Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 180 zł do Żabki lub Freshmarketu za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Nawet 180 zł do Żabki lub Freshmarketu za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 180 zł w e-bonach do Żabki i Freshmarketu.
Po drodze W każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych trzeba wykonać kartą transakcje bezgotówkowe o wartości powyżej 30 zł. Za każdą z nich jest premia - 5 zł w postaci e-bonu. W miesiącu można zdobyć maksymalnie 30 zł, w całej promocji - 180 zł.
Przedstawiamy Wam dość pracochłonną promocję, w której za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną w BGŻ BNP Paribas można uzbierać 180 zł do wydania w sklepach Żabka lub Freshmarket. Trzeba „tylko” wykazać się dużą aktywnością w korzystaniu z karty przez 6 miesięcy.

Są promocje proste i łatwe dla wszystkich. Są i takie, gdzie spełnienie wymagań wiąże się z większym wysiłkiem, choć dla części osób nie są one wcale kłopotliwe. Naszym zdaniem, akcja „Skocz po premię”, zorganizowana przez firmę Ad Astra sp. z o.o., raczej kwalifikuje się do tej drugiej kategorii.

W skrócie chodzi o to, by założyć konto osobiste wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną w BGŻ BNP Paribas. Później – przez 6 miesięcy – trzeba aktywnie korzystać z karty, wykonując nią często transakcje bezgotówkowe o wartości powyżej 10 zł. Wszystko po to, by uzbierać w sumie 180 zł w e-bonach do wydania w sklepach Żabka lub Freshmarket.

Zainteresowany? Chcesz skoczyć po premię? To zapraszamy do lektury szczegółowych zasad tej promocji. Na podjęcie decyzji masz czas do 31 stycznia 2019 r. Uprzedzamy, że akcja może się zakończyć wcześniej, gdyż organizator przygotował tylko 1 500 nagród.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem tej akcji specjalnej może być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto, w promocji nie może wziąć udziału ten, kto jest już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w ramach opisywanej oferty były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Obostrzenie to dotyczy także tych, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto

Na początek nieco o formalnościach związanych z przystąpieniem do tej akcji i założeniem konta w BGŻ BNP Paribas.

  1. Do 31 stycznia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając znajdujący się tam formularz.
    Zaznacz w formularzu rejestracyjnym wymagane oświadczenia. Dotyczą one akceptacji regulaminu akcji i wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Jest wśród nich zgoda na udostępnienie przez BGŻ BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji, dzięki czemu będzie on mógł wypłacić Ci nagrodę.
  2. Skorzystaj z linka promocyjnego otrzymanego na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, by dane we wniosku były identyczne jak te wpisane w formularzu rejestracyjnym.
  3. Do 14 lutego 2019 r. podpisz za pośrednictwem kuriera umowę ramową w zakresie wymienionych wyżej produktów.

6 miesięcy aktywnego korzystania z karty

Nagrody w postaci e-bonów do wykorzystania w sklepach Żabka i Freshmarket wydawane są za wywiązanie się z opisanych poniżej warunków w każdym z miesięcy od lutego do lipca 2019 r.

Każdy uczestnik, który spełnił określone w regulaminie warunki do otrzymania nagrody, może zdobyć w miesiącu maksymalnie 6 bonusów o łącznej wartości 30 zł (czyli 5 zł każdy), co oznacza, że w ciągu 6 miesięcy trwania akcji do zgarnięcia jest nawet 180 złotych.

Nagroda nr 1, za luty

Tę nagrodę otrzymasz pod wywiązaniu się z dwóch zadań:

  • spełnisz warunki „podstawowe”, czyli zarejestrowałeś się do udziału w promocji oraz podpisałeś umowę ramową o konto osobiste wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną;
  • wykonasz w lutym kartą debetową transakcje bezgotówkowe. Za każdą z nich, która opiewa na kwotę powyżej 10 zł, otrzymasz bon o wartości 5 zł. Maksymalnie możesz zdobyć w miesiącu 6 bonów, czyli zgarnąć 30 zł.

Nagroda nr 2, za marzec

Ta nagroda będzie Twoja, jeśli:

  • spełnisz warunki uprawniające do otrzymania nagrody nr 1, w tym wykonasz w lutym kartą debetową choćby jedną transakcję bezgotówkową o wartości powyżej 10 zł;
  • wykonasz w marcu kartą debetową choćby jedną transakcję bezgotówkową o wartości powyżej 10 zł.

Nagrody nr 3, 4, 5, 6 za miesiące od kwietnia do lipca

Zasady przyznawania nagród w kolejnych miesiącach są identyczne. Każda transakcja bezgotówkowa kartą na kwotę powyżej 10 zł oznacza bonus w postaci e-bonu o wartości 5 zł. Przy czym maksymalna liczba nagród w miesiącu to 6, czyli 30 zł.

