600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 7% dla oszczędności

Publikacja:
600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 7% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 650 zł: 60 zł na start + 540 zł moneyback + 50 zł w programie poleceń. Ponadto 7% dla oszczędności.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w VeloBanku od 31 grudnia 2022 r.
Po drodze Transakcje kartą i/lub Blikiem, wpływy.
Weź udział w promocji
VeloBank nie zawodzi i odnawia swoją promocję dla nowych klientów w nieco zmodyfikowanej formie. Tym razem też jest do zdobycia 600 zł - 60 zł wkrótce po otwarciu rachunku i 540 zł w postaci moneybacku za aktywne korzystanie z karty lub Blika przez 9 miesięcy. Premię możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Do tego otrzymasz wysoko oprocentowane Elastyczne Konto Oszczędnościowe oraz VeloSkarbonkę.

Promocja „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024"

Organizatorem akcji jest VeloBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024” trwa do 31 lipca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 650 zł:

 • 60 zł na start;
 • 540 zł moneyback (zwrot części wydatków). Bank odda Ci 5% z transakcji bezgotówkowych w ciągu 9 kolejnych miesięcy (maksymalnie 60 zł/miesiąc, razem nawet 540 zł);
 • 50 zł w programie poleceń.

Jednocześnie bank oferuje promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym oraz 6,5% na koncie VeloSkarbonka.

Czy możesz skorzystać?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 31 grudnia 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Oznacza to, że jeśli jesteś posiadaczem Konta Proste Zasady otwartego w Getin Banku, którego następcą jest VeloBank, i chciałbyś teraz przekształcić je na nowy rachunek, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Oprócz tego uczestnicy akcji muszą być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz status rezydenta.

Co musisz zrobić?

Droga do 650 zł w VeloBanku
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. zawnioskuj o VeloKonto  lub VeloKonto dla młodych

  Najpóźniej do 31 lipca 2024 r. zawnioskuj o VeloKonto lub VeloKonto dla młodych oraz VeloSkarbonkę. Najlepiej to zrobić w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym – w tym celu zaznacz odpowiednią pozycję we wniosku:

  Zakładanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego i VeloSkarbonki w VeloBanku

  Rachunek osobisty i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na indywidualny ROR, musisz też założyć indywidualną VeloSkarbonkę. Natomiast jeśli otworzysz wspólny rachunek osobisty, również VeloSkarbonka musi być wspólna.

  Nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych oraz tej na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Ich posiadanie jest warunkiem wypłaty bonusów.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 50 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń – 50 zł – pamiętaj o wpisaniu we wniosku o rachunek kodu polecenia otrzymanego od klienta banku i spełnieniu warunków aktywności po otwarciu konta!

  Gdybyś nie posiadał takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: F1VYW5

 • Krok 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej

  W ciągu 14 dni od aktywacji VeloKonta (także w wersji dla młodych) zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej VeloBanku.

  Uwaga: w przypadku kont wspólnych warunek ten musi spełnić każdy z posiadaczy.

 • Premia. Odbierz nagrodę na start (60 zł)

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 60 zł. Bank przekaże Ci pieniądze na VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od daty spełnienia wymagań regulaminu.

 • Krok 3. Zapewnij wpływy w 8 kolejnych miesiącach

  W 8 kolejnych miesiącach kalendarzowych po aktywacji rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł (data jego zrealizowania nie ma znaczenia).

  Wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez VeloBank. W przypadku kont wspólnych ten warunek musi zrealizować przynajmniej jeden z posiadaczy.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku

  W każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonuj transakcje kartą i/lub Blikiem podczas codziennych zakupów.

  Bank zwróci Ci 5% wartości (maksymalnie 60 zł/miesiąc), o ile w poprzednim miesiącu zapewniłeś wymagany wpływ na konto. W pierwszym miesiącu po otwarciu VeloKonta moneyback będzie wypłacany bez względu na to, czy został wcześniej odnotowany wpływ, zaś w kolejnych miesiącach od Twoich transakcji bezgotówkowych kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych i internetowych) wykonanych po spełnieniu wszystkich warunków otrzymania premii.

  Wskazówka Bankonautów: Bank nalicza moneyback od każdej transakcji w miesiącu, ale wypłaca bonus tylko od tych dokonanych po spełnieniu wszystkich warunków. Tak więc, gdybyś wycofał zgody marketingowe i potem ponownie ich udzielił, to za transakcje zrealizowane w okresie, gdy nie miałeś udzielonych zgód, nie otrzymasz zwrotu, ale będą się one liczyły do limitu 60 zł/miesiąc.

  Transakcje Blikiem można wykonywać przez Internet oraz jako płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką operację; niedozwolone są przelewy na telefon.

  Transakcją bezgotówkową jest każda operacja wykonana kartą, telefonem lub Blikiem (za wyjątkiem przelewu na telefon), a także transakcje w sklepach internetowych. Regulamin zakazuje jedynie transakcji w miejscach oznaczonych dwoma kodami MCC - 4829 (internetowe przekazy pieniężne) i 6012 (instytucje finansowe).

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback

  Bank wypłaci Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które wykonałeś/aś w okresie trwania promocji. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej zrealizowałeś wszystkie wymagania regulaminu.

  Maksymalnie możesz otrzymać 540 zł, po 60 zł w ciągu kolejnych 9 miesięcy po założeniu VeloKonta.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj promocyjne oprocentowanie oszczędności

  Bank przyznaje aktualnie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Z kolei oprocentowanie VeloSkarbonki wynosi 6,5%.

Mission complete!

Przetłumaczmy zawiłości regulaminu dotyczące terminów wykonywania różnych działań na konkretny przykład. Jeśli aktywujesz rachunek 2 maja, to na zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wyrażenie zgód marketingowych masz czas do 16 maja. Wymagane wpływy musisz zapewnić w każdym z miesięcy od czerwca 2024 r. do stycznia 2025 r., a transakcje, za które będziesz mógł otrzymać zwrot możesz realizować od czerwca 2024 r. do lutego 2025 r.

Jeśli w trakcie promocji zamkniesz ROR lub VeloSkarbonkę, od momentu, gdy to zrobisz, nie otrzymasz już żadnej nagrody.

Wypłacone premie są zwolnione z opodatkowania.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Ważne: Można zamówić 4 karty do konta za darmo.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Ważne: Można zamówić 4 karty do konta za darmo.

Konto oszczędnościowe VeloSkarbonka

VeloBank
 • Oprocentowanie
  6,5%

 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE
 • Oprocentowanie
  7% / 6,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł / do 400 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów zakładających EKO online.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(3 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jan
Gość

Mam pytanie. Skorzystałem już z sześciomiesięcznych zwrotów. Następnie złożyłem wypowiedzenie i otrzymałem zwroty na kolejne trzy miesiące. Łącznie 900 zł :) Czy jak teraz składa się wypowiedzenie to znów dają przedłużenie promocji?

Odpowiedz