450 zł do sklepów Biedronka za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
450 zł do sklepów Biedronka za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 450 zł w formie e-kodów do Biedronki.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Wymagana jest aktywność na rachunku przez 3 miesiące (płatności kartą oraz zapewnienie wpływów).
Założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas oraz korzystanie z niego jedynie przez 3 miesiące przyniesie Ci 3 e-kody do Biedronki o łącznej wartości 450 zł. Wymagania sprowadzają się do płatności kartą i zapewnienia wpływów. Czy w prostych warunkach zdobycia atrakcyjnej premii nie kryje się jakiś haczyk...? Sprawdzamy.

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Smakuj życie".

Łączna premia w wysokości 450 zł w formie e-kodów do Biedronki składa się z trzech części: 100 + 175 + 175 zł.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 11 kwietnia 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Start
 • Krok 1

  Do 11 kwietnia 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 11 kwietnia 2023 r.

 • Krok 3

  Do 24 kwietnia 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  W kwietniu 2023 r. zanotuj na nowo otwartym koncie przynajmniej jeden wpływ w dowolnej wysokości.

 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu pierwszego e-kodu do Biedronki (o wartości 100 zł) za otwarcie konta i wpływ otrzymasz do 23 maja 2023 r. Sam e-kod otrzymasz SMS-em do końca maja 2023 r.

 • Krok 5

  W maju 2023 r. spełnij warunki uzyskania drugiego e-kodu (175 zł):

  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy w wysokości min. 100 zł każdy;
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł.
 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu drugiego e-kodu trafi do Ciebie do 23 czerwca 2023 r. SMS-a z kodem otrzymasz zaś do końca czerwca 2023 r.

 • Krok 6

  W czerwcu 2023 r. spełnij dokładnie te same warunki co w maju, czyli:

  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy wysokości min. 100 zł każdy;
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł.
 • Premia

  Informację mailową o ostatnim z e-kodów (175 zł) otrzymasz do 24 lipca 2023 r. Do końca lipca 2023 r. przyjdzie do Ciebie SMS z kodem.

Mission complete!

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie zasadniczo dwóch rodzajów aktywności – wpływów i płatności kartą. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Kolejne ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych transakcji.

Zwróć uwagę, że o ile w kwietniu wysokość wpływu nie ma znaczenia, to w maju i w czerwcu każdy z nich powinien wynosić min. 100 zł.

Transakcje kartą

Regulamin dopuszcza płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje z wykorzystaniem zewnętrznych systemów płatności (takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Dotpay itp.) oraz o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.). Z drugiej strony, nie ma przeszkód, by wykonywać promocyjne transakcje za pośrednictwem cyfrowego portfela w rodzaju Google Pay czy Apple Pay.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Wartość e-kodu, który należy przekazać kasjerowi, pomniejszy kwotę do zapłaty podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci Biedronka. Niewykorzystane środki nie przepadają, można je wykorzystać przy kolejnej okazji. Regulamin e-kodów znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą (w grę wchodzi również jej mobilny odpowiednik).

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Aż 450 zł premii za proste operacje

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Z decyzją, czy zechcesz się w niej zarejestrować, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mariusz
Gość

Mam problem. Rejestruję się w promocji, wnioskuję o konto z linku z @, wybieram weryfikację tożsamości przez aplikację, dostaję sms do ściągnięcia aplikacji, ściągam ją (tak po prostu - bez żadnego personalizowanego linku), ale potem w aplikacji nie ma nigdzie czegoś takiego jak kontynuuj otwieranie wniosku itp. Jest znowu na nowo otwieranie konta. Żona tak zrobiła i zaliczyli jej to otwarte konto jako normalnie otwarte, a nie w promocji. Jakoś to się tam potem udało naprostować, ale jak oficjalnie uniknąć takiego błędu ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mariusz

W celu złożenia wniosku powinieneś skorzystać z linka otrzymanego po zarejestrowaniu swego udziału w promocji. Tylko wtedy będzie wiadomo, że Twój wniosek i otwarte dzięki niemu konto ma być uwzględnione w promocji. Jeśli już podjąłeś takie działanie, a teraz je ponawiasz, to zapewne pojawiły się kłopoty techniczne. Najlepiej skontaktować się z bankiem, by ustalić na jakim etapie jest Twój wniosek o ROR.

Odpowiedz

S
sebek
Gość

czyli promocja 430 zł w gotówce się zakończyła?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@sebek

Nie, nadal obowiązuje. Formularz rejestracji wciąż jest aktywny, ale będzie jeszcze tylko maksymalnie kilka dni: https://www.najlepszekonto.pl/mobilni-wiosna-430-zl-konto-otwarte-na-ciebie-w-bnp-paribas

Odpowiedz