Konta Samodzielniaka przez pociechę, która ukończyła 13 r.ż., ale nie świętowała jeszcze 18. urodzin. Pamiętaj, by uruchomić niepełnoletniemu dostęp do bankowości elektronicznej.

  Wykaz placówek banku, w których możesz dopełnić formalności, znajdziesz tutaj.

 • Krok 3

  Twoim obowiązkiem jako rodzica/opiekuna prawnego małoletniego, co wynika z regulaminu akcji, jest zasilenie nowo otwartego rachunku dziecka dowolną kwotą, ale tak, by pociecha mogła wykonać w każdym miesiącu wymagane transakcje bezgotówkowe kartą debetową.

 • Krok 4

  Dyskretnie monitoruj, czy Twoja pociecha wykona w każdym z 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta przynajmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

  Za każdy miesiąc, w którym powyższe zadanie zostanie zrealizowane, bank przekaże na konto małoletniego 20 zł kieszonkowego. Maksymalna nagroda wynosi więc 100 zł.

 • Premia

  Premia wpłynie na Konto Karty Samodzielniaka lub Konto Samodzielniaka do 10. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym zostały wykonane transakcje.

Mission complete!

Przykładowo, jeśli Konto Samodzielniaka (lub Karty Samodzielniaka) zostanie otwarte w styczniu, to transakcje kartą (po 5 w każdym miesiącu) należy wykonać od lutego do czerwca 2023 r. Ostatnia transza nagrody (20 zł) zostanie wypłacona w lipcu 2023 r.

Istotne szczegóły

Przystępując do promocji, nie zapomnij o akceptacji jej regulaminu.

Zwracamy uwagę, że Kartą Samodzielniaka można płacić tylko w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

Możliwa jest sytuacja, że w trakcie trwania promocji Twoje dziecko skończy 18 lat. Wówczas jego rachunek zostanie przekształcony w "dorosłe" konto i tym samym bank zaprzestanie wypłacania kieszonkowego, gdyż, zgodnie z regulaminem, bonus może być przekazywany tylko na rachunki osób niepełnoletnich. Tym samym maksymalna premia będzie niższa niż 100 zł.

Z regulaminu wynika, że niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie pozbawia możliwości ubiegania się o premię w kolejnym. W tej sytuacji Twoja pociecha po prostu otrzyma łącznie mniejsze kieszonkowe.

Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Konto Samodzielniaka

Większość usług dostępnych dla małoletnich klientów banków oferowana jest za darmo. Nie inaczej jest w BNP Paribas: konto i wydana do niego karta są otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Zwracamy jedynie uwagę na opłatę za Mikrokartę Samodzielniaka (1 zł/miesiąc) oraz prowizję za wypłatę z bankomatu Blikiem (5 zł).

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Z kolei Konto Karty Samodzielniaka to rachunek dla dzieci w wieku 7-13 lat - jest to subkonto rachunku rodzica, dzięki czemu można wydać do niego kartę debetową.

Dodatkowe kieszonkowe zawsze się przyda

Oferowane przez BNP Paribas dodatkowe kieszonkowe nie jest oszałamiające, ani w ujęciu miesięcznym, ani całościowym. Nie ma jednak co narzekać, warto dostrzec, że to doskonała okazja do oswojenia dziecka ze światem finansów i uznać, że premia pieniężna to tylko miły dodatek.

Przemyśl tę propozycję, porozmawiaj z pociechą o otwarciu rachunku i rozpocznijcie wspólnie przygodę z bankowością.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos