Wróć

Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

Publikacja:
Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Smartfon OPPO AX7
Po drodze Należy aktywnie korzystać z nowo otrzymanej karty kredytowej. Wymagane jest m.in. zalogowanie do bankowości internetowej oraz wykonanie transakcji na łączną kwotę min. 4000 zł.
Święta świętami, a Citi Handlowy – niekwestionowany lider promocji – właśnie odpalił akcję dla nowych klientów. Tym razem nagrodą za wyrobienie karty Citi Simplicity jest smartfon OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 999 zł brutto. Co ważne, oferta jest nielimitowana, co oznacza, że każdy uczestnik promocji ma szansę na otrzymanie tej cennej nagrody.

Citi Handlowy nie ustaje w wysiłkach, by przekonać nowych klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i systematycznie uruchamia oferty specjalne, w których na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego” bonusy w poszczególnych akcjach są zróżnicowane i mogą mieć postać bonu zakupowego, punktów w programie Priceless Specials,bądź też – jak w najnowszej akcji – nagrody rzeczowej w postaci smartfona OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 999 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Marka Oppo pochodzi z Chin, w Polsce jest obecna od stycznia 2019 r. Szefowie firmy kładą nacisk na design urządzeń oraz wprowadzanie przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami technicznymi przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kierowany jest do tych, którym zależy na smartfonie z atrakcyjnym wzornictwem i umożliwiającym wielogodzinną pracę. Bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx. Oto najważniejsze parametry urządzenia będącego nagrodą w tej promocji.Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę pokrytą szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W promocji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Pamiętaj jednak, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 15 lipca 2019 roku.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

  1. W pierwszej kolejności wypełnij i prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na kontakt z pracownikiem banku.
  2. Podczas rozmowy z konsultantem złóż wniosek o wyrobienie głównej karty kredytowej Citi Simplicity.
  3. Dostarcz wymagane przez bank dokumenty potwierdzające Twoje dochody (ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu).
  4. Podpisz umowy o kartę, a następnie ją aktywuj.
  5. Po dopełnieniu powyższych formalności musisz jeszcze spełnić dwa warunki:
    • w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.
    • w tym samym czasie (czyli nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy) dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł.

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, tzw. transakcji szczególnych oraz transakcji zwróconych.

Formalności związane z przekazaniem nagrody

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty. Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na Twój adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty wysłania wiadomości.

Pamiętaj! Nagroda trafi w Twoje ręce wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoja karta będzie nadal aktywna!

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Powinieneś wiedzieć, że obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Transakcja gotówkowa kartą Citi Simplicity to 8% jej wartości, min. 10 zł. W przypadku operacji w walucie innej niż PLN dochodzi do tego jeszcze 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie.

Co więcej, będąc posiadaczem Citi Simplicity zyskasz wiele okazji do zdobywania kolejnych bonusów. Na przykład, możesz ją polecać innym i za każdą skuteczną rekomendację otrzymać równowartość 100 zł w punktach programu Mastercard Priceless Specials. Powinieneś też wiedzieć o loterii, w której każda płatność o wartości min. 50 zł to 1 los dający Ci szansę wygrania bardzo atrakcyjnych nagród.

Kartę Citi Simplicity dokładnie opisujemy w tym artykule.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest produktem finansowym, której niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Atrakcyjna nagroda za sporą aktywność

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej - tak w największym skrócie podsumowalibyśmy najnowszą promocję Citibanku.

Wrażenie robi zwłaszcza wysokość nagrody – rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 1000 zł (w minionej promocji z telefonem można było otrzymać smartfona o wartości niespełna 500 zł, a i tak cieszyła się ona olbrzymią popularnością). Jednak nie da się ukryć, że Citibank wymaga w zamian dość sporej aktywności. Aby zdobyć bonus, musisz dokonać transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Nie jest to mało, niemniej na spełnienie tego warunku będziesz miał prawie 4 miesiące (co pozwoli Ci rozłożyć płatności w dogodny dla siebie sposób).

Reasumując, jeśli nie rozstajesz się ze swoją „kredytówką”, płacąc nią na każdym kroku – ta oferta będzie dla Ciebie jak znalazł. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik”, to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne. W ten sytuacji podsuwamy Ci do rozważenia udział w innych akcjach związanych z kartą kredytową Citi Simplicity - 400 zł na Allegro lub 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które możesz wymienić, przykładowo, na vouchery o wartości 350 zł na stacje Circle K lub do sklepów RTV EURO AGD, albo na głośnik JBL Flip 4 czy smartband Garmin Vivofit 4.

Decyzja - jak zawsze- należy do Ciebie.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(34)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Waldemar Ekiert
Gość

Telefon dotarł i oczywiście 4/64.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Waldemar Ekiert

Gratulujemy i dziękujemy za informację!

Odpowiedz

W
Waldemar Ekiert
Gość

Cześć,
Otrzymałem wiadomość o spełnieniu warunków i czekam na telefon.

Odpowiedz

M
mati
Gość

w jakim czasie przychodzi info o spełnieniu warunków zgodnie z regulaminem jest to do miesiąca a w rzeczywistości?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@mati

W odpowiedzi posłużymy się sformułowaniem, które pojawia się przy wynikach funduszy inwestycyjnych: "Są to dane historyczne. Nie ma gwarancji, że powtórzą się w przyszłości" :)
Podobnie jest i z nagrodami w promocjach. Na ogół ich organizatorzy nie zwlekają do ostatniej chwili z przekazaniem informacji o zrealizowaniu warunków i przesłaniem nagrody. Nie można jednak zagwarantować, że tak będzie zawsze.

Twoje pytanie wynika z faktu, że już chciałbyś wiedzieć, czy wszystko poszło OK, czy może minął już miesiąc a bank milczy? Jeśli w grę wchodzi ta druga opcja, proponujemy byś spokojnie przeanalizował zapisy regulaminu, zrobił sobie "rachunek sumienia", czy wszystko wypełniłeś zgodnie z wymaganiami, a jeśli tak i w ciągu miesiąca nie otrzymałeś informacji z banku, to pisz reklamację, walcz o swoje.

Odpowiedz

M
Marek Nowak
Gość

witam czy kurier z nagrodą jest z poczty polskiej??. Mam wyjazd i nie chciałbym aby nagroda przyszła jak mnie nie będzie??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek Nowak

Podpytałem @redevilspike:disqus o tę kwestię, bo brał udział w promocji.
Odpowiedź znajdziesz poniżej :)

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość

Otrzymałem wiadomość o spełnieniu warunków. Operacje kartą na PayPal są zaliczone. Czekam z niecierpliwością na nowy telefon.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@REDEVILSPIKE ®

Gratulujemy! :)

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość
@najlepszekonto.pl

Telefon dotarł po dwóch tygodniach od otrzymania wiadomości ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@REDEVILSPIKE ®

Jako, że bank zgodnie z regulaminem miał na to 60 dni, to rzeczywisty termin dostarczenia należy ocenić pozytywnie.
Jesteś zadowolony ze sprzętu? :)

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość
@najlepszekonto.pl

No pozytywnie. Pewnym miłym zaskoczeniem jest fakt, że przysłali wersję nie jak z opisu 3/64, tylko 4/64 ?
Dwa minusy sprzętu, to brak NFC i diody powiadomień.
Było warto. Czekamy na kolejne tego typu okazje.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@REDEVILSPIKE ®

Czytelnik powyżej pyta, czy nagrody rozwozi kurier Pocztex. Jak to było w Twoim przypadku? :)

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość
@najlepszekonto.pl

Tak, dzień wcześniej otrzymałem SMS, że kurier Pocztex dostarczy paczkę.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@REDEVILSPIKE ®

Super, wielkie dzięki za info!

Odpowiedz

M
Marek Nowak
Gość
@REDEVILSPIKE ®

dzięki za odp czyli w najgorszym razie kurier zostawia Avizo

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość

a jak z płatnościami kartą na PayPal? wchodzą w warunki promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@REDEVILSPIKE ®

Dokument precyzujący zasady tej akcji nie zawiera jednoznacznej odpowiedzi. Mówi jedynie o wykonaniu transakcji bezgotówkowych zgodnych z regulaminem kart kredytowych i zaznacza, że nie mogą to być "transakcje szczególne". Sięgnęliśmy więc do tego dokumentu. Zawiera on następującą definicję:

Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonywana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online.


Z kolei "transakcja szczególna" jest tak zdefiniowana:

Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
– Transakcja w urzędzie pocztowym,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.


Tak więc wydaje się, że PayPal spełni wymagania, nie widzimy powodów, by zakwalifikować go do zakazanych "transakcji szczególnych"

Odpowiedz

R
REDEVILSPIKE ®
Gość
@najlepszekonto.pl

Dzięki za info. Zrobiłem. Zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie.

Odpowiedz

D
Dziadek
Gość

A co z kontem. Nie mam konta w citi, będę musiał je założyć? Jakie są warunki konta?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dziadek

Nie, zakładanie konta nie jest na szczęście wymagane. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się więcej, np. o Koncie Citi Priority, zajrzyj tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/konto-citi-priority-w-citi-handlowy

Odpowiedz

M
Marek Nowak
Gość

czy trzeba wyrażać zgody marketingowe , tutaj nic o tym nie ma w regulaminie też nie, ale wolę się upewnić??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek Nowak

Istotnie, bank nigdzie nie wspomina o zgodach marketingowych. Ustalimy to i wrócimy z odpowiedzią.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@najlepszekonto.pl

Pracownik banku potwierdził nam, że zgody marketingowe nie są wymagane.

Odpowiedz

X
x666
Gość

Zakładałem (żona i syn) w ostatnich tygodniach karety i procedura wyżej opisana już jest nieaktualna (w poprzednich latach było jak w opisie). Aktualnie po wypełnieniu formularza jesteśmy przenoszeni do wniosku i sami wypełniamy (5 minut prostej roboty, tylko trzeba mieć przygotowane np. 3 wyciągi w wersji elektroniczne na których jest wypłata lub skan/zdjęcie paska wypłaty), nie ma już wypełnienia wniosku przez telefon. Ewentualny telefon ,może być np. z prośbę o uzupełnienie dokumentacji (jest strona na której podaje się pierwsze 9 cyfr peselu i można wysłać załączniki). Po kilku dniach pojawia się kurier z umową, a następnie w skrzynce jest karta, którą s trzeba aktywować.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@x666

Dzięki za informację - kierowaliśmy się tym, jak bank opisuje ten proces na stronie promocji, ale jak widać, zmiany są tu na plus :)

Odpowiedz

G
Gienek
Gość

Czy jesli zakupie np telewizor za kwote 4000zl, zaliczy mi ta platnosc w ramach promocji? Wystarczy kupic 1 drozsza rzecz i otrzymam telefon?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Gienek

Regulamin tej akcji nie stawia żadnych ograniczeń co do liczby transakcji. Mówi tylko o kwocie min. 4.000 zł.
Tak więc nie ma przeszkód, by wywiązań się z zadań w jednej czy 2 transakcjach.

Odpowiedz

B
bronn
Gość

Witam. Czy doładowanie Revolut kartą Citi jest traktowane jako transakcja szczególna?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@bronn

Tak, dlatego stanowczo odradzamy dokonywanie takich operacji. Po pierwsze, nie spełni ono warunków promocji. Po drugie, i chyba nawet ważniejsze, z tytułu zasilenia konta w Revolut kartą kredytową bank pobierze aż 8% prowizji...

Odpowiedz

K
Karolina
Gość

czy wchodzi w grę zrobienie przelewu np. członkowi rodziny?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karolina

Regulamin mówi o transakcjach bezgotówkowych rozumianych jako zapłata za towary i usługi, zatem taki przelew może jednak nie przejść.

Odpowiedz

M
Mirosław Woźny
Gość
@najlepszekonto.pl

TZn. Za rachunki też można płacić.. np. płatności online Orange itp...?

Odpowiedz

R
Radek
Gość

Podstawowa wada oferowanego smartfona to brak funkcji NFC.

Odpowiedz