Nie zrobisz transakcji – wypadasz z gry

Najważniejsze, by w danym miesiącu wykonać choć jedną transakcję uprawniającą do zdobycia nagrody. To swoista „przepustka” dająca prawo do otrzymania bonusu w następnym miesiącu kalendarzowym. Z zapisów regulaminu wynika, że ten, kto nie spełni tego warunku, wypada po prostu z gry.

Transakcje bezgotówkowe – definicja

Kluczowe w realizacji wymagań tej akcji jest nie tylko wykonanie kartą debetową transakcji bezgotówkowych o określonej wartości, ale i dobre zrozumienie, co organizator uważa za transakcję bezgotówkową. Otóż będzie nią każda płatność dokonana kartą w punktach handlowo-usługowych. A więc „portfele elektroniczne” czy Blik nie wchodzą w grę.

Niedopuszczalne są też transakcje PayU, Przelewy24 czy Dotpay oraz płatności w punktach o „zakazanych” kodach MCC. Generalnie chodzi o miejsca „ułatwiające” dokonywanie płatności, np. kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, internetowe przekazy pieniężne oraz niesklasyfikowane usługi, których kod MCC wskazuje, że nie są one świadczone w Polsce.

Pełny wykaz „zakazanych” kodów MCC znajduje się w załączniku nr 2 do regulaminu promocji „Skocz po premię”.

Nagrody w postaci bonów

Nagrodami w promocji są bony o wartości 5 zł. Są one przyznawane za każdą transakcję o wartości powyżej 10 zł wykonaną kartą w danym miesiącu kalendarzowym.

Każdy uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie 6 bonów w miesiącu kalendarzowym, o łącznej wartości do 30 zł.

Informację o zdobyciu nagrody za dany miesiąc otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail do 19. dnia następnego miesiąca kalendarzowego. Natomiast sama nagroda, w postaci e-bonu, dotrze do Ciebie w wiadomości sms na podany podczas rejestracji numer telefonu do końca tego miesiąca.

Przykładowo: wiadomość o nagrodzie za luty zostanie przesłana przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail do 19 marca. Sms z e-bonem otrzymasz na wskazany przez siebie podczas rejestracji numer telefonu do końca marca.

Bony można wykorzystać do 10 stycznia 2020 r. w sklepach Żabka i Freshmarket. Szczegółowe zasady ich realizacji określa „Regulamin korzystania z przedpłaconego bonu towarowego” obowiązujący w sklepach wspomnianych sieci. Musisz wiedzieć, że każdy e-bon o wartości 5 zł trzeba wykorzystać podczas jednej transakcji, nie ma możliwości „wydania” tylko jego części.

Konto Optymalne – co warto wiedzieć

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to tani i prosty w obsłudze rachunek osobisty, w którym każdy znajdzie odpowiednie dla siebie funkcjonalności. Jego prowadzenie i obsługa karty debetowej są bezpłatne, bez prowizji wypłacisz też środki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. Bank oferuje też szeroki wachlarz nowoczesnych metod płatności oraz program rabatowy mamBonus.

Więcej informacji na temat Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Cierpliwość i skrupulatność zostaną nagrodzone

Jak wspomnieliśmy na wstępie, dla części osób udział w tej promocji może być zbyt trudny. Dotyczy to tych, którzy korzystają z karty debetowej tylko okazjonalnie lub wykonują nią naprawdę bardzo drobne płatności. W pierwszym przypadku może się zdarzyć, że w jakimś miesiącu taka osoba nie wykona choćby jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę powyżej 10 zł i „wypadnie” z gry. W drugim przypadku płacenie kartą za kilkuzłotowe zakupy nie da prawa do zyskania bonusów.

Jak już ktoś zasłuży na nagrodę, to z pewnością będzie zadowolony. Premie będą wypłacane sukcesywnie za kolejne miesiące, co pozwoli cieszyć się szybko pieniędzmi i z pewnością będzie stanowiło doskonały bodziec motywujący do dokonywania kolejnych transakcji bezgotówkowych uprawniających do zdobycia kolejnych bonusów.

Z wydaniem zdobytych nagród nie powinno być żadnych problemów. Sklepy Żabka są chyba w każdym miasteczku.

Gdyby jednak nie odpowiadały Ci warunki tej promocji, uważasz, że wykonywanie kartą wielu transakcji bezgotówkowych na kwotę powyżej 10 zł byłoby dla Ciebie kłopotliwe, to przeczytaj tekst o akcji "Zimowy bonus", też dotyczącej Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Tam do zgarnięcia jest 200 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji