Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

25 zł zwrotu za kupno biletu PKP IC i Polregio w aplikacji SkyCash przy płatności Masterpassem + nawet 15 zł za bilety komunikacji miejskiej

2 komentarze / opinie
25 zł zwrotu za kupno biletu PKP IC i Polregio w aplikacji SkyCash przy płatności Masterpassem + nawet 15 zł za bilety komunikacji miejskiej
Czas trwania
Cel (zysk) 25 zł zwrotu na rachunek karty za bilet na pociąg + do 15 zł za bilety na komunikację miejską
Uczestnik Zarejestrowany użytkownik aplikacji SkyCash korzystający z portfela elektronicznego Masterpass
Po drodze Warunkiem otrzymania zwrotu jest zapłacenie Masterpassem w aplikacji SkyCash
Przedstawiamy ciekawe informacje dla planujących przejazd pociągiem lub komunikacją miejską w okresie świąteczno-noworocznym. Korzystając z aplikacji SkyCash i portfela elektronicznego Masterpass, zapłacisz teraz mniej – otrzymasz do 25 zł zwrotu za bilet na pociąg PKP IC lub Polregio oraz nawet 15 zł za 9 biletów na komunikację miejską.

Nie zawsze są potrzebne promocje first minute czy last minute, by zapłacić mniej. Świadczy o tym najnowsza akcja zorganizowana przez właściciela aplikacji SkyCash, w której mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy tej apki. Do otrzymania nagrody – zwrotu 25 zł wydanych na bilet PKP IC lub Polregio - wystarczy dokonanie płatności Masterpassem. Akcja trwa do 7 stycznia 2020 r.

Nieco krócej, bo tylko do 31 grudnia 2019 r., można zdobyć maksymalnie 15 zł za kupno w aplikacji SkyCash biletów na komunikację miejską.

Regulaminy obu promocji mówią o ograniczonej puli bonusów, ale nie precyzują ich liczby.

Co prawda do portfela elektronicznego Masterpass można dodać również karty płatnicze z logo Visa, to jednak w obu promocjach konieczne jest skorzystanie z „plastików” Mastercarda.

25 zł za bilety na pociąg

Oto przepis na tańszą podróż pociągiem:

Start
 • Krok 1

  Podepnij swoją kartę płatniczą z logo Mastercard lub Maestro do portfela elektronicznego Masterpass. Możesz to zrobić bezpośrednio w aplikacji SkyCash, klikając po zalogowaniu się do niej na przycisk: „Twoje karty płatnicze”. Jeśli korzystasz już z Masterpassa, wystarczy, byś się do niego zalogował i dodał tę formę płatności do apki.

 • Krok 2

  Do 7 stycznia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie bonusów) kup w aplikacji SkyCash bilet (lub bilety) na wybrany pociąg PKP IC lub Polregio i zapłać Masterpassem.

 • Premia

  Maksymalnie 25 zł wróci na konto Twojej karty w ciągu 14 dni kalendarzowych od dokonania płatności.

Mission complete!

Ze zwrotu można skorzystać tylko przy pierwszej transakcji. Jeśli będzie ona opiewała na kwotę niższą niż 25 zł, otrzymasz tyle, ile zapłaciłeś.

Nawet 15 zł za bilety komunikacji miejskiej

Okres świąteczno-noworoczny sprzyja także podróżom po mieście, warto więc wiedzieć o trwającej równolegle akcji, w której można odzyskać nawet 15 zł za bilety komunikacji miejskiej. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. Również tutaj mamy do czynienia z ograniczoną pulą nagród, ale i w tym przypadku organizator nie podał ich liczby.

Zasada jest bardzo prosta:

 1. Kup bilet (lub bilety) na komunikację miejską w aplikacji SkyCash i zapłać Masterpassem.
 2. Po trzeciej transakcji otrzymasz zwrot w wysokości ceny ostatniego zakupionego biletu, maksymalnie 5 zł. Pieniądze trafią na rachunek Twojej karty w ciągu 7 dni kalendarzowych .
 3. Możesz otrzymać maksymalnie 3 bonusy, w sumie 15 zł, więc zwrot nastąpi także po szóstej i dziewiątej płatności.

Ważne wyjaśnienie - jednorazowe opłacenie 3, 6 czy 9 biletów traktowane jest jako jedna płatność.

Planujesz podróż? Skorzystaj z Masterpassa, by zaoszczędzić!

Zwracamy uwagę, że płatność Masterpassem warto wybrać dla takiej podróży, w której uzyskasz maksymalny zwrot. Bilet na pociąg musi być więc droższy niż 25 zł, a płatność za bilet (lub bilety) komunikacji miejskiej przekraczać 5 zł.

Szczęśliwej podróży!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Robert
Gość

Aby uzyskać bonus muszę się zalogować do płatności nasterpasem. Czy tylko dodać kartę master do aplikacj
SkyCash

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Robert

Tu chodzi o płatność Masterpass, czyli musisz zapłacić tą metodą i to kartą Mastercard (nie Visa).

Odpowiedz