Wróć

Stylowe Zakupy i dodatkowe 5% zwrotu z Bankiem Millennium

Stylowe Zakupy i dodatkowe 5% zwrotu z Bankiem Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 5% rabatu.
Po drodze Łatwo. Wystarczy dokonać płatności kartą kredytową Banku Millennium: Impresja lub Alfa.
W ten weekend czeka na Ciebie wiele zakupowych okazji – zaczynają się Stylowe Zakupy, akcja rabatowa w wybranych sklepach w całej Polsce. Klienci Banku Millennium mogą na niej skorzystać podwójnie: jeśli posiadają karty kredytowe Millennium Impresja lub Millennium Alfa i używają aplikacji goodie, uzyskają kolejne profity.

Stylowe Zakupy to akcja rabatowa prowadzona z naprawdę dużym rozmachem. Bierze w niej udział aż 13 tys. sklepów w całej Polsce, ponad 400 marek, począwszy od salonów odzieżowych, przez kosmetyki, obuwie, biżuterię, akcesoria wyposażenia domu, aż po salony optyczne, spa, salony fryzjerskie i restauracje. Upusty mogą sięgać nawet 70% (choć zdecydowana większość waha się w przedziale 20-30%...).

Zniżki w sklepach stacjonarnych obowiązują w weekend od 27 do 29 września. Jeśli nie uda Ci się zrobić w tym czasie wymarzonych zakupów, to nic straconego: do 1 października możesz jeszcze skorzystać z rabatów w sklepach internetowych, zaś do 5 października otrzymasz upusty w wybranych lokalach usługowych (np. w spa lub w restauracjach).

Kupony rabatowe drukowane są w magazynach „Twój Styl” oraz „Show”. Listę sklepów biorących udział w akcji znajdziesz na stronie organizatora.

Z Bankiem Millennium zyskasz jeszcze więcej

Jak wyciągnąć jeszcze więcej korzyści ze Stylowych Zakupów? Ciekawą propozycję dla zakupowiczów ma Bank Millennium: z kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa możesz otrzymać zwrot części wydatków u wybranych partnerów – również w ramach opisywanej tutaj akcji. Ponieważ moneyback nalicza się również, jeśli wybrany przez Ciebie produkt jest przeceniony, nie musisz się obawiać, że Twoja karta kredytowa nie da Ci dodatkowych profitów w trakcie Stylowych Zakupów.

Zwrot wynosi 5% wartości transakcji, maks. 760 zł w ciągu roku u wybranych partnerów. Ich listę dla karty Impresja znajdziesz tutaj, natomiast dla karty Alfa – tutaj.

200 zł premii za kartę kredytową Banku Millennium

Co więcej, jeśli nie zdążysz skorzystać z weekendowych przecen i obniżek, możesz "pocieszyć się" promocją kart kredytowych w Banku Millennium: teraz, wyrabiając kartę Impresja lub Alfa, możesz otrzymać od Banku Millennium aż 200 zł premii oraz roczne zwolnienie z opłaty za obsługę „kredytówki”. Warunki tej promocji nie należą do skomplikowanych, o czym możesz się przekonać, czytając ten artykuł.

Dodatkowe przeceny na goodie

Kolejne zniżki i okazje czekają na Ciebie w aplikacji zakupowej goodie, w której znajdziesz dodatkowe oferty specjalne takich marek jak Media Markt, Time Trend, New Balance czy Grycan. Dzięki goodie będziesz na bieżąco informowany o promocjach i wyprzedażach zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, a ponadto możesz zyskać zwrot części wydatków na zakupy w sieci.

Więcej o goodie znajdziesz w naszym artykule.

Szał zakupów odtrutką na jesienną słotę? Połącz przyjemne z pożytecznym

Wielu z nas lubi udane „polowania” w sklepach, a akcje w rodzaju Stylowych Zakupów tylko zachęcają do sięgnięcia głębiej do portfela. Upusty od 5% do nawet 70% w kilkunastu tysiącach sklepów w całej Polsce przemawiają do wyobraźni. Jeśli dodatkowo możesz odzyskać część wydanych pieniędzy w ramach moneyback na karcie kredytowej czy korzystając z aplikacji goodie, to zdecydowanie warto rozważyć taką możliwość i uczynić jesienne promocje jeszcze bardziej opłacalnymi.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa to dość specyficzny produkt, wymagający pewnej dyscypliny finansowej. Jeśli obawiasz się, że nie uda Ci się uniknąć ewentualnych haczyków, przeczytaj nasz poradnik o korzystaniu z „kredytówek”.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji