16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach za działania charytatywne w akcji Mastercarda

Publikacja:
16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach za działania charytatywne w akcji Mastercarda
Czas trwania
Cel (zysk) 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Transakcje kartą, darowizny.
Mastercard zachęca posiadaczy jego kart płatniczych uczestniczących w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile do składania datków na rzecz organizacji pozarządowych. W ramach podziękowania za wsparcie potrzebujących można otrzymać nagrodę w łącznej wysokości 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł.

Promocja "Ty wspierasz, my doceniamy"

Organizacja płatnicza Mastercard zorganizowała obecnie aż dwie akcje zachęcające do darowizn w ramach programu Bezcenne Chwile Pomagam.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja "Warto pomagać" trwa do 31 lipca 2024 r. i przewidziano w niej 29 000 nagród.

Natomiast promocja pod hasłem "Ty wspierasz, my doceniamy" zakończy się 31 sierpnia 2024 r., przy czym organizator przewidział tylko 5570 bonusów po 5000 punktów każdy. Ze specyfiki warunków wynika, że może się ona zakończyć bardzo szybko, jeśli wiele osób zdecyduje się na dokonanie darowizn.

Co możesz zyskać?

W akcji "Warto pomagać" do zdobycia jest 1000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

W drugiej promocji można otrzymać 3 nagrody po 5000 punktów.

Maksymalny bonus wynosi więc 16 000 punktów, co stanowi równowartość 200 zł.

Uwaga: 1000 punktów można otrzymać z każdą kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach.

Czy możesz skorzystać?

W obu akcjach mogą brać wszystkie osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające kartę płatniczą z logo Mastercard zarejestrowaną w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Co musisz zrobić?

Droga do 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. przekaż darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej

  Do 31 lipca 2024 r. przekaż w ramach programu Bezcenne Chwile Pomagam darowiznę w wysokości od 5 do 500 zł stanowiącą sumę mikropłatności zarejestrowanych w danym okresie rozliczeniowym.

  Mikropłatność to kwota od 0,20 do 10 zł od każdej transakcji zakupu opłaconej kartą określona przez Ciebie w ramach programu pomocowego Mastercarda. Na zakończenie miesiąca organizacja płatnicza podsumowuje Twoje działania i wynikającą z nich kwotę przekazuje 4. dnia kolejnego miesiąca wybranej przez Ciebie fundacji czy stowarzyszeniu. Kwota darowizny nie będzie wyższa niż ustawiony przez Ciebie miesięczny limit (min. 5 zł).

  Okres rozliczeniowy to po prostu miesiąc kalendarzowy.

  Wykaz organizacji charytatywnych, które możesz wesprzeć, znajdziesz na stronie Bezcenne Chwile Pomagam.

  Wskazania organizacji, które chcesz wspierać oraz określenia wysokości pojedynczych mikropłatności, a także ich miesięcznego limitu możesz dokonać po zalogowaniu się na stronie Bezcennych Chwil i skorzystaniu z zakładki Pomagam.

 • Premia. Odbierz 1000 punktów w Bezcennych Chwilach

  1000 punktów nagrody otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania Twojej darowizny. Punkty zostaną dopisane w Bezcennych Chwilach do konta karty, którą wskazałeś do dokonywania mikropłatności.

 • Krok 2. Do 31 sierpnia 2024 r. wykonaj kolejne darowizny

  Kolejne bonusowe punkty otrzymasz za każdy z okresów promocyjnych, w których dokonasz darowizn na rzecz wybranych przez siebie organizacji charytatywnych.

  Okresy promocyjne to:

  • 5 - 30 czerwca 2024 r.
  • 1 - 31 lipca 2024 r.
  • 1 - 31 sierpnia 2024 r.

  Niezależnie od tego, ile organizacji zechcesz wesprzeć, możesz otrzymać tylko jedną nagrodę, czyli 5000 punktów, za jeden okres.

  Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym okresie nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny okres, w którym spełnisz wymagania regulaminu.

 • Premia. Odbierz kolejne bonusowe punkty

  5000 punktów w Bezcennych Chwilach otrzymasz za dany okres, za który została przekazana w Twoim imieniu darowizna. Zostaną one dopisane do Twojego konta w programie w ciągu 14 dni roboczych od daty ich przekazania.

Mission complete!

Okres ważności bonusowych punktów wynosi 6 miesięcy, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Nagrody zdobyte w ramach opisanych akcji nie podlegają opodatkowaniu.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.9
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos