Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł na Pyszne.pl za wymianę lub sprzedaż walut w serwisie InternetowyKantor.pl

Publikacja:
40 zł na Pyszne.pl za wymianę lub sprzedaż walut w serwisie InternetowyKantor.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 40 zł w formie e-karty na Pyszne.pl
Uczestnik Nowy klient serwisu InternetowyKantor.pl, czyli osoba, która do 25 kwietnia 2022 r. nie posiadała w serwisie Konta Użytkownika
Po drodze Nalezy zarejestrować się w serwisie i wymienić min. 700 jednostek danej waluty.
Nowi klienci platformy InternetowyKantor.pl mogą teraz zyskać 40 zł w postaci karty podarunkowej na Pyszne.pl. Warunek? Wystarczy, że zarejestrują w serwisie Konto Użytkownika i wymienią bądź sprzedadzą walutę o równowartości minimum 700 jednostek EUR/USD/GBP/CHF. Osoby zainteresowane udziałem w promocji muszą się jednak śpieszyć - liczba dostępnych bonusów wynosi tylko 200!

Kto może wziąć udział?

Na początek garść podstawowych informacji. Promocja „Świętuj 12 urodziny z InternetowyKantor.pl” potrwa do 24 maja 2022 r. Może w niej wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która do dnia rozpoczęcia akcji - czyli do 25 kwietnia 2022 r. - nie posiadała w serwisie Konta Użytkownika jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Jak już wspomnieliśmy, organizator promocji - a jest nim spółka Currency One SA, operator serwisu - przygotował zaledwie 200 nagród premiowych. Każda z nich ma postać e-karty o wartości 40 zł brutto, którą możesz wykorzystać podczas składania zamówienia przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację mobilną.

Krótka instrukcja, jak zdobyć nagrodę

Warunki postawione przez organizatora akcji są bardzo łatwe. Aby otrzymać voucher, musisz wykonać dwie proste czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 24 maja 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zarejestruj w serwisie bezpłatne Konto Użytkownika poprzez formularz rejestracyjny na specjalnie dedykowanej stronie .

 • Krok 2

  Również do 24 maja 2022 r. dokonaj zakupu lub sprzedaży walut o równowartości minimum 700 jednostek USD/EUR/GBP/CHF.

 • Premia

  Nagroda w postaci karty podarunkowej zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w formularzu nie później niż do 2 czerwca 2022 r.

Mission complete!

Kto pierwszy, ten lepszy - czyli mały haczyk w przyznawaniu nagród

Zgodnie z regulaminem vouchery będą wydawane według kolejności spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody - im szybciej więc wywiążesz się z obu opisanych wyżej zadań, tym większe masz szanse na zdobycie bonusu. W przypadku, gdy pula nagród zostanie wyczerpana przed czasem, InternetowyKantor.pl poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony internetowej.

Karta podarunkowa o wartości 40 zł brutto jest ważna do 1 kwietnia 2023 r. Należy ją wykorzystać przed finalizacją transakcji w serwisie Pyszne.pl lub w aplikacji mobilnej (w tym celu powinieneś zaznaczyć opcję “Dodaj kupon”, wpisać otrzymany kod i zatwierdzić płatność).

Karty na Pyszne.pl możesz użyć wielokrotnie do momentu wyczerpania środków.

Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe.

I ostatnia wiadomość - premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Internetowykantor.pl - co warto o nim wiedzieć

Internetowykantor.pl to serwis udostępniający szybką i bezpieczną wymianę 21 walut. Platforma powstała w kwietniu 2010 roku i od tego czasu stale poszerza swoją ofertę. Obecnie serwis jest sprzężony z systemami 11 banków i przyjmuje przelewy z 58 krajów, w tym bezpośrednio z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Szwajcarii.

 • Liczba walut
  20

 • Średni spread
  0,78%

 • Średni spread weekendowy
  0,75-0,80%

 • Opłata za konto
  0 zł

Najważniejsza informacja wynikającą z powyższych parametrów jest taka, że Konto Użytkownika jest prowadzone za darmo, a więc nie generuje żadnych stałych kosztów. Powinno to ucieszyć w szczególności te osoby, które nie zamierzają korzystać z takiego rachunku zbyt regularnie.

Podsumowanie

Banalnie proste warunki i 40 zł do zdobycia - to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w tej promocji. Do otrzymania nagrody wystarczy rejestracja w serwisie i wymiana min. 700 jednostek danej waluty. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona i nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji 😀

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos