Wróć

100 zł premii za wykupienie ubezpieczenia samochodu i opon w bankowości elektronicznej mBanku

2 komentarze / opinie
100 zł premii za wykupienie ubezpieczenia samochodu i opon w bankowości elektronicznej mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba posiadająca konto osobiste w mBanku.
Po drodze Wystarczy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne w bankowości elektronicznej i nie odstąpić od polisy w ciągu 30 dni od jej zawarcia.
Jeśli jesteś klientem mBanku, to nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić ubezpieczenie OC i AC swojego pojazdu. Zrobisz to wygodnie i bezpiecznie w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej, zyskując 15% rabatu, a na dodatek bank zwróci Ci jeszcze 100 zł.

mBank nie tylko chwali się zaletami swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, ale dodatkowo proponuje bonusy, które mają zachęcić do skorzystania z tych narzędzi. Przykłady? Proszę bardzo: np. 15% rabatu na OC lub pakiet OC i AC, jeśli wykupisz te ubezpieczenia komunikacyjne w bankowości elektronicznej. Decydując się na ich zakup w ramach trwającej do 17 maja 2023 r. akcji promocyjnej, możesz zyskać 100 zł.

A co ma zrobić osoba, która nie współpracuje z mBankiem? Założyć konto osobiste w jednej z trwających właśnie promocji i przy okazji zgarnąć premię gotówkową 😉 Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Na kogo czekają bonusy?

W promocji „Ubezpieczenie auta WIOSNA ze zwrotem 100 zł” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN w mBanku.

Spełniając te warunki, po wykupieniu ubezpieczenia komunikacyjnego samochodu z dodatkową opcją ubezpieczenia opon bank zwróci Ci 100 zł.

Jak zdobyć premię?

Będzie to chyba najprościej zdobyta nagroda w Twoim życiu.

Start
 • Krok 1

  Do 17 maja 2023 r.:

  • zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku lub aplikacji mobilnej;
  • wykup ubezpieczenie OC lub pakiet OC + AC dla swojego pojazdu;
  • podczas zawierania umowy ubezpieczenia wybierz opcję dodatkową w postaci ubezpieczenia opon za 5 zł/rok.

  Za sam fakt, że zrobisz to online, otrzymasz 15% rabatu.

 • Informacja

  Nie odstępuj od wykupionego ubezpieczenia przez 30 dni od chwili zawarcia polisy.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 100 zł, otrzymasz do 15 czerwca 2023 r. (jeśli wykupiłeś ubezpieczenie do 15 kwietnia 2023 r.) lub do 15 lipca 2023 r. (gdy polisę zawarłeś później) na konto osobiste, z którego została pobrana składka ubezpieczeniowa.

Mission complete!

Nie ma znaczenia, czy kupisz samo OC, czy też w pakiecie z AC.

Premia nie podlega opodatkowaniu i będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Ubezpieczenie samochodu możesz wykupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem.

Oferta mBanku

Na wstępie obiecaliśmy przekazać informacje, które mogą zainteresować potencjalnych klientów mBanku. Otóż, aktualnie trwają promocje różnych produktów z jego oferty, w których można zdobyć atrakcyjne premie gotówkowe. Przypominamy, że warunkiem zdobycia premii za ubezpieczenie samochodu jest posiadanie w mBanku konta osobistego.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Kup je w mBanku i zgarnij premię!

Nic tak nie cieszy jak możliwość zaoszczędzenia na wydatkach. Korzystając z oferty mBanku, zyskujesz podwójnie – po pierwsze, otrzymujesz 15% rabatu za zakup ubezpieczenia online, a po drugie, zgarniasz 100 zł. Szybko i niezawodnie.

Takie jest nasze zdanie, ale ostateczna decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin
Gość

Czy przy przedłużeniu ubezpieczenia OC (wariant z oponami mam) właśnie przez mBank także otrzymam nagrodę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marcin

W regulaminie akcji jest zapis, że zwrot nie przysługuje w przypadku odnowienia polisy; w domyśle: zawartej wcześniej przez mBank. Inaczej mówiąc, wcześniejsza polisa musi być zawarta poprzez inny bank lub bezpośrednio u ubezpieczyciela.

Odpowiedz