50 zł do Allegro za ubezpieczenie dziecka przez stronę ING Banku Śląskiego

Publikacja:
50 zł do Allegro za ubezpieczenie dziecka przez stronę ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w formie e-kodu do Allegro.
Uczestnik Osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych.
Po drodze Wykupienie polisy ubezpieczeniowej.
Banki starają się przekonać nas do korzystania w nich nie tylko z typowo bankowych produktów, ale i z wielu innych. Stąd w ofercie instytucji finansowych różnego rodzaju ubezpieczenia oferowane przez współpracujące z bankami towarzystwa ubezpieczeniowe. ING Bank Śląski zachęca do wykupienia za jego pośrednictwem ubezpieczenia szkolnego NNW dla dziecka, co zostanie nagrodzone bonem na Allegro o wartości 50 zł.

Promocja z bonem o wartości 50 zł do Allegro

Organizatorem akcji jest Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety organizator nie określił w regulaminie, ile ich przygotował. Zadeklarował jedynie, że w przypadku rozdania wszystkich voucherów poinformuje o tym na stronie promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest e-bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. Możliwe jest otrzymanie tylko jednego bonu, niezależnie od liczby zakupionych polis.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w czasie jej trwania zawarze z Nationale-Nederlanden umowę ubezpieczenia na okres 12 miesięcy, w wariantach Optimum lub Premium, za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.ing.pl.

Co musisz zrobić?

Droga do 50 zł na Allegro z ubezpieczeniem przez stronę ING Banku Śląskiego
 • Krok 1. Wykup ubezpieczenie szkolne NNW dla dziecka

  Do 30 września 2023 r. wykup za pośrednictwem strony www.ing.pl ubezpieczenie szkolne NNW dla dziecka. Zgodnie z wymaganiami regulaminu, polisa musi być zawarta na okres 12 miesięcy i dotyczyć wariantu Optimum lub Premium.

 • Premia. Odbierz bon do Allegro

  E-karta podarunkowa do Allegro zostanie wysłana e-mailem lub SMS-em na wskazany przez Ciebie we wniosku o ubezpieczenie adres e-mail lub numer telefonu. Stanie się to po weryfikacji spełnienia warunków opisanych w regulaminie, nie później niż w ciągu 35 dni od daty zawarcia umowy ubezpieczenia i opłacenia składki.

  Każda osoba może otrzymać wyłącznie jeden bon, niezależnie od liczby zakupionych polis. Termin jego ważności będzie określony w wiadomości, w której nagroda zostanie przekazana.

  O zasadach korzystania z voucherów do Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto Mobi dla nastolatka w ING Banku Śląskim

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